paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,33/5 (balsų: 6)

Bilietai skrydžiams į Pusiaujo Gvinėją

Pusiaujo Gvinėja
Geriausi pasiūlymai į Pusiaujo Gvinėjos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Pusiaujo Gvinėją (GNQ)

Pigūs skrydžiai į Pusiaujo Gvinėją – tai tik maža dalis džiaugsmingų emocijų, žinant kiek dar visko laukia šioje karščiu alsuojančioje šalyje. Nuo neregėtų gyvūnų bei augalų iki spalvotosios architektūros Malabo mieste. Pasinerkite į įspūdžių kupinus nuotykius: pasivaikščiojimus baltame Arena Blanca paplūdimyje tūkstančio drugelių fone, Bata miesto naktinį gyvenimą, atskleidžiantį pašėlusią Pusiaujo Gvinėjos pusę.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujantiems į Pusiaujo Gvinėją rekomenduojama pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, maliarijos. Kiti rizikos veiksniai: hepatitas A, hepatitas B, stabligė, difterija, vidurių šiltinė, meningokokinė infekcija.

Tai valstybė Centrinėje Afrikoje, todėl vizos Lietuvos piliečiams yra reikalingos. Pagrindinis dokumentas, be kurio nepateksite į šalį – pasas. Asmens tapatybės kortelė nepriimama.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Tikriausiai, tyrinėti šalį patogiausia nuomotu automobiliu. Kuro kainos čia pigesnės nei Lietuvoje - 1 litras benzino apie 0,72 euro. Nepatariama naudotis taksi paslaugomis – nors nebrangu ir lengvai prieinama, tačiau vairuotojai dažnai vairuoja neatsargiai. Apsižvalgyti po sostinę keliaukite lėktuvu.

AFS frankas – tai oficiali valstybės valiuta. 1 euras lygus beveik 656 frankams. Prekybos centruose bei restoranuose importinės prekės yra daug brangesnės. Pavyzdžiui, už 1 kilogramą apelsinų sumokėtumėte net apie 30 eurų. Restorane kapučino kava – maždaug 3,50 euro. Tačiau vietiniuose turgeliuose galite išsiderėti iki sau tinkamos kainos už prekę. Svarbu paminėti, kad dažniausiai nepriimamos kreditinės kortelės ir labai retai kur pamatysite bankomatą. Šalyje vyrauja grynųjų pinigų ekonomika.

Papildoma informacija:

 • Pusiaujo Gvinėjos sostinė – Malabas. Atstumas tarp Vilniaus ir Malabo apie 5863 kilometrai.
 • Laiko juosta – GMT +1.
 • Oficialios kalbos – prancūzų ir ispanų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Suvenyrų jūroje vyrauja afrikietiški motyvai ir spalvos. Mistinės autentiškų raštų kaukės, paveikslai, įvairios iš medžio išdrožtos statulėlės, masyvūs kaklo bei rankų papuošalai – draugams mėgstantiems išsiskirti iš kitų. Vienoje rankoje Malamba gėrimas, o kitoje – nuotraukų albumas. Tegul istorijų pasakojimai prasideda būtent taip.

  Pigių kainų kalendoriuje į Pusiaujo Gvinėjos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti