paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,96/5 (balsų: 305)

Pigūs skrydžiai į Farą nuo 51,82 €

Atidaryti pigių kainų į Farą kalendorių

Orai Fare

dabar
18°C
vėjas: , 0,8 m/s
drėgnumas: 37%
spaudimas: 1022 mm
lapkričio 30 d.
15°C
gruodžio 1 d.
12°C
gruodžio 2 d.
11°C

Faro miestas – ramybės kampelis Algarvės rivjeroje

Piečiausiame Portugalijos regione Algarvėje įsikūręs Faro miestas – atostogų kryptis keliautojams, norintiems pabėgti nuo turistų apkrautų vietų. Faro mieste puikiai išsilaikę viduramžių kvartalai, gausu muziejų, bažnytėlių, yra garsioji Kaulų koplyčia. Ria Formosa lagūna, skirianti Faro nuo Šiaurės Atlanto vandenyno, leidžia pabėgti nuo bet kokio šurmulio. Laiveliu nukeliavus iki Š. Atlanto paplūdimių juose galima praleisti visą dieną. Kalbama, jog dienos ten niekam neužtenka, todėl pasiruoškite tikrai poilsio amžinybei Faro mieste.

Kaip keliauti?

Iš Faro oro uosto miesto centrą pasieksite per 20 min. specialiu autobusu. Galite pasirinkti ir nuomojamus ar taksi automobilius. Pačiame mieste galite keliauti viešuoju transportu arba tiesiog pėsčiomis – miestas nėra toks jau didelis. Iš Faro lengvai ir greitai galite autobusais ar traukiniais pasiekti ir kitus Algarvės kurortinius miestus.

Ko paskanauti?

Faras, kaip Atlanto vandenyno pakrantės miestas, plačiai atveria duris į šviežių jūros gėrybių virtuvę. Ką tik sugautos žuvys, moliuskai, aštuonkojai, krevetės ir kiti skanėstai, o šalia jų – krepšelis su paskrudinta duona ir sviestu.

Portugalai yra užkietėję mėsos mėgėjai, nelinkę išmesti jokių užauginto gyvūno organų, tad alkaniausiems reikėtų pasirinkti Cozido a Portuguesa – lėkštę pilną mėsos ir šiek tiek garnyro. Lankantis šiame Algarvės mieste privalu paragauti portugališkų troškinių vadinamų Feijoada Transmontana, kuriuose gausų įvairių tipų mėsos bei daržovių. Neišvykite iš Faro neparagavę kraujinių dešrelių, kurios čia laikomos tiek delikatesu, tiek kasdieniu maistu. Derėtų paragauti ir ryžių su antiena arroz de pato, kurie primena kažką tarp risotto ir lietuviams pažįstamo plovo.

Ką pamatyti?

Svarbiausia, ką privalo pamatyti kiekvienas besilankantis Fare, neabejotinai yra Kaulų koplyčia. Žmonių kaulais dekoruota bažnyčia savo lankytojus pasitinka žodžiais „Sustok ir pamąstyk apie likimą, kuris tave užklups. 1816“.

Faro katedra taip pat yra viena iš labiausiai lankomų vietų mieste. Besidomintys tradiciniu Portugalijos menu turėtų apsilankyti São Lourenço bažnyčioje – čia galima pamatyti baltai mėlynų portugališkų plytelių. Bevaikščiojant akmenimis grįstomis senamiesčio gatvelėmis verta užeiti į vieną kitą vakarais veikiantį barą – įsilieti į gana bohemišką, tačiau visuomet puikiai nusiteikusią portugališką atmosferą.

Ką nuveikti?

Besidomintiems archeologija ar istorija, patartina apsilankyti Miesto archeologijos muziejuje. XVI a. datuojamame buvusiame vienuolyne galima pamatyti Vandenyno mozaiką net iš III a.

Iš Faro organizuojamos katamaranų kelionės su gidais po Ria Formosa lagūną. Ieškantys ekstremalesnių potyrių virš šios lagūnos turėtų pakilti su parasparniu – atsiveria neįtikėtini vaizdai. Daugybė į autobusų ir dviračių turų, nardymo malonumai Atlanto vandenyne ar plaukiojimai su banglente čia besilankantiems ilgai įsirėžia į atmintį.

Skrydžių į Farą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Kauno: 15,80 €
  • iš Palangos: 73,73 €
  • iš Rygos: 16,22 €
  • iš Vilniaus: 8,18 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Kauno: 173,41 €
  • iš Rygos: 218,41 €
  • iš Vilniaus: 445,14 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Farą dažniausiai rinkosi:
  • RyanAir (FR), 65%
  • Wizzair (W6), 22%
  • EasyJet (U2), 5%
  • Lufthansa (LH), 4%
  • LOT Polish Airlines (LO), 1%
  • Kitos aviakompanijos: 3%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Tiesioginių skrydžių į Farą tvarkaraštis

  Žemiau pateikti tiesioginiai maršrutai, kuriais vykdomi skrydžiai į/iš Faro. Paspauskite ant tinkamo maršruto kad pamatyti visų tiesioginių skrydžių laikus. Norėdami užsisakyti bilietus į norimą reisą, pasinaudokite paieškos forma viršuje.

  Varšuva – Faras
  PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
  10:45-14:05
  19:10-22:20
  15:50-19:00
  PirmadienisPr.10:45-14:05
  AntradienisAn.
  TrečiadienisTr.
  KetvirtadienisKt.19:10-22:20
  PenktadienisPn.
  ŠeštadienisŠt.
  SekmadienisSk.15:50-19:00

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Farą

  Klauskite, komentuokite, dalinkitės

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti