paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,76/5 (balsų: 21)

Bilietai skrydžiams į Pietų Afrikos Respubliką nuo 534,08 €

Pietų Afrikos Respublika
Geriausi pasiūlymai į Pietų Afrikos Respublikos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Pietų Afrikos Respubliką (ZAF)

Pietų Afrikos Respublikos vaizdai ir pojūčiai kelionės metu pralenks jūsų vaizduotę. Kosmopolitiški miestai apsupti kalnų viršūnių atveria puikų kraštovaizdį, o pigūs skrydžiai į Pietų Afrikos Respubliką – priežastis tai pamatyti savo akimis. Gerosios Vilties kyšulyje pasijusite kaip niekad nepriklausomi ir laisvi. Kelionė į Pietų Afriką – stambus laimikis kelionių medžiotojams.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos piliečiams keliaujantiems į šalį reikalinga viza. Kuomet kreipsitės dėl vizos suteikimo su savimi turėkite: pasą, kurio likęs galiojimo laikas ne trumpesnis nei 6 mėnesiai, 2 nuotraukas, darytas ne seniau nei prieš 6 mėnesius, prašymą vizai gauti, kelionės dokumentų kopijas (lėktuvo bilietai, viešbučio rezervacija), geltonosios karštinės vakcinacijos pažymėjimą.

Reikalingi skiepai nuo maliarijos, hepatitų A ir B, difterijos, stabligės. Pasirūpinkite asmenine pirmosios pagalbos vaistinėle.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Norintys prisijungti prie vietinių zulu genties šokių arba pamatyti garsųjį Kriugerio nacionalinį parką galite keliauti visureigiais, autobusais, o įveikti tolimas pakrantes – lėktuvais. Jei nuspręsite automobilį vairuoti patys, reikalingas tarptautinis vairuotojo pažymėjimas. Eismas vyksta kairiąja kelio puse.

Pietų Afrikos Respublikoje atsiskaitinėjama randais. 1 euras atitinka beveik 17 randų. Intriguojančiu vietos patiekalu restorane pasimėgausite už maždaug 100 randų, už vietinių verdamą kavą sumokėsite apie 21 randą, o jei norite eksperimentuoti virtuvėje ir pasigaminti tradicinių patiekalų patys, jums tai kainuos panašiai kaip ir restorane: ryžiai – apie 17 randų, vištienos krūtinėlės – apie 62 randus, jautienos 1 kilogramas – maždaug 83 randai.

Papildoma informacija:

 • Pietų Afrikos Respublikoje yra net 11 oficialių kalbų – afrikansas, anglų, zulų, kosų, svazių, ndebelių, bapedžių, sesuto, tsongų, tsvanų, vendų. Tačiau bendra susikalbėjimo kalba laikoma – anglų kalba.
 • Laiko juosta GMT +2, vasaros laikas netaikomas.
 • Šalyje yra net 3 sostinės. Pretorija, Blumfonteinas, Keiptaunas. Atstumas tarp Pretorijos ir Vilniaus apie 15 000 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Apie kelionę safaryje jums primins vietinių gyventojų pagamintos gyvūnų skulptūrėlės, apie nuogomis krūtinėmis ritmingai šokančias afrikietes – tradiciniai įvairūs karoliai, raštuotos suknelės, aukso juvelyrika. O išdailinti didieji stručių kiaušiniai – natūralus unikalios gamtos suvenyras.

  Pigių kainų kalendoriuje į Pietų Afrikos Respublikos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti