paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,03/5 (balsų: 501)

Vilnius – Oslas, lėktuvų bilietai nuo 36,99 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Vilniaus į Oslą

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Vilniaus į Oslą. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Vilnius – Oslas gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Lietuvos į Norvegiją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Atidaryti pigių kainų kalendorių

Tiesioginių skrydžių Vilnius — Oslas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Vilniaus į Oslą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Vilnius — Oslas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
10:5511:55RyanAirFR 15012 val.  
12:0512:55NorwegianDY 10831 val. 50 min.  
14:5515:50WizzairW6 80791 val. 55 min.  
Antradienis
06:5007:45RyanAirFR 15011 val. 55 min.  
14:3015:20NorwegianDY 10831 val. 50 min.  
Trečiadienis
11:0512:00WizzairW6 80791 val. 55 min.  
12:1513:15RyanAirFR 15012 val.  
Ketvirtadienis
06:5007:45RyanAirFR 15011 val. 55 min.  
07:4008:35WizzairW6 80791 val. 55 min.  
10:3011:20NorwegianDY 10831 val. 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:4020:40AirBalticBT 1552 val.  
Penktadienis
10:5511:55RyanAirFR 15012 val.  
14:5515:50WizzairW6 80791 val. 55 min.  
22:1523:05NorwegianDY 10831 val. 50 min.  
Šeštadienis
06:4507:45RyanAirFR 15012 val.  
13:4014:40WizzairW6 80792 val.  
Sekmadienis
10:5511:55RyanAirFR 15012 val.  
17:4018:35WizzairW6 80791 val. 55 min.  
19:4020:40AirBalticBT 1552 val.  
23:0523:55NorwegianDY 10831 val. 50 min.  

Pirmadienis

Skrydis FR 1501: 10:55 – 11:55 (2 val.)
Skrydis DY 1083: 12:05 – 12:55 (1 val. 50 min.)
Skrydis W6 8079: 14:55 – 15:50 (1 val. 55 min.)

Antradienis

Skrydis FR 1501: 06:50 – 07:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1083: 14:30 – 15:20 (1 val. 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis W6 8079: 11:05 – 12:00 (1 val. 55 min.)
Skrydis FR 1501: 12:15 – 13:15 (2 val.)

Ketvirtadienis

Skrydis FR 1501: 06:50 – 07:45 (1 val. 55 min.)
Skrydis W6 8079: 07:40 – 08:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1083: 10:30 – 11:20 (1 val. 50 min.)
Skrydis BT 155: 19:40 – 20:40 (2 val.)

Penktadienis

Skrydis FR 1501: 10:55 – 11:55 (2 val.)
Skrydis W6 8079: 14:55 – 15:50 (1 val. 55 min.)
Skrydis DY 1083: 22:15 – 23:05 (1 val. 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis FR 1501: 06:45 – 07:45 (2 val.)
Skrydis W6 8079: 13:40 – 14:40 (2 val.)

Sekmadienis

Skrydis FR 1501: 10:55 – 11:55 (2 val.)
Skrydis W6 8079: 17:40 – 18:35 (1 val. 55 min.)
Skrydis BT 155: 19:40 – 20:40 (2 val.)
Skrydis DY 1083: 23:05 – 23:55 (1 val. 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti