Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 4)

Portas – Lisabona, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Portas - Lisabona galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Porto į Lisaboną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Lisabonos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Portas — Lisabona tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Porto į Lisaboną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Portas — Lisabona tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
05:1006:05TAP AirTP 1943 55 min.Airbus A320-100/200  
06:3007:30RyanAirFR 20931 val.  
07:0007:55TAP AirTP 1933 55 min.Airbus A320-100/200  
08:0008:55TAP AirTP 1925 55 min.Airbus A321-100/200  
12:0012:55TAP AirTP 1935 55 min.  
12:1513:10TAP AirTP 2475 55 min.  
20:2021:15TAP AirTP 1957 55 min.Airbus A320-100/200  
21:0021:55TAP AirTP 1959 55 min.Airbus A319  
22:0022:55AirBalticBT TP1971 55 min.  
Antradienis
05:1006:05TAP AirTP 1943 55 min.Airbus A320-100/200  
06:1507:25RyanAirFR 20931 val. 10 min.  
07:0007:55AirBaltic
TAP Air
BT TP1933
TP 1933
55 min.Airbus A319  
08:0008:55AirBaltic
TAP Air
BT TP1925
TP 1925
55 min.Airbus A320-100/200  
09:0010:00TAP AirTP 19271 val.Airbus A319  
09:0009:55AirBaltic
TAP Air
BT TP1941
TP 1941
55 min.Airbus A319  
10:0010:55AirBalticBT TP1927 55 min.  
11:1512:15TAP AirTP 19231 val.Airbus A319  
12:0012:55AirBalticBT TP1935 55 min.  
12:1513:10AirBaltic
TAP Air
BT TP2475
TP 2475
55 min.  
14:0014:55AirBaltic
AirBaltic
BT 5307
BT TP1939
55 min.  
18:0018:55TAP AirTP 1953 55 min.Airbus A320-100/200  
21:0021:55TAP AirTP 1959 55 min.Airbus A319  
21:1522:15RyanAirFR 20951 val.  
22:0022:55TAP AirTP 1971 55 min.Airbus A320-100/200  
Trečiadienis
05:1006:05TAP AirTP 1943 55 min.Airbus A319  
06:4007:40RyanAirFR 20931 val.  
07:0007:55TAP AirTP 1933 55 min.Airbus A319  
09:0009:55TAP AirTP 1941 55 min.Airbus A319  
09:0010:00TAP AirTP 19271 val.Airbus A319  
14:0014:55TAP AirTP 1939 55 min.Airbus A320-100/200  
21:0021:55TAP AirTP 1959 55 min.Airbus A320-100/200  
Ketvirtadienis
05:1006:05TAP AirTP 1943 55 min.Airbus A319  
06:0006:55TAP AirTP 1921 55 min.Airbus A319  
06:3007:30RyanAir
TAP Air
FR 2093
TP 1923
1 val.Airbus A319  
07:0007:55TAP AirTP 1933 55 min.Airbus A319  
09:0010:00TAP AirTP 19271 val.Airbus A319  
21:0021:55TAP AirTP 1959 55 min.Airbus A320-100/200  
21:0522:05RyanAirFR 20951 val.  
22:0022:55AirBaltic
TAP Air
BT TP1971
TP 1971
55 min.Airbus A319  
Penktadienis
05:1006:05TAP AirTP 1943 55 min.Airbus A319  
06:1507:15RyanAirFR 20931 val.  
07:0007:55AirBaltic
TAP Air
BT TP1933
TP 1933
55 min.Airbus A319  
08:0008:55AirBalticBT TP1925 55 min.  
09:0010:00TAP AirTP 19271 val.Airbus A319  
09:0009:55AirBaltic
TAP Air
BT TP1941
TP 1941
55 min.Airbus A319  
10:0010:55AirBalticBT TP1927 55 min.  
12:0012:55AirBalticBT TP1935 55 min.  
14:0014:55AirBalticBT TP1939 55 min.  
21:0021:55TAP AirTP 1959 55 min.Airbus A320-100/200  
21:0022:00TAP AirTP 19711 val.Airbus A319  
22:0023:00RyanAirFR 20951 val.  
23:0023:50TAP AirTP 2943 50 min.Airbus A321-100/200  
Šeštadienis
05:0006:00TAP AirTP 19431 val.Airbus A319  
07:0007:55TAP AirTP 1933 55 min.Airbus A319  
09:0010:00TAP AirTP 19271 val.Airbus A319  
21:0022:00TAP AirTP 19711 val.Airbus A319  
21:0021:55TAP AirTP 1959 55 min.Airbus A319  
Sekmadienis
05:1006:05TAP AirTP 1943 55 min.Airbus A319  
06:2507:25RyanAirFR 20931 val.  
07:0007:55TAP AirTP 1933 55 min.Airbus A319  
09:0010:00TAP AirTP 19271 val.Airbus A319  
09:0009:55TAP AirTP 1941 55 min.Airbus A320-100/200  
21:0021:55TAP AirTP 1959 55 min.Airbus A320-100/200  
22:0022:55TAP AirTP 1971 55 min.Airbus A319  
22:2023:20RyanAirFR 20951 val.  

Pirmadienis

Skrydis TP 1943: 05:10 – 06:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 2093: 06:30 – 07:30 (1 val.)
Skrydis TP 1933: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1925: 08:00 – 08:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1935: 12:00 – 12:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 2475: 12:15 – 13:10 ( 55 min.)
Skrydis TP 1957: 20:20 – 21:15 ( 55 min.)
Skrydis TP 1959: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP1971: 22:00 – 22:55 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis TP 1943: 05:10 – 06:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 2093: 06:15 – 07:25 (1 val. 10 min.)
Skrydis BT TP1933 / TP 1933: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP1925 / TP 1925: 08:00 – 08:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1927: 09:00 – 10:00 (1 val.)
Skrydis BT TP1941 / TP 1941: 09:00 – 09:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP1927: 10:00 – 10:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1923: 11:15 – 12:15 (1 val.)
Skrydis BT TP1935: 12:00 – 12:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP2475 / TP 2475: 12:15 – 13:10 ( 55 min.)
Skrydis BT 5307 / BT TP1939: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1953: 18:00 – 18:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1959: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)
Skrydis FR 2095: 21:15 – 22:15 (1 val.)
Skrydis TP 1971: 22:00 – 22:55 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis TP 1943: 05:10 – 06:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 2093: 06:40 – 07:40 (1 val.)
Skrydis TP 1933: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1941: 09:00 – 09:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1927: 09:00 – 10:00 (1 val.)
Skrydis TP 1939: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1959: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis TP 1943: 05:10 – 06:05 ( 55 min.)
Skrydis TP 1921: 06:00 – 06:55 ( 55 min.)
Skrydis FR 2093 / TP 1923: 06:30 – 07:30 (1 val.)
Skrydis TP 1933: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1927: 09:00 – 10:00 (1 val.)
Skrydis TP 1959: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)
Skrydis FR 2095: 21:05 – 22:05 (1 val.)
Skrydis BT TP1971 / TP 1971: 22:00 – 22:55 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis TP 1943: 05:10 – 06:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 2093: 06:15 – 07:15 (1 val.)
Skrydis BT TP1933 / TP 1933: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP1925: 08:00 – 08:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1927: 09:00 – 10:00 (1 val.)
Skrydis BT TP1941 / TP 1941: 09:00 – 09:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP1927: 10:00 – 10:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP1935: 12:00 – 12:55 ( 55 min.)
Skrydis BT TP1939: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1959: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1971: 21:00 – 22:00 (1 val.)
Skrydis FR 2095: 22:00 – 23:00 (1 val.)
Skrydis TP 2943: 23:00 – 23:50 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis TP 1943: 05:00 – 06:00 (1 val.)
Skrydis TP 1933: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1927: 09:00 – 10:00 (1 val.)
Skrydis TP 1971: 21:00 – 22:00 (1 val.)
Skrydis TP 1959: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis TP 1943: 05:10 – 06:05 ( 55 min.)
Skrydis FR 2093: 06:25 – 07:25 (1 val.)
Skrydis TP 1933: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1927: 09:00 – 10:00 (1 val.)
Skrydis TP 1941: 09:00 – 09:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1959: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)
Skrydis TP 1971: 22:00 – 22:55 ( 55 min.)
Skrydis FR 2095: 22:20 – 23:20 (1 val.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti