paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,04/5 (balsų: 601)

Bilietai skrydžiams į Portugaliją nuo 103,11 €

Portugalija
Geriausi pasiūlymai į Portugalijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Portugaliją (PRT)

Ar kada nors atidarinėjote vyną su batu? Ne? Tuomet nuvykusius į Portugaliją gyventojai šio triuko tikrai išmokys. Pigūs skrydžiai į Portugaliją tiems, kurie pasiryžę pažinti Batalos vienuolyną, da Pena rūmus, Azulejo muziejų – žyminčius šalies istorinį virsmą. Realistiškas smėlio skulptūrų parkas stebina ne tik mažuosius keliautojus, bet ir visko mačiusius.

Pasiruošimas kelionei

Europos sąjungos šalių piliečiams vykstantiems į Portugaliją vizų nereikia.

Didžiausias pavojus, koks jums gali nutikti atostogaujant, tai – saulės nudegimai. Oro temperatūra vidutiniškai siekia apie +27°C, todėl pasirūpinkite apsauginiais kremais bei akiniais nuo UV spindulių.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Portugalijos salas smagu pažinti keliaujant dviračiu arba automobiliu. Tačiau pagal savo galimybes ir poreikius galite rinktis kaip norite keliauti. Didesnes keliones įveikti galite traukiniais, nuomotu automobiliu, laivais, lėktuvais. Mažesniems atstumams rinkitės taksi, metro – pigu ir greita.

Portugalijoje, kaip ir Lietuvoje, valiuta – euras. Su dideliais skaičiavimais nesusidursite, nes kainos labai panašios kaip ir namuose, kai kas netgi pigiau. Dviem žmonėms vakarienė restorane kainuos apie 30 eurų, puodelis kavos – apie 1,15 euro, vietinis alus – apie 1,50 euro. Lengvi pietūs atviroje gamtoje atsieis nebrangiai. 1 kilogramas sūrio – apie 8 eurus, 500 g baltos duonos – apie 1,30 euro, obuoliai – apie 1,30 euro, butelis vyno – apie 4 eurai, 1,5 litro butelis vandens – apie 0,60 euro.

Papildoma informacija:

 • Sostinė – Lisabona, didžiausias Portugalijos miestas bei uostas. Tarp Vilniaus ir Lisabonos daugiau nei 3 000 kilometrų atstumas.
 • Oficiali šalies kalba – portugalų, tačiau susikalbėsite ir angliškai.
 • Laiko juosta GMT +0, taikomas vasaros laikas GMT+1. Laikas Portugalijoje nesiskiria nuo Lietuvos.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Portugalai garsėja savo rankdarbiais. Rankomis kruopščiai nupinti niekučiai leis kiekvienam pasijusti svarbiu. O keramikinės plytelės gali puošti ne tik bažnyčias Portugalijoje, tačiau ir jūsų namus. Išsirinkite jūsų skonį atitinkančią keramikinę plytelę ir pradėkite kurti namuose savo kelionių paveikslą sienoje. Natūralus alyvuogių aliejus pagardins salotas ant pietų stalo. Vakaro eigoje nustebinkite draugus atidarydami raudono portugališko vyno butelį kelionės metu išmoktu naujuoju būdu.

  Pigių kainų kalendoriuje į Portugalijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti