paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,13/5 (balsų: 23)

Pigūs skrydžiai į Keiptauną nuo 642,52 €

Atidaryti pigių kainų į Keiptauną kalendorių

Orai Keiptaune

dabar
20°C
vėjas: šiaurės-rytų, 1,1 m/s
drėgnumas: 75%
spaudimas: 1011 mm
kovo 1 d.
20°C
kovo 2 d.
26°C
kovo 3 d.
28°C

Keiptaunas – daugiabriaunis Pietų Afrikos deimantas

Keiptaune rasite viską, ko reikia svajingoms ir turiningoms atostogoms. Šis miestas – tarsi aukso grynuolis ar deimantas, kuriais taip didžiuojasi Pietų Afrikos Respublika. Keiptaunas prieš saulę žėri svaiginančiai gražiais paplūdimiais, apniukusią dieną stulbina Stalo kalno didybe, o sutemus pakeri žibintų šviesose vakarojančio miesto panorama.

Kaip keliauti?

Tarptautinis Keiptauno oro uostas įsikūręs miesto pašonėje, 20 kilometrų atstumu nuo centro. Iki viešbučio patariame keliauti autobusu, taksi arba nuomotu automobiliu. Viešasis transportas Keiptaune neretai vėluoja, todėl būkite pasiruošę netikėtumams.

Ko paskanauti?

Jei norite sužinoti, kuo gardžiuojasi visas Keiptaunas, keliaukite į Ilgąją miesto gatvę. Čia įsikūrusi gausybė vietos ir kitų tautų virtuvę pristatančių restoranų. Įsitaisę viename jų, užsisakykite kalmarų žiedų, avienos troškinio su plūdėmis (waterblommetjie bredie), glazūruotų kiaulienos šonkauliukų, kepsninėje skrudintos mėsos (braai), maltos mėsos su kiaušinio užpilu (bobotie).

Užkandžiams skanaukite aštrių vytintų dešrelių droewors, sūdytų jautienos ar laukinių gyvūnų mėsos gabalėlių biltong, kepintų kukurūzų. Desertui rinkitės šviežius keksiukus, pudingą, ledus. Troškulį numalšinkite vietos alumi iš kukurūzų (umqombothi), gaivinančiu nealkoholiniu gėrimu mageu, Rooibos arbata.

Ką pamatyti?

Jei Keiptaunas vilioja jus dėl kultūros, jūsų laukia Pietų Afrikos muziejus, didingi Parlamento rūmai ir panaudotų daiktų turgus. Miesto savitumą taip pat galite pajusti vaikštinėdami po prieskoniais dvelkiantį, spalvomis ir minaretais džiuginantį malajų kvartalą.

Verta pasigrožėti įspūdinga Gerosios Vilties pilimi, Viktorijos epochos namais, Viktorijos ir Alfredo krantine. Gamtos ypatumus apžiūrėkite UNESCO saugomame Nacionaliniame Kirstenbošo botanikos sode.

Ką nuveikti?

Pakilę į Keiptauno simbolį – Stalo kalną – galite išvysti kerinčią miesto panoramą. Ji palieka neišdildomą įspūdį bet kuriuo paros metu. Kyšulio taške verta pasigrožėti vandenynu. Jei norite įmerkti į jį kojas, apsilankykite įspūdinguose paplūdimiuose – jų yra ir už miesto ribų.

Netoli Keiptauno taip pat laukia nuotykiai. Rekomenduojame pasigėrėti Kapo lygumomis, nuplaukti į aplinkines salas su ruonių kolonijomis. Aktyviai atostogauti galite ir buriuodami. Tai – mėgiamiausia vietinių pramoga.

Pigūs skrydžiai į Keiptauną garantuoja egzotiškas, įdomias ir smagias atostogas. Šis miestas – tik dalis PAR. Tačiau Afrikos deimanto briaunos švyti gyvenimo džiaugsmu taip, kad puiki nuotaika atsispindės ir jūsų veide.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Keiptauną

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti