paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,80/5 (balsų: 5)

Madridas – Lisabona, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Madridas - Lisabona galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Madrido į Lisaboną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Lisabonos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Madridas — Lisabona tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Madrido į Lisaboną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Madridas — Lisabona tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:1507:30TAP AirTP 10231 val. 15 min.Airbus A320neo  
07:3007:55IberiaIB 31081 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
12:1012:30TAP AirTP 10251 val. 20 min.Airbus A320-100/200  
14:5015:10Air EuropaUX 11551 val. 20 min.Embraer 190  
15:4016:05Iberia
Iberia
IB 3102
IB 3110
1 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
16:1516:30TAP AirTP 10151 val. 15 min.Airbus A320-100/200  
18:0018:20TAP AirTP 20851 val. 20 min.Airbus A319  
18:4519:05Air EuropaUX 11571 val. 20 min.Embraer 190  
18:5019:05TAP AirTP 10211 val. 15 min.Airbus A320-100/200  
19:4020:05IberiaIB 31061 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
21:1021:25TAP AirTP 10191 val. 15 min.Airbus A320-100/200  
21:1521:35TAP AirTP 22071 val. 20 min.Airbus A319  
23:0023:25IberiaIB 31181 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
Antradienis
06:4007:00Air EuropaUX 11591 val. 20 min.Embraer 190  
08:4009:05IberiaIB 31081 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
10:2510:45Air EuropaUX 11531 val. 20 min.Embraer 190  
11:2511:50IberiaIB 31101 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
12:2012:40TAP AirTP 10191 val. 20 min.Airbus A319  
14:4515:05Air EuropaUX 11551 val. 20 min.Embraer 190  
15:4016:05IberiaIB 31021 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
16:1016:30TAP AirTP 10211 val. 20 min.Airbus A319  
18:0018:20TAP AirTP 20851 val. 20 min.Airbus A319  
18:4519:05Air EuropaUX 11571 val. 20 min.Embraer 190  
19:4020:05IberiaIB 31061 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
20:1020:30TAP AirTP 10251 val. 20 min.Airbus A320neo  
21:1521:35TAP AirTP 22071 val. 20 min.Airbus A319  
23:0023:25IberiaIB 31181 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
Trečiadienis
06:4007:00Air EuropaUX 11591 val. 20 min.Embraer 190  
08:4009:05IberiaIB 31081 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
10:2010:40Air EuropaUX 11531 val. 20 min.Embraer 190  
12:2012:40TAP AirTP 22051 val. 20 min.Airbus A320-100/200  
14:5015:10Air EuropaUX 11551 val. 20 min.Embraer 190  
15:4016:05IberiaIB 31021 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
18:0018:20TAP AirTP 20851 val. 20 min.Airbus A319  
18:4019:00Air EuropaUX 11571 val. 20 min.Embraer 190  
19:4020:05IberiaIB 31061 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
21:1521:35TAP AirTP 22071 val. 20 min.Airbus A319  
23:0023:25IberiaIB 31181 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
Ketvirtadienis
06:4007:00Air EuropaUX 11591 val. 20 min.Embraer 190  
06:5507:15TAP AirTP 10231 val. 20 min.  
08:4009:05IberiaIB 31081 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
10:2510:45Air EuropaUX 11531 val. 20 min.Embraer 190  
11:2511:50IberiaIB 31101 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
12:2012:40TAP AirTP 10191 val. 20 min.Airbus A319  
14:4515:05Air EuropaUX 11551 val. 20 min.Embraer 190  
15:4016:05IberiaIB 31021 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
17:5518:15TAP AirTP 10211 val. 20 min.Airbus A319  
18:0018:20TAP AirTP 20851 val. 20 min.Airbus A319  
18:4519:05Air EuropaUX 11571 val. 20 min.Embraer 190  
19:4020:05IberiaIB 31061 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
20:1020:30TAP AirTP 10251 val. 20 min.Airbus A319  
23:0023:25IberiaIB 31181 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
Penktadienis
06:4007:00Air EuropaUX 11591 val. 20 min.Embraer 190  
07:0007:20TAP AirTP 10231 val. 20 min.Airbus A319  
08:4009:05IberiaIB 31081 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
10:2510:45Air EuropaUX 11531 val. 20 min.Embraer 190  
12:2012:40TAP Air
TAP Air
TP 1019
TP 2205
1 val. 20 min.Airbus A320-100/200  
14:5015:10Air EuropaUX 11551 val. 20 min.Embraer 190  
15:4016:05IberiaIB 31021 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
17:5518:15TAP AirTP 10211 val. 20 min.Airbus A319  
18:0018:20TAP AirTP 20851 val. 20 min.Airbus A319  
18:4519:05Air EuropaUX 11571 val. 20 min.Embraer 190  
19:4020:05IberiaIB 31061 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
20:1020:30TAP AirTP 10251 val. 20 min.Airbus A319  
21:1521:35TAP AirTP 22071 val. 20 min.Airbus A319  
23:0023:25IberiaIB 31181 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
Šeštadienis
06:2506:45Air EuropaUX 11591 val. 20 min.Embraer 190  
07:0007:20TAP AirTP 10231 val. 20 min.Airbus A319  
07:2507:50IberiaIB 31081 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
10:3010:50Air EuropaUX 11531 val. 20 min.Embraer 190  
11:2511:50IberiaIB 31101 val. 25 min.Airbus A319  
12:2012:40TAP AirTP 10191 val. 20 min.Airbus A319  
14:5015:10Air EuropaUX 11551 val. 20 min.Embraer 190  
15:4016:05IberiaIB 31021 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
17:5518:15TAP AirTP 10211 val. 20 min.Airbus A319  
18:0018:20TAP AirTP 20851 val. 20 min.Airbus A319  
18:4519:05Air EuropaUX 11571 val. 20 min.Embraer 190  
19:4020:05IberiaIB 31061 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  
20:1020:30TAP AirTP 10251 val. 20 min.Airbus A319  
21:1521:35TAP AirTP 22071 val. 20 min.Airbus A319  
23:0023:25IberiaIB 31181 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
Sekmadienis
06:4007:00Air EuropaUX 11591 val. 20 min.Embraer 190  
07:0007:20TAP AirTP 10231 val. 20 min.Airbus A319  
08:4009:05IberiaIB 31081 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
10:2010:40Air EuropaUX 11531 val. 20 min.Embraer 190  
11:2511:50IberiaIB 31101 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
14:5015:10Air EuropaUX 11551 val. 20 min.Embraer 190  
15:4016:05IberiaIB 31021 val. 25 min.Airbus A320-100/200  
17:5518:15TAP AirTP 10211 val. 20 min.Airbus A319  
18:0018:20TAP AirTP 20851 val. 20 min.Airbus A319  
18:4519:05Air EuropaUX 11571 val. 20 min.Embraer 190  
19:4020:05IberiaIB 31061 val. 25 min.Airbus A321-100/200  
20:1020:30TAP AirTP 10251 val. 20 min.Airbus A319  
21:1521:35TAP AirTP 22071 val. 20 min.Airbus A319  
23:0023:25IberiaIB 31181 val. 25 min.Airbus A320 (sharklets)  

Pirmadienis

Skrydis TP 1023: 07:15 – 07:30 (1 val. 15 min.)
Skrydis IB 3108: 07:30 – 07:55 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1025: 12:10 – 12:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1155: 14:50 – 15:10 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3102 / IB 3110: 15:40 – 16:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1015: 16:15 – 16:30 (1 val. 15 min.)
Skrydis TP 2085: 18:00 – 18:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1157: 18:45 – 19:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 1021: 18:50 – 19:05 (1 val. 15 min.)
Skrydis IB 3106: 19:40 – 20:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1019: 21:10 – 21:25 (1 val. 15 min.)
Skrydis TP 2207: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3118: 23:00 – 23:25 (1 val. 25 min.)

Antradienis

Skrydis UX 1159: 06:40 – 07:00 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3108: 08:40 – 09:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis UX 1153: 10:25 – 10:45 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3110: 11:25 – 11:50 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1019: 12:20 – 12:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1155: 14:45 – 15:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3102: 15:40 – 16:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1021: 16:10 – 16:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2085: 18:00 – 18:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1157: 18:45 – 19:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3106: 19:40 – 20:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1025: 20:10 – 20:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2207: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3118: 23:00 – 23:25 (1 val. 25 min.)

Trečiadienis

Skrydis UX 1159: 06:40 – 07:00 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3108: 08:40 – 09:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis UX 1153: 10:20 – 10:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2205: 12:20 – 12:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1155: 14:50 – 15:10 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3102: 15:40 – 16:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 2085: 18:00 – 18:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1157: 18:40 – 19:00 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3106: 19:40 – 20:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 2207: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3118: 23:00 – 23:25 (1 val. 25 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis UX 1159: 06:40 – 07:00 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 1023: 06:55 – 07:15 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3108: 08:40 – 09:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis UX 1153: 10:25 – 10:45 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3110: 11:25 – 11:50 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1019: 12:20 – 12:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1155: 14:45 – 15:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3102: 15:40 – 16:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1021: 17:55 – 18:15 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2085: 18:00 – 18:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1157: 18:45 – 19:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3106: 19:40 – 20:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1025: 20:10 – 20:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3118: 23:00 – 23:25 (1 val. 25 min.)

Penktadienis

Skrydis UX 1159: 06:40 – 07:00 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 1023: 07:00 – 07:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3108: 08:40 – 09:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis UX 1153: 10:25 – 10:45 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 1019 / TP 2205: 12:20 – 12:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1155: 14:50 – 15:10 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3102: 15:40 – 16:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1021: 17:55 – 18:15 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2085: 18:00 – 18:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1157: 18:45 – 19:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3106: 19:40 – 20:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1025: 20:10 – 20:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2207: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3118: 23:00 – 23:25 (1 val. 25 min.)

Šeštadienis

Skrydis UX 1159: 06:25 – 06:45 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 1023: 07:00 – 07:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3108: 07:25 – 07:50 (1 val. 25 min.)
Skrydis UX 1153: 10:30 – 10:50 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3110: 11:25 – 11:50 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1019: 12:20 – 12:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1155: 14:50 – 15:10 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3102: 15:40 – 16:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1021: 17:55 – 18:15 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2085: 18:00 – 18:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1157: 18:45 – 19:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3106: 19:40 – 20:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1025: 20:10 – 20:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2207: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3118: 23:00 – 23:25 (1 val. 25 min.)

Sekmadienis

Skrydis UX 1159: 06:40 – 07:00 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 1023: 07:00 – 07:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3108: 08:40 – 09:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis UX 1153: 10:20 – 10:40 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3110: 11:25 – 11:50 (1 val. 25 min.)
Skrydis UX 1155: 14:50 – 15:10 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3102: 15:40 – 16:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1021: 17:55 – 18:15 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2085: 18:00 – 18:20 (1 val. 20 min.)
Skrydis UX 1157: 18:45 – 19:05 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3106: 19:40 – 20:05 (1 val. 25 min.)
Skrydis TP 1025: 20:10 – 20:30 (1 val. 20 min.)
Skrydis TP 2207: 21:15 – 21:35 (1 val. 20 min.)
Skrydis IB 3118: 23:00 – 23:25 (1 val. 25 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti