paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 20)

Pigūs skrydžiai į Johanesburgą nuo 793,26 €

Atidaryti pigių kainų į Johanesburgą kalendorių

Orai Johanesburge

dabar
15°C
vėjas: , 0,8 m/s
drėgnumas: 83%
spaudimas: 1016 mm
kovo 1 d.
16°C
kovo 2 d.
22°C
kovo 3 d.
24°C

Johanesburgas: ten, kur tviska Afrikos auksas

Afrikos aukso karštinės centre gimė nuostabus miestas: Johanesburgas. Šiuo metu tai – vienas didžiausių ir labiausiai turistų mėgstamų žemyno miestų. Johanesburge gyveno N. Mandela, formavosi apartheidas. Šiandien netoliese plyti pasakiška gamta, o pats miestas pasižymi puikiu Europos megapolių ir Afrikos kultūros duetu.

Kaip keliauti?

Į aukso miestą skriejantys lėktuvai nusileidžia tarptautiniame Tambo (buvusiame Johanesburgo) oro uoste. Iš jo autobusu, traukiniu, taksi ar nuomotu automobiliu keliaukite maždaug 21 kilometrą. Mieste geriausia judėti pastarosiomis dviejomis transporto priemonėmis. Kadangi ne visi Johanesburgo rajonai saugūs, būkite atsargūs ir venkite kelionės pėsčiomis.

Ko paskanauti?

Johanesburgas pasiruošęs atverti duris į egzotišką visos Pietų Afrikos Respublikos virtuvę. Galite rinktis italų, prancūzų ar kitų tautų restoranus, tačiau tikrą vietos maisto skonį pajusite tik užsisakę afrikietiškų patiekalų. Įspėjame: degustacijai gali prireikti drąsos.

Jei pasiryžote švelnioms naujovėms, užsisakykite potjie – sluoksniuoto troškinio arba Kenijos gardėsio nyama na irio: trintų bulvių, pupų ir daržovių. Už juos labiau intriguoja vištos galvų arba kojų troškinys, virtos galvijų galvos (amanquina), virti ir kepti vištų viduriai (mala).

Mūsų kultūrai įprastesni kai kurie afrikietiški užkandžiai ir desertai. Paskanaukite skrudintų avienos ar jautienos dešrelių boerewors, mėsos ir daržovių kario bandelėje bunny chow. Desertui – pudingas su ledais ar padažu malva, saldūs pyragėliai koeksisters. Vietos vynai ir tradicinė arbata Rooibos – pagrindiniai ragautini gėrimai.

Ką pamatyti?

Pirmas dalykas, kuriuo daugelį sudomina Johanesburgas, yra jo panašumas į Amerikos ar Europos didmiesčius. Mieste stovi tūkstančiai modernių daugiaaukščių. Tačiau pirmasis įspūdis išblunka pasidomėjus ypatingais statiniais. Johanesburge rekomenduojame pamatyti N. Mandelos namą–muziejų, Apartheido ir Afrikos istorijos muziejus, kurie atskleidžia tikrąją miesto aurą.

Skirkite daugiau laiko Sovetui – gana skurdžiam Johanesburgo rajonui, į kurį buvo tremiami juodaodžiai. Palyginkite jį su Sandtonu, kuriame gyvena dauguma labiau pasiturinčių miesto gyventojų.

Ką nuveikti?

Jei keliaujate su šeima, būtinai apsilankykite afrikietiškos faunos gausiame Johanesburgo Zoologijos sode. Nuotykių patirsite nukeliavę į Golden Reef City: pramogų parką, siūlantį nusileisti į miesto aukso kasyklų požemius. Adrenalinas, laisvės ir vilties dvelksmas, saulėtas tauriojo metalo žvilgesys – tai, ką siūlome pajusti kiekvienam smalsiam Johanesburgo svečiui.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Johanesburgą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti