3,83/5 (balsų: 12)

Bukareštas: sėkminga pirma kelionė su vaikais

Bukareštas, Rumunija
nuo 161,26 €
Bukareštas – jaukus, gana ramus miestas. Be to, jis, kaip ir visa Rumunija, pasižymi neaukštomis kainomis. Pigūs skrydžiai į Bukareštą, nedidelis atstumas iki Lietuvos, pramogų gausa – priežastys, dėl kurių čia tikrai verta keliauti su šeima. Jei dairotės krypties, kuria galėtumėte džiaugtis su mažaisiais, šis miestas gali tapti neprilygstamu pasirinkimu. Pateikiame kelias idėjas, ką įdomaus ir nebrangaus Bukarešte nuveikti visai šeimai.

Pasivaikščiojimas po parkus

Bukareštas gali pasigirti įspūdingo dydžio parkais. Jei svajojate apie ramią popietę gamtos apsuptyje, keliaukite iškylos į Cismigiu sodus. Jie – seniausi mieste, tad čia galite pasigrožėti ilgus metus puoselėjamu kraštovaizdžiu. Taip pat verta apsilankyti Herastrau, Alexandru Ioan Cuzos, Tineretului ir Karolio parkuose. Juose rasite ne tik gerai įrengtų takų pasivaikščioti, bet ir smagių atrakcionų, skulptūrų.

Įspūdingų gatvių apžiūra

Bukareštas žymus keliomis išskirtinėmis gatvėmis. Viena jų suformuota vien iš laiptų pakopų. Tai – Ksenofono gatvė. Ją rasite netoli Karolio parko. Beje, ši gatvė yra aukščiausia miesto vieta. Kita įdomi gatvė – Calea Victoriei. Ji savita ne dėl formos ar ilgio, bet aplinkinių pastatų. Tai – pirmasis Bukarešto kelias, šiandien tarsi inkrustuotas įspūdingo grožio namais. Vieni paversti muziejais, kiti naudojami biurų, verslo reikmėms. Pasivaikščiojimas šia gatve gali būti lėtas, neįpareigojantis tikrinti visų dailių pastatų reikšmės.

Nemokamas muziejų lankymas

Jei norite, kad pigūs skrydžiai į Bukareštą būtų papildyti naujomis žiniomis, užsukite bent į kelis muziejus. Dalis jų įsileidžia lankytojus nemokamai bent kartą per mėnesį, darbo dienomis arba savaitgaliais.

Prieš kelionę pasidomėkite galimybėmis pigiau ar nemokamai apsilankyti Dimitrie Gusti etnografijos muziejuje po atviru dangumi. Jį rasite nuostabiame Herastrau parke. Taip pat verta apžiūrėti Grigore Antipa gamtos istorijos muziejaus eksponatus – jie tikrai bus įdomūs, suprantami ir mažiesiems. Nemokamai galima apsilankyti ir Sutu rūmuose, observatorijoje. Smagių eksponatų – lėktuvų, parašiutų, tankų – yra ir Karo muziejuje.

Apsilankymas senamiestyje

Bukarešto senamiestis – spalvingas, kupinas pramogų. Vaikščioti akmenimis grįstomis gatvėmis su vaikais gali būti nelengva, tad paskirkite tam daugiau laiko. Čia neskubėdami galite apžiūrėti nuostabias bažnyčias, teismo ir kitus pastatus. Įdomu pamatyti seniausią Bukarešto namą – Melic. Spėjama, kad jis pastatytas dar 1760 m.

Pasirūpinus lankytinų objektų sąrašu ir reikalingiausiais daiktais, pigūs skrydžiai į Bukareštą taps nuostabia kryptimi pirmajai šeimos kelionei. Iš anksto žinodami pramogų vietas, lengviau susiplanuosite išvykos biudžetą ir išnaudosite visas progas sutaupyti.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti