Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,33/5 (balsų: 3)

Barselona – Lisabona, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Barselona - Lisabona galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Barselonos į Lisaboną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Lisabonos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Barselona — Lisabona tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Barselonos į Lisaboną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Barselona — Lisabona tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:4007:35TAP Air
TAP Air
TP 1039
TP 1049
1 val. 55 min.Airbus A319  
07:2008:20Vueling AirlinesVY 84602 val.Airbus A321-100/200  
10:2511:20TAP AirTP 10411 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
12:1513:15Vueling AirlinesVY 84662 val.Airbus A320 (sharklets)  
12:3513:30AirBaltic
TAP Air
BT TP1035
TP 1035
1 val. 55 min.  
17:1018:05AirBaltic
TAP Air
BT TP1037
TP 1037
1 val. 55 min.Airbus A319  
17:4518:40TAP AirTP 10471 val. 55 min.Airbus A319  
19:1520:15Vueling AirlinesVY 84622 val.Airbus A321-100/200  
20:2021:20Vueling AirlinesVY 84642 val.Airbus A319  
20:2021:15TAP AirTP 10451 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
22:4023:35TAP AirTP 10431 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Antradienis
06:4007:35TAP Air
TAP Air
TP 1039
TP 1049
1 val. 55 min.Airbus A319  
07:2008:20Vueling AirlinesVY 84602 val.Airbus A321-100/200  
10:2511:20TAP AirTP 10411 val. 55 min.Airbus A321-100/200  
12:0013:00Vueling AirlinesVY 84662 val.Airbus A320 (sharklets)  
12:5013:50TAP AirTP 10352 val.Airbus A320neo  
17:1018:05AirBaltic
TAP Air
BT TP1037
TP 1037
1 val. 55 min.Airbus A319  
17:4518:40TAP AirTP 10471 val. 55 min.Airbus A319  
19:1520:15Vueling AirlinesVY 84622 val.Airbus A321-100/200  
20:2021:20Vueling AirlinesVY 84642 val.Airbus A319  
20:2021:15TAP AirTP 10451 val. 55 min.Airbus A319  
22:4023:35TAP AirTP 10431 val. 55 min.Airbus A319  
Trečiadienis
06:4007:35TAP Air
TAP Air
TP 1039
TP 1049
1 val. 55 min.Airbus A319  
07:2008:20Vueling AirlinesVY 84602 val.Airbus A321-100/200  
10:1511:10TAP AirTP 10431 val. 55 min.Airbus A319  
10:2511:20TAP AirTP 10411 val. 55 min.Airbus A321-100/200  
12:1513:15Vueling AirlinesVY 84662 val.Airbus A320 (sharklets)  
12:3513:30AirBalticBT TP10351 val. 55 min.  
12:5013:50TAP AirTP 10352 val.Airbus A320-100/200  
17:1018:05AirBaltic
TAP Air
BT TP1037
TP 1037
1 val. 55 min.Airbus A319  
17:4518:40TAP AirTP 10471 val. 55 min.Airbus A319  
19:1520:15Vueling AirlinesVY 84622 val.Airbus A321-100/200  
20:2021:15TAP AirTP 10451 val. 55 min.Airbus A319  
20:2021:20Vueling AirlinesVY 84642 val.Airbus A319  
Ketvirtadienis
06:4007:35TAP Air
TAP Air
TP 1039
TP 1049
1 val. 55 min.Airbus A319  
07:2008:20Vueling AirlinesVY 84602 val.Airbus A321-100/200  
10:2511:20TAP AirTP 10411 val. 55 min.  
12:0013:00Vueling AirlinesVY 84662 val.Airbus A320 (sharklets)  
12:5013:50TAP AirTP 10352 val.Airbus A320-100/200  
17:1018:05AirBaltic
TAP Air
BT TP1037
TP 1037
1 val. 55 min.Airbus A319  
17:4518:40TAP AirTP 10471 val. 55 min.Airbus A319  
19:1520:15Vueling AirlinesVY 84622 val.Airbus A321-100/200  
20:2021:20Vueling AirlinesVY 84642 val.Airbus A319  
20:2021:15TAP AirTP 10451 val. 55 min.Airbus A319  
22:4023:35TAP AirTP 10431 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Penktadienis
06:4007:35TAP AirTP 10491 val. 55 min.Airbus A319  
06:5507:55Vueling AirlinesVY 84602 val.Airbus A321-100/200  
10:2511:20TAP AirTP 10411 val. 55 min.Airbus A319  
12:1513:15Vueling AirlinesVY 84662 val.Airbus A320 (sharklets)  
12:3513:30AirBaltic
TAP Air
BT TP1035
TP 1035
1 val. 55 min.Airbus A319  
15:3016:25TAP AirTP 10391 val. 55 min.Airbus A319  
17:1018:05AirBaltic
TAP Air
BT TP1037
TP 1037
1 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
17:4518:40TAP AirTP 10471 val. 55 min.Airbus A319  
19:1520:15Vueling AirlinesVY 84622 val.Airbus A321-100/200  
20:2021:20Vueling AirlinesVY 84642 val.Airbus A319  
20:2021:15TAP AirTP 10451 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
22:4023:35TAP AirTP 10431 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Šeštadienis
06:4007:35TAP Air
TAP Air
TP 1039
TP 1049
1 val. 55 min.Airbus A319  
07:2008:20Vueling AirlinesVY 84602 val.Airbus A321-100/200  
10:2511:20TAP AirTP 10411 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
12:1513:15Vueling AirlinesVY 84662 val.Airbus A320 (sharklets)  
12:5013:50TAP AirTP 10352 val.Airbus A319  
17:1018:05AirBaltic
TAP Air
BT TP1037
TP 1037
1 val. 55 min.Airbus A319  
17:4518:40TAP AirTP 10471 val. 55 min.Airbus A319  
19:1520:15Vueling AirlinesVY 84622 val.Airbus A321-100/200  
20:2021:15TAP AirTP 10451 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
22:4023:35TAP AirTP 10431 val. 55 min.Airbus A320-100/200  
Sekmadienis
06:4007:35TAP Air
TAP Air
TP 1039
TP 1049
1 val. 55 min.Airbus A319  
07:2008:20Vueling AirlinesVY 84602 val.Airbus A321-100/200  
10:2511:20TAP AirTP 10411 val. 55 min.  
11:4512:45Vueling AirlinesVY 84662 val.Airbus A320 (sharklets)  
12:5013:50TAP AirTP 10352 val.Airbus A319  
17:1018:05AirBaltic
TAP Air
BT TP1037
TP 1037
1 val. 55 min.Airbus A319  
17:4518:40TAP AirTP 10471 val. 55 min.Airbus A319  
19:1520:15Vueling AirlinesVY 84622 val.Airbus A321-100/200  
20:2021:20Vueling AirlinesVY 84642 val.Airbus A319  
20:2021:15TAP AirTP 10451 val. 55 min.Airbus A319  
22:4023:35TAP AirTP 10431 val. 55 min.Airbus A319  

Pirmadienis

Skrydis TP 1039 / TP 1049: 06:40 – 07:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8460: 07:20 – 08:20 (2 val.)
Skrydis TP 1041: 10:25 – 11:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8466: 12:15 – 13:15 (2 val.)
Skrydis BT TP1035 / TP 1035: 12:35 – 13:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis BT TP1037 / TP 1037: 17:10 – 18:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1047: 17:45 – 18:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8462: 19:15 – 20:15 (2 val.)
Skrydis VY 8464: 20:20 – 21:20 (2 val.)
Skrydis TP 1045: 20:20 – 21:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1043: 22:40 – 23:35 (1 val. 55 min.)

Antradienis

Skrydis TP 1039 / TP 1049: 06:40 – 07:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8460: 07:20 – 08:20 (2 val.)
Skrydis TP 1041: 10:25 – 11:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8466: 12:00 – 13:00 (2 val.)
Skrydis TP 1035: 12:50 – 13:50 (2 val.)
Skrydis BT TP1037 / TP 1037: 17:10 – 18:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1047: 17:45 – 18:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8462: 19:15 – 20:15 (2 val.)
Skrydis VY 8464: 20:20 – 21:20 (2 val.)
Skrydis TP 1045: 20:20 – 21:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1043: 22:40 – 23:35 (1 val. 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis TP 1039 / TP 1049: 06:40 – 07:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8460: 07:20 – 08:20 (2 val.)
Skrydis TP 1043: 10:15 – 11:10 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1041: 10:25 – 11:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8466: 12:15 – 13:15 (2 val.)
Skrydis BT TP1035: 12:35 – 13:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1035: 12:50 – 13:50 (2 val.)
Skrydis BT TP1037 / TP 1037: 17:10 – 18:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1047: 17:45 – 18:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8462: 19:15 – 20:15 (2 val.)
Skrydis TP 1045: 20:20 – 21:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8464: 20:20 – 21:20 (2 val.)

Ketvirtadienis

Skrydis TP 1039 / TP 1049: 06:40 – 07:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8460: 07:20 – 08:20 (2 val.)
Skrydis TP 1041: 10:25 – 11:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8466: 12:00 – 13:00 (2 val.)
Skrydis TP 1035: 12:50 – 13:50 (2 val.)
Skrydis BT TP1037 / TP 1037: 17:10 – 18:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1047: 17:45 – 18:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8462: 19:15 – 20:15 (2 val.)
Skrydis VY 8464: 20:20 – 21:20 (2 val.)
Skrydis TP 1045: 20:20 – 21:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1043: 22:40 – 23:35 (1 val. 55 min.)

Penktadienis

Skrydis TP 1049: 06:40 – 07:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8460: 06:55 – 07:55 (2 val.)
Skrydis TP 1041: 10:25 – 11:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8466: 12:15 – 13:15 (2 val.)
Skrydis BT TP1035 / TP 1035: 12:35 – 13:30 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1039: 15:30 – 16:25 (1 val. 55 min.)
Skrydis BT TP1037 / TP 1037: 17:10 – 18:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1047: 17:45 – 18:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8462: 19:15 – 20:15 (2 val.)
Skrydis VY 8464: 20:20 – 21:20 (2 val.)
Skrydis TP 1045: 20:20 – 21:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1043: 22:40 – 23:35 (1 val. 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis TP 1039 / TP 1049: 06:40 – 07:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8460: 07:20 – 08:20 (2 val.)
Skrydis TP 1041: 10:25 – 11:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8466: 12:15 – 13:15 (2 val.)
Skrydis TP 1035: 12:50 – 13:50 (2 val.)
Skrydis BT TP1037 / TP 1037: 17:10 – 18:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1047: 17:45 – 18:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8462: 19:15 – 20:15 (2 val.)
Skrydis TP 1045: 20:20 – 21:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1043: 22:40 – 23:35 (1 val. 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis TP 1039 / TP 1049: 06:40 – 07:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8460: 07:20 – 08:20 (2 val.)
Skrydis TP 1041: 10:25 – 11:20 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8466: 11:45 – 12:45 (2 val.)
Skrydis TP 1035: 12:50 – 13:50 (2 val.)
Skrydis BT TP1037 / TP 1037: 17:10 – 18:05 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1047: 17:45 – 18:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis VY 8462: 19:15 – 20:15 (2 val.)
Skrydis VY 8464: 20:20 – 21:20 (2 val.)
Skrydis TP 1045: 20:20 – 21:15 (1 val. 55 min.)
Skrydis TP 1043: 22:40 – 23:35 (1 val. 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti