paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1)

Diuseldorfas – Amsterdamas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Diuseldorfas - Amsterdamas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Diuseldorfo į Amsterdamą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Amsterdamo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Diuseldorfas — Amsterdamas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Diuseldorfo į Amsterdamą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Diuseldorfas — Amsterdamas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:2007:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 18521 val.Embraer 175  
08:1509:10KLM Royal Dutch AirlinesKL 1854 55 min.Embraer 190  
12:2513:25KLM Royal Dutch AirlinesKL 18561 val.Embraer 190  
14:3015:25KLM Royal Dutch AirlinesKL 1858 55 min.Embraer 175  
18:1519:05KLM Royal Dutch AirlinesKL 1862 50 min.Embraer 175  
Antradienis
06:1007:05KLM Royal Dutch AirlinesKL 1852 55 min.Embraer 175  
08:1509:15KLM Royal Dutch AirlinesKL 18541 val.Embraer 175  
11:3012:30KLM Royal Dutch AirlinesKL 18561 val.Embraer 190  
14:3015:25KLM Royal Dutch AirlinesKL 1858 55 min.Embraer 175  
18:4019:35KLM Royal Dutch AirlinesKL 1862 55 min.Embraer 175  
Trečiadienis
06:2007:15KLM Royal Dutch AirlinesKL 1852 55 min.Embraer 175  
08:1509:10KLM Royal Dutch AirlinesKL 1854 55 min.Embraer 190  
11:3012:30KLM Royal Dutch AirlinesKL 18561 val.Embraer 190  
14:3015:25KLM Royal Dutch AirlinesKL 1858 55 min.Embraer 175  
18:1519:05KLM Royal Dutch AirlinesKL 1862 50 min.Embraer 175  
Ketvirtadienis
06:1007:05KLM Royal Dutch AirlinesKL 1852 55 min.Embraer 175  
08:1509:10KLM Royal Dutch AirlinesKL 1854 55 min.Embraer 190  
11:3012:30KLM Royal Dutch AirlinesKL 18561 val.Embraer 190  
14:3515:30KLM Royal Dutch AirlinesKL 1858 55 min.Embraer 175  
18:4019:35KLM Royal Dutch AirlinesKL 1862 55 min.Embraer 175  
Penktadienis
06:2007:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 18521 val.Embraer 175  
08:1509:15KLM Royal Dutch AirlinesKL 18541 val.Embraer 175  
12:2513:25KLM Royal Dutch AirlinesKL 18561 val.Embraer 190  
14:3515:30KLM Royal Dutch AirlinesKL 1858 55 min.Embraer 175  
18:4019:35KLM Royal Dutch AirlinesKL 1862 55 min.Embraer 175  
Šeštadienis
06:2007:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 18521 val.Embraer 175  
08:1509:10KLM Royal Dutch AirlinesKL 1854 55 min.Embraer 175  
11:3012:30KLM Royal Dutch AirlinesKL 18561 val.Embraer 190  
14:3515:30KLM Royal Dutch AirlinesKL 1858 55 min.Embraer 175  
18:1519:05KLM Royal Dutch AirlinesKL 1862 50 min.Embraer 175  
Sekmadienis
06:1007:05KLM Royal Dutch AirlinesKL 1852 55 min.Embraer 175  
08:1509:10KLM Royal Dutch AirlinesKL 1854 55 min.Embraer 175  
12:2513:25KLM Royal Dutch AirlinesKL 18561 val.Embraer 190  
14:3015:25KLM Royal Dutch AirlinesKL 1858 55 min.Embraer 190  
18:4019:35KLM Royal Dutch AirlinesKL 1862 55 min.Embraer 175  

Pirmadienis

Skrydis KL 1852: 06:20 – 07:20 (1 val.)
Skrydis KL 1854: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis KL 1856: 12:25 – 13:25 (1 val.)
Skrydis KL 1858: 14:30 – 15:25 ( 55 min.)
Skrydis KL 1862: 18:15 – 19:05 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis KL 1852: 06:10 – 07:05 ( 55 min.)
Skrydis KL 1854: 08:15 – 09:15 (1 val.)
Skrydis KL 1856: 11:30 – 12:30 (1 val.)
Skrydis KL 1858: 14:30 – 15:25 ( 55 min.)
Skrydis KL 1862: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis KL 1852: 06:20 – 07:15 ( 55 min.)
Skrydis KL 1854: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis KL 1856: 11:30 – 12:30 (1 val.)
Skrydis KL 1858: 14:30 – 15:25 ( 55 min.)
Skrydis KL 1862: 18:15 – 19:05 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis KL 1852: 06:10 – 07:05 ( 55 min.)
Skrydis KL 1854: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis KL 1856: 11:30 – 12:30 (1 val.)
Skrydis KL 1858: 14:35 – 15:30 ( 55 min.)
Skrydis KL 1862: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis KL 1852: 06:20 – 07:20 (1 val.)
Skrydis KL 1854: 08:15 – 09:15 (1 val.)
Skrydis KL 1856: 12:25 – 13:25 (1 val.)
Skrydis KL 1858: 14:35 – 15:30 ( 55 min.)
Skrydis KL 1862: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis KL 1852: 06:20 – 07:20 (1 val.)
Skrydis KL 1854: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis KL 1856: 11:30 – 12:30 (1 val.)
Skrydis KL 1858: 14:35 – 15:30 ( 55 min.)
Skrydis KL 1862: 18:15 – 19:05 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis KL 1852: 06:10 – 07:05 ( 55 min.)
Skrydis KL 1854: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis KL 1856: 12:25 – 13:25 (1 val.)
Skrydis KL 1858: 14:30 – 15:25 ( 55 min.)
Skrydis KL 1862: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti