paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Prancūzijos Gvianą

Prancūzijos Gviana
Geriausi pasiūlymai į Prancūzijos Gvianos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Prancūzijos Gvianą (GF)

Prancūzijos Gviana – tai lyg egzistuojantis kitas pasaulis tarp Karibų jūros, Brazilijos ir Surinamo. Ar galite įsivaizduoti, jog yra tokia sala, kurioje nėra jokios gyvybės? Arba, kad čia yra NASA kosminių paleidimų centras? Nors kai kurios gyvenvietės gali pasirodyti skurdžios, tačiau šio krašto žmonės tikrai neliūdi, o tai įrodo stūksantys įvairiaspalviai nameliai ir rengiami paradai bei šventės.

Pasiruošimas kelionei

Skrydžiai į Prancūzijos Gvianą bus vienas malonumas jeigu prieš kelionę būsite pailsėję ir susiplanavę ką norite pamatyti bei pajausti kelionės metu.

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos į Prancūzijos Gvianą nereikia. Būtina pasiskiepyti nuo geltonojo drugio – reikalaujama skiepijimo sertifikato. Kiti rizikos veiksniai galintys apsunkinti kelionę tai – maliarija, hepatitai A ir B, vidurių šiltinė, difterija, stabligė.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Regi muzikos ritmu pažinkite šalį keliaudami automobiliu. Autobusai važinėja retai ir atima nemažai laiko, todėl patogiausia priemonė nuomotas, kiek erdvesnis automobilis. Savo natūralioje aplinkoje gyvenantys milžiniški vėžliai, krabai, krokodilai pasiekiami vietinių laivais arba kanojomis.

Prancūzijos Gvianos gyventojai ir atvykę turistai už egzotinius vaisius bei pramogas moka eurais. Maistas labai geras, virtuvė visų kultūrų mišinys. Viename restorane paragausite puikių itališkų makaronų, o kitame jau galite sulaukti pasiūlymo paragauti vietnamietiškų makaronų pho. Šalis yra viena brangiausių Pietų Amerikos regione. Pomidorų kilogramas – 5 eurai, kepalas duonos – 4 eurai. Vakarienė vienam žmogui apie 20 eurų, o 3 valandų kelionė iki sostinės autobusu – apie 40 eurų.

Papildoma informacija:

 • Sostinė – Kajanas. Atstumas tarp Vilniaus ir Kajano 8768 kilometrai.
 • Laiko zona – GMT -3. Tai yra 6 valandų skirtumas nuo Lietuvos laiko.
 • Oficiali kalba – prancūzų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Nepavydėkite saulės, palmių, vandenyno ten pasilikusiems gyventojams ir beždžionėlėms, nes visada galite sugrįžti. O, kad laukimo laikas neprailgtų prisiminimui į namus parsivežkite lankų su strėlėmis, rankomis raižytų bei dažytų dėklų, autentiškų sidabro ir aukso papuošalų, batikos technika dekoruotų audinių.

  Pigių kainų kalendoriuje į Prancūzijos Gvianos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti