paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,64/5 (balsų: 14)

Bilietai skrydžiams į Paragvajų

Paragvajus
Geriausi pasiūlymai į Paragvajaus miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Paragvajų (PRY)

Paragvajus – aistringosios Pietų Amerikos širdis. Pigūs skrydžiai į Paragvajų suteikia galimybę pasidžiaugti ne tik dangaus žydryne bei kaitria saule, tačiau ir stebėti nuoširdų paragvajiečių atsidavimą futbolui – jiems, tai lyg antra religija. Pasivaikščiojimai Velnio nasruose atims žadą, o jais dalijasi netgi trys šalys, tarp kurių ir Paragvajus.

Pasiruošimas kelionei

Norintiems pažinti Paragvajaus europietiškos ir indėniškos kultūros mišinį nereikalinga viza, tačiau rekomenduojami skiepai nuo maliarijos, geltonojo drugio, hepatito, vidurių šiltinės, stabligės, difterijos. Ištikus netikėtiems sveikatos negalavimams su savimi turėkite pirmosios pagalbos rinkinį.

Prieš kelionę pasitikrinkite savo banko sąskaitas ir pasikonsultuokite su banko specialistu. Įsitikinkite, kad nekils sunkumų atsiskaitinėti banko kortele bei išsigryninti pinigus. Grynuosius pinigus stenkitės turėti kuo smulkesnėmis kupiūromis, nes ne visuomet vietiniai turės duoti grąžos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pagrindinis susisiekimas Paragvajuje – autobusais. Tiesa, kelionė kiek užtruks, nes ten autobusų stotelės, galime sakyti, neegzistuoja – pamojus ranka autobusas sustoja tiesiog gatvėje. Patogesnė keliavimo priemonė taksi – nebrangiai ir greitai pasieksite kelionės tikslą. O tiems, kurie nori kelionę tęsti ekstremaliau, rekomenduojamas – mototaksi.

Paragvajuje atsiskaitoma gvaraniais. Sunku patikėti, kad 1 euras lygus 6 350,46 gvaranių, į kokią piniginę tiek gali sutilpti? Tačiau Paragvajuje tiek maisto, tiek transporto kainos yra žemesnės. Užsukti padegustuoti Bori Bori arba Pollo de Navidad, kelionė autobusu jums kainuos apie 0,40 euro, taksi – apie 0,79 euro už 1 kilometrą, o vakarienė dviem žmonėms apie 12 eurų. Puodelis kvapnios kavos – 1,40 euro. Norintiems pusryčius pasigaminti patiems, tuzinas kiaušinių – 1,04 euro, pienas – 0,69 euro, vištienos krūtinėlė – 3 eurai, ryžiai – 0,61 euro, o 1,5 litro butelis vandens – apie 0,58 euro.

Papildoma informacija:

 • Paragvajaus sostinė – Asunsjonas. Atstumas nuo Vilniaus iki Asunsjono beveik 12000 kilometrų.
 • Paragvajaus laiko juosta GMT -4.
 • Oficialios dvi kalbos – ispanų ir gvaranių.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Draugus namuose pasitikite su Terere gėrimu, kuris kiekvieną maloniai atpalaiduos. Vakarui įpusėjus jau galite svečiams leisti padegustuoti cukranendrių degtinę su palmių sultimis. O, kad degustacija būtų dar įdomesnė iš lagamino ištraukite lauktuves. Moterys pasijus išskirtinėmis su rankų darbo voratinklinėmis suknelėmis, o vyrams tikros odos piniginė arba švarkelis suteiks pasitikėjimo savimi.

  Pigių kainų kalendoriuje į Paragvajaus miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti