Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Oslas – Stavangeris, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Oslas - Stavangeris galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Oslo į Stavangerį variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Stavangerio miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Oslas — Stavangeris tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Oslo į Stavangerį tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Oslas — Stavangeris tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:3007:20WideroeWF 432 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 4007 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:0007:50NorwegianDY 522 50 min.  
07:4008:35Scandinavian AirlinesSK 4009 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
07:5508:45NorwegianDY 524 50 min.  
08:1509:10Scandinavian AirlinesSK 4011 55 min.Boeing 737-800  
08:5009:45Scandinavian AirlinesSK 4015 55 min.Boeing 737-800  
08:5509:45Norwegian
Wideroe
DY 526
WF 436
50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
09:5510:45AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4017
SK 4017
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:2011:10NorwegianDY 528 50 min.  
10:4011:30NorwegianDY 530 50 min.  
11:5012:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
Wideroe
BT SK4023
SK 4023
WF 442
50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:5013:40NorwegianDY 532 50 min.  
13:4014:30Scandinavian AirlinesSK 4025 50 min.Boeing 737-700  
15:1016:00AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4031
SK 4031
50 min.Boeing 737-700  
15:3516:25NorwegianDY 536 50 min.  
16:0016:50AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4035
SK 4035
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
16:1517:10AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4039
SK 4039
55 min.Boeing 737-800  
16:2017:10Norwegian
Scandinavian Airlines
DY 538
SK 4027
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
17:1518:05AirBaltic
Norwegian
Scandinavian Airlines
BT SK4043
DY 540
SK 4043
50 min.Boeing 737-800  
17:5518:45WideroeWF 446 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:0018:50NorwegianDY 544 50 min.  
18:0518:55Scandinavian AirlinesSK 4045 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:0019:50NorwegianDY 546 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:4020:35Scandinavian AirlinesSK 4047 55 min.Boeing 737-800  
20:3021:20NorwegianDY 548 50 min.  
20:4521:35AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6166
BT SK4055
SK 4055
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:4522:35Scandinavian AirlinesSK 4051 50 min.Boeing 737-800  
21:5022:40AirBalticBT SK4051 50 min.  
22:4523:35Scandinavian AirlinesSK 4053 50 min.Boeing 737-700  
Antradienis
06:3007:20WideroeWF 432 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
07:0007:50NorwegianDY 522 50 min.  
07:0008:00Scandinavian AirlinesSK 40071 val.Boeing 737-800 (winglets)  
07:4008:35Scandinavian AirlinesSK 4009 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
07:5508:45NorwegianDY 524 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:1509:10Scandinavian AirlinesSK 4011 55 min.Boeing 737-800  
08:5509:45Norwegian
Wideroe
DY 526
WF 436
50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
09:5510:45AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6168
BT SK4017
SK 4017
50 min.Boeing 737-800  
10:2011:10NorwegianDY 528 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:4011:30NorwegianDY 530 50 min.  
11:5012:45WideroeWF 442 55 min.De Havilland Canada DHC-8-300 Dash 8 / 8Q  
11:5012:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4023
SK 4023
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
13:2014:10NorwegianDY 532 50 min.  
13:4014:30Scandinavian AirlinesSK 4025 50 min.Boeing 737-800  
15:1016:00AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6167
BT SK4031
SK 4031
50 min.Boeing 737-700  
15:3516:25NorwegianDY 536 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:0016:50AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4035
SK 4035
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:1517:10AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4039
SK 4039
55 min.Boeing 737-800  
16:2017:10AirBaltic
Norwegian
Scandinavian Airlines
BT SK4027
DY 538
SK 4027
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
17:1518:05AirBaltic
Norwegian
Scandinavian Airlines
BT SK4043
DY 540
SK 4043
50 min.Boeing 737-800  
17:5518:45WideroeWF 446 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:0018:50NorwegianDY 544 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:0518:55Scandinavian AirlinesSK 4045 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:0019:50NorwegianDY 546 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:4020:35AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4047
SK 4047
55 min.Boeing 737-800  
20:3021:20NorwegianDY 548 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
20:4021:30Scandinavian AirlinesSK 4055 50 min.Boeing 737-800  
20:4521:35AirBaltic
AirBaltic
BT 6166
BT SK4055
50 min.  
21:5022:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4051
SK 4051
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
22:1523:05AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4053
SK 4053
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Trečiadienis
06:3007:20WideroeWF 432 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 4007 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:0007:50NorwegianDY 522 50 min.  
07:4008:35Scandinavian AirlinesSK 4009 55 min.Boeing 737-800  
07:5508:45NorwegianDY 524 50 min.  
08:5009:45Scandinavian AirlinesSK 4015 55 min.Boeing 737-800  
08:5009:40WideroeWF 436 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
08:5509:45NorwegianDY 526 50 min.  
09:5510:45AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4017
SK 4017
50 min.Boeing 737-800  
10:2011:10NorwegianDY 528 50 min.Boeing 737-800  
10:4011:30NorwegianDY 530 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
11:5012:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4023
SK 4023
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
12:5013:40NorwegianDY 532 50 min.Boeing 737-800  
13:4014:30Scandinavian AirlinesSK 4025 50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
15:1016:00AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4031
SK 4031
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
15:3016:20WideroeWF 442 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:3516:25NorwegianDY 536 50 min.Boeing 737-800  
16:0016:50AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4035
SK 4035
50 min.Boeing 737-800  
16:1517:10AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4039
SK 4039
55 min.Boeing 737-800  
16:2017:10Norwegian
Scandinavian Airlines
DY 538
SK 4027
50 min.Boeing 737-800  
17:1518:05AirBaltic
Norwegian
Scandinavian Airlines
BT SK4043
DY 540
SK 4043
50 min.Boeing 737-800  
17:5518:45WideroeWF 446 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:0018:50NorwegianDY 544 50 min.  
18:0518:55Scandinavian AirlinesSK 4045 50 min.Boeing 737-800  
19:0019:50NorwegianDY 546 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:4020:35Scandinavian AirlinesSK 4047 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
20:3021:20NorwegianDY 548 50 min.  
20:4521:35AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4055
SK 4055
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:5022:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4051
SK 4051
50 min.Boeing 737-800  
Ketvirtadienis
06:3007:20WideroeWF 432 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 4007 55 min.Boeing 737-800  
07:0007:50NorwegianDY 522 50 min.  
07:4008:35Scandinavian AirlinesSK 4009 55 min.Boeing 737-800  
07:5508:45NorwegianDY 524 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:1509:10Scandinavian AirlinesSK 4011 55 min.Boeing 737-800  
08:5009:40WideroeWF 436 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
08:5509:45NorwegianDY 526 50 min.  
09:5510:45AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6168
BT SK4017
SK 4017
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:2011:10NorwegianDY 528 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:4011:30NorwegianDY 530 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
11:5012:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4023
SK 4023
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
12:5013:40NorwegianDY 532 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:4014:30Scandinavian AirlinesSK 4025 50 min.Boeing 737-800  
14:2015:10Scandinavian AirlinesSK 4027 50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
15:1016:00AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6167
BT SK4031
SK 4031
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
15:3016:20WideroeWF 442 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:3516:25NorwegianDY 536 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:0016:50AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4035
SK 4035
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
16:1517:10AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4039
SK 4039
55 min.Boeing 737-700  
16:2017:10NorwegianDY 538 50 min.  
17:1518:05AirBaltic
Norwegian
Scandinavian Airlines
BT SK4043
DY 540
SK 4043
50 min.Boeing 737-800  
17:5518:45WideroeWF 446 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:0018:50NorwegianDY 544 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:0518:55Scandinavian AirlinesSK 4045 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:5019:40Scandinavian AirlinesSK 4049 50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
19:0019:50NorwegianDY 546 50 min.Boeing 737-800  
19:3020:25Scandinavian AirlinesSK 4047 55 min.Boeing 737-800  
20:3021:20NorwegianDY 548 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
20:4521:35AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6166
BT SK4055
SK 4055
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:1022:00NorwegianDY 550 50 min.Boeing 737-800  
21:5022:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4051
SK 4051
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
23:0023:50NorwegianDY 552 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
Penktadienis
06:3007:20WideroeWF 432 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
07:4008:35Scandinavian AirlinesSK 4009 55 min.Boeing 737-800  
07:5508:45NorwegianDY 524 50 min.  
08:1509:10Scandinavian AirlinesSK 4011 55 min.Boeing 737-800  
08:5009:40WideroeWF 436 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
08:5509:45NorwegianDY 526 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
09:1010:00NorwegianDY 8400 50 min.  
09:5510:45AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6168
BT SK4017
SK 4017
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:2011:10NorwegianDY 528 50 min.  
10:4011:30NorwegianDY 530 50 min.  
11:2512:20Scandinavian AirlinesSK 4019 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
11:4012:30AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4023
SK 4023
50 min.Boeing 737-700  
12:5013:40NorwegianDY 532 50 min.  
13:0013:50AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4025
SK 4025
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2015:10Scandinavian AirlinesSK 4027 50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
14:2515:20NorwegianDY 534 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
15:0015:50NorwegianDY 536 50 min.  
15:1016:00AirBaltic
AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT 6167
BT SK4031
SK 4031
50 min.Boeing 737-800  
15:3016:20WideroeWF 442 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
16:0016:50AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4035
SK 4035
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:1517:10AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4039
SK 4039
55 min.Boeing 737-800  
16:2017:10NorwegianDY 538 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:2517:15Scandinavian AirlinesSK 4043 50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
16:3017:20NorwegianDY 8402 50 min.  
17:1518:05AirBaltic
Norwegian
BT SK4043
DY 540
50 min.  
17:5518:45WideroeWF 446 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:0018:50NorwegianDY 544 50 min.  
18:0518:55Scandinavian AirlinesSK 4045 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:0019:50NorwegianDY 546 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:4020:35AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4047
SK 4047
55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
20:0020:50AirBalticBT 6166 50 min.  
20:3021:20NorwegianDY 548 50 min.  
20:4521:35AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4055
SK 4055
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
21:2022:10NorwegianDY 8409 50 min.  
21:5022:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4051
SK 4051
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
22:1523:05AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4053
SK 4053
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Šeštadienis
07:4508:35NorwegianDY 524 50 min.  
08:5509:45NorwegianDY 526 50 min.  
09:3010:25Scandinavian AirlinesSK 4017 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
10:3011:25Scandinavian AirlinesSK 4023 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
12:1013:00WideroeWF 442 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:4513:35NorwegianDY 532 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:20Scandinavian AirlinesSK 4031 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
15:3516:25NorwegianDY 536 50 min.  
16:1517:10NorwegianDY 538 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:3018:20AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4043
SK 4043
50 min.Boeing 737-700  
18:1019:00NorwegianDY 544 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
20:1021:05AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4047
SK 4047
55 min.Boeing 737-700  
20:4021:30NorwegianDY 548 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
23:0023:50AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4053
SK 4053
50 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Sekmadienis
09:0009:55NorwegianDY 526 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
09:3010:25Scandinavian AirlinesSK 4017 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
11:4012:35Scandinavian AirlinesSK 4023 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
12:5013:40NorwegianDY 532 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:1514:10Scandinavian AirlinesSK 4025 55 min.Boeing 737-800  
14:3015:20NorwegianDY 534 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:4515:40Scandinavian AirlinesSK 4027 55 min.Boeing 737-800  
15:1516:10AirBaltic
Scandinavian Airlines
Scandinavian Airlines
BT SK4035
SK 4031
SK 4035
55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
15:2016:10NorwegianDY 548 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
15:3016:20WideroeWF 442 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:3516:25NorwegianDY 536 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:1517:10AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4039
SK 4039
55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
16:2017:10NorwegianDY 538 50 min.  
17:1518:05NorwegianDY 540 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:4518:35NorwegianDY 542 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:0018:50NorwegianDY 544 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:2019:15Scandinavian AirlinesSK 4045 55 min.Boeing 737-800  
18:3019:20NorwegianDY 546 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:4020:35AirBalticBT 6166 55 min.  
19:4520:40AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4047
SK 4047
55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
20:1521:05NorwegianDY 550 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
20:5521:45WideroeWF 446 50 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:0021:55AirBaltic
Scandinavian Airlines
BT SK4055
SK 4055
55 min.Boeing 737-700  
21:4522:35NorwegianDY 8402 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:5022:45AirBalticBT SK4051 55 min.  
22:1023:05Scandinavian AirlinesSK 4051 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
22:2523:20Scandinavian AirlinesSK 4053 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
22:4523:40Scandinavian AirlinesSK 4057 55 min.Boeing 737-800  
23:0023:50NorwegianDY 552 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
23:0500:00AirBalticBT SK4053 55 min.  

Pirmadienis

Skrydis WF 432: 06:30 – 07:20 ( 50 min.)
Skrydis SK 4007: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 522: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4009: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 524: 07:55 – 08:45 ( 50 min.)
Skrydis SK 4011: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis SK 4015: 08:50 – 09:45 ( 55 min.)
Skrydis DY 526 / WF 436: 08:55 – 09:45 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4017 / SK 4017: 09:55 – 10:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 528: 10:20 – 11:10 ( 50 min.)
Skrydis DY 530: 10:40 – 11:30 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4023 / SK 4023 / WF 442: 11:50 – 12:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 532: 12:50 – 13:40 ( 50 min.)
Skrydis SK 4025: 13:40 – 14:30 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4031 / SK 4031: 15:10 – 16:00 ( 50 min.)
Skrydis DY 536: 15:35 – 16:25 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4035 / SK 4035: 16:00 – 16:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4039 / SK 4039: 16:15 – 17:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 538 / SK 4027: 16:20 – 17:10 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4043 / DY 540 / SK 4043: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis WF 446: 17:55 – 18:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 544: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4045: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis DY 546: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4047: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 548: 20:30 – 21:20 ( 50 min.)
Skrydis BT 6166 / BT SK4055 / SK 4055: 20:45 – 21:35 ( 50 min.)
Skrydis SK 4051: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4051: 21:50 – 22:40 ( 50 min.)
Skrydis SK 4053: 22:45 – 23:35 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis WF 432: 06:30 – 07:20 ( 50 min.)
Skrydis DY 522: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4007: 07:00 – 08:00 (1 val.)
Skrydis SK 4009: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 524: 07:55 – 08:45 ( 50 min.)
Skrydis SK 4011: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 526 / WF 436: 08:55 – 09:45 ( 50 min.)
Skrydis BT 6168 / BT SK4017 / SK 4017: 09:55 – 10:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 528: 10:20 – 11:10 ( 50 min.)
Skrydis DY 530: 10:40 – 11:30 ( 50 min.)
Skrydis WF 442: 11:50 – 12:45 ( 55 min.)
Skrydis BT SK4023 / SK 4023: 11:50 – 12:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 532: 13:20 – 14:10 ( 50 min.)
Skrydis SK 4025: 13:40 – 14:30 ( 50 min.)
Skrydis BT 6167 / BT SK4031 / SK 4031: 15:10 – 16:00 ( 50 min.)
Skrydis DY 536: 15:35 – 16:25 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4035 / SK 4035: 16:00 – 16:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4039 / SK 4039: 16:15 – 17:10 ( 55 min.)
Skrydis BT SK4027 / DY 538 / SK 4027: 16:20 – 17:10 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4043 / DY 540 / SK 4043: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis WF 446: 17:55 – 18:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 544: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4045: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis DY 546: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4047 / SK 4047: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 548: 20:30 – 21:20 ( 50 min.)
Skrydis SK 4055: 20:40 – 21:30 ( 50 min.)
Skrydis BT 6166 / BT SK4055: 20:45 – 21:35 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4051 / SK 4051: 21:50 – 22:40 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4053 / SK 4053: 22:15 – 23:05 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis WF 432: 06:30 – 07:20 ( 50 min.)
Skrydis SK 4007: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 522: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4009: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 524: 07:55 – 08:45 ( 50 min.)
Skrydis SK 4015: 08:50 – 09:45 ( 55 min.)
Skrydis WF 436: 08:50 – 09:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 526: 08:55 – 09:45 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4017 / SK 4017: 09:55 – 10:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 528: 10:20 – 11:10 ( 50 min.)
Skrydis DY 530: 10:40 – 11:30 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4023 / SK 4023: 11:50 – 12:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 532: 12:50 – 13:40 ( 50 min.)
Skrydis SK 4025: 13:40 – 14:30 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4031 / SK 4031: 15:10 – 16:00 ( 50 min.)
Skrydis WF 442: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis DY 536: 15:35 – 16:25 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4035 / SK 4035: 16:00 – 16:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4039 / SK 4039: 16:15 – 17:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 538 / SK 4027: 16:20 – 17:10 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4043 / DY 540 / SK 4043: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis WF 446: 17:55 – 18:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 544: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4045: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis DY 546: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4047: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 548: 20:30 – 21:20 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4055 / SK 4055: 20:45 – 21:35 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4051 / SK 4051: 21:50 – 22:40 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis WF 432: 06:30 – 07:20 ( 50 min.)
Skrydis SK 4007: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 522: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4009: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 524: 07:55 – 08:45 ( 50 min.)
Skrydis SK 4011: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis WF 436: 08:50 – 09:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 526: 08:55 – 09:45 ( 50 min.)
Skrydis BT 6168 / BT SK4017 / SK 4017: 09:55 – 10:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 528: 10:20 – 11:10 ( 50 min.)
Skrydis DY 530: 10:40 – 11:30 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4023 / SK 4023: 11:50 – 12:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 532: 12:50 – 13:40 ( 50 min.)
Skrydis SK 4025: 13:40 – 14:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 4027: 14:20 – 15:10 ( 50 min.)
Skrydis BT 6167 / BT SK4031 / SK 4031: 15:10 – 16:00 ( 50 min.)
Skrydis WF 442: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis DY 536: 15:35 – 16:25 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4035 / SK 4035: 16:00 – 16:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4039 / SK 4039: 16:15 – 17:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 538: 16:20 – 17:10 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4043 / DY 540 / SK 4043: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis WF 446: 17:55 – 18:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 544: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4045: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis SK 4049: 18:50 – 19:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 546: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4047: 19:30 – 20:25 ( 55 min.)
Skrydis DY 548: 20:30 – 21:20 ( 50 min.)
Skrydis BT 6166 / BT SK4055 / SK 4055: 20:45 – 21:35 ( 50 min.)
Skrydis DY 550: 21:10 – 22:00 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4051 / SK 4051: 21:50 – 22:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 552: 23:00 – 23:50 ( 50 min.)

Penktadienis

Skrydis WF 432: 06:30 – 07:20 ( 50 min.)
Skrydis SK 4009: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 524: 07:55 – 08:45 ( 50 min.)
Skrydis SK 4011: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis WF 436: 08:50 – 09:40 ( 50 min.)
Skrydis DY 526: 08:55 – 09:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 8400: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis BT 6168 / BT SK4017 / SK 4017: 09:55 – 10:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 528: 10:20 – 11:10 ( 50 min.)
Skrydis DY 530: 10:40 – 11:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 4019: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis BT SK4023 / SK 4023: 11:40 – 12:30 ( 50 min.)
Skrydis DY 532: 12:50 – 13:40 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4025 / SK 4025: 13:00 – 13:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4027: 14:20 – 15:10 ( 50 min.)
Skrydis DY 534: 14:25 – 15:20 ( 55 min.)
Skrydis DY 536: 15:00 – 15:50 ( 50 min.)
Skrydis BT 6167 / BT SK4031 / SK 4031: 15:10 – 16:00 ( 50 min.)
Skrydis WF 442: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4035 / SK 4035: 16:00 – 16:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4039 / SK 4039: 16:15 – 17:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 538: 16:20 – 17:10 ( 50 min.)
Skrydis SK 4043: 16:25 – 17:15 ( 50 min.)
Skrydis DY 8402: 16:30 – 17:20 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4043 / DY 540: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis WF 446: 17:55 – 18:45 ( 50 min.)
Skrydis DY 544: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4045: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis DY 546: 19:00 – 19:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4047 / SK 4047: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis BT 6166: 20:00 – 20:50 ( 50 min.)
Skrydis DY 548: 20:30 – 21:20 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4055 / SK 4055: 20:45 – 21:35 ( 50 min.)
Skrydis DY 8409: 21:20 – 22:10 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4051 / SK 4051: 21:50 – 22:40 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4053 / SK 4053: 22:15 – 23:05 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis DY 524: 07:45 – 08:35 ( 50 min.)
Skrydis DY 526: 08:55 – 09:45 ( 50 min.)
Skrydis SK 4017: 09:30 – 10:25 ( 55 min.)
Skrydis SK 4023: 10:30 – 11:25 ( 55 min.)
Skrydis WF 442: 12:10 – 13:00 ( 50 min.)
Skrydis DY 532: 12:45 – 13:35 ( 50 min.)
Skrydis SK 4031: 14:25 – 15:20 ( 55 min.)
Skrydis DY 536: 15:35 – 16:25 ( 50 min.)
Skrydis DY 538: 16:15 – 17:10 ( 55 min.)
Skrydis BT SK4043 / SK 4043: 17:30 – 18:20 ( 50 min.)
Skrydis DY 544: 18:10 – 19:00 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4047 / SK 4047: 20:10 – 21:05 ( 55 min.)
Skrydis DY 548: 20:40 – 21:30 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4053 / SK 4053: 23:00 – 23:50 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis DY 526: 09:00 – 09:55 ( 55 min.)
Skrydis SK 4017: 09:30 – 10:25 ( 55 min.)
Skrydis SK 4023: 11:40 – 12:35 ( 55 min.)
Skrydis DY 532: 12:50 – 13:40 ( 50 min.)
Skrydis SK 4025: 13:15 – 14:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 534: 14:30 – 15:20 ( 50 min.)
Skrydis SK 4027: 14:45 – 15:40 ( 55 min.)
Skrydis BT SK4035 / SK 4031 / SK 4035: 15:15 – 16:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 548: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis WF 442: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis DY 536: 15:35 – 16:25 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4039 / SK 4039: 16:15 – 17:10 ( 55 min.)
Skrydis DY 538: 16:20 – 17:10 ( 50 min.)
Skrydis DY 540: 17:15 – 18:05 ( 50 min.)
Skrydis DY 542: 17:45 – 18:35 ( 50 min.)
Skrydis DY 544: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 4045: 18:20 – 19:15 ( 55 min.)
Skrydis DY 546: 18:30 – 19:20 ( 50 min.)
Skrydis BT 6166: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis BT SK4047 / SK 4047: 19:45 – 20:40 ( 55 min.)
Skrydis DY 550: 20:15 – 21:05 ( 50 min.)
Skrydis WF 446: 20:55 – 21:45 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4055 / SK 4055: 21:00 – 21:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 8402: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4051: 21:50 – 22:45 ( 55 min.)
Skrydis SK 4051: 22:10 – 23:05 ( 55 min.)
Skrydis SK 4053: 22:25 – 23:20 ( 55 min.)
Skrydis SK 4057: 22:45 – 23:40 ( 55 min.)
Skrydis DY 552: 23:00 – 23:50 ( 50 min.)
Skrydis BT SK4053: 23:05 – 00:00 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti