paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Kristiansandas – Oslas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Kristiansandas - Oslas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Kristiansando į Oslą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Oslo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Kristiansandas — Oslas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Kristiansando į Oslą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Kristiansandas — Oslas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:0007:50NorwegianDY 271 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 208 55 min.Airbus A320neo  
09:4010:30NorwegianDY 273 50 min.  
10:2511:10Scandinavian AirlinesSK 212 45 min.Airbus A320neo  
15:3516:20Scandinavian AirlinesSK 216 45 min.Airbus A320-100/200  
18:2019:10NorwegianDY 277 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:2519:10Scandinavian AirlinesSK 222 45 min.Airbus A320neo  
Antradienis
07:0007:50NorwegianDY 271 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 208 55 min.Airbus A320neo  
09:4010:30NorwegianDY 273 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:2511:10Scandinavian AirlinesSK 212 45 min.Airbus A320-100/200  
15:3516:20Scandinavian AirlinesSK 216 45 min.Airbus A320neo  
18:2019:10NorwegianDY 277 50 min.  
18:2519:10Scandinavian AirlinesSK 222 45 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Trečiadienis
07:0007:50NorwegianDY 271 50 min.  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 208 55 min.Airbus A320neo  
09:4010:30NorwegianDY 273 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:2511:10Scandinavian AirlinesSK 212 45 min.Airbus A320neo  
15:3516:20Scandinavian AirlinesSK 216 45 min.Boeing 737-700 (winglets)  
18:2019:10NorwegianDY 277 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:2519:10Scandinavian AirlinesSK 222 45 min.Airbus A320neo  
Ketvirtadienis
07:0007:50NorwegianDY 271 50 min.Boeing 737-800  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 208 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
09:4010:30NorwegianDY 273 50 min.Boeing 737-800  
10:2511:10Scandinavian AirlinesSK 212 45 min.Airbus A320neo  
15:3516:20Scandinavian AirlinesSK 216 45 min.Airbus A320neo  
18:2019:10NorwegianDY 277 50 min.Boeing 737-800  
18:2519:10Scandinavian AirlinesSK 222 45 min.Airbus A319  
Penktadienis
07:0007:50NorwegianDY 271 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:0007:55Scandinavian AirlinesSK 208 55 min.Airbus A320neo  
09:4010:30NorwegianDY 273 50 min.  
10:2511:10Scandinavian AirlinesSK 212 45 min.Airbus A320neo  
15:3516:20Scandinavian AirlinesSK 216 45 min.Airbus A320neo  
18:2019:10NorwegianDY 277 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:2519:10Scandinavian AirlinesSK 222 45 min.Airbus A320-100/200  
Šeštadienis
07:1508:00Scandinavian AirlinesSK 208 45 min.Airbus A320neo  
08:0008:50NorwegianDY 271 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
16:0016:45Scandinavian AirlinesSK 214 45 min.Airbus A320neo  
20:0020:45Scandinavian AirlinesSK 222 45 min.Airbus A320neo  
Sekmadienis
09:1510:00Scandinavian AirlinesSK 210 45 min.Airbus A320neo  
12:1513:00Scandinavian AirlinesSK 214 45 min.Airbus A320neo  
15:3016:15Scandinavian AirlinesSK 216 45 min.Airbus A320-100/200  
15:3516:25NorwegianDY 277 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:4018:30NorwegianDY 275 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:0019:45Scandinavian AirlinesSK 222 45 min.Airbus A320neo  

Pirmadienis

Skrydis DY 271: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 208: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 273: 09:40 – 10:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 212: 10:25 – 11:10 ( 45 min.)
Skrydis SK 216: 15:35 – 16:20 ( 45 min.)
Skrydis DY 277: 18:20 – 19:10 ( 50 min.)
Skrydis SK 222: 18:25 – 19:10 ( 45 min.)

Antradienis

Skrydis DY 271: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 208: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 273: 09:40 – 10:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 212: 10:25 – 11:10 ( 45 min.)
Skrydis SK 216: 15:35 – 16:20 ( 45 min.)
Skrydis DY 277: 18:20 – 19:10 ( 50 min.)
Skrydis SK 222: 18:25 – 19:10 ( 45 min.)

Trečiadienis

Skrydis DY 271: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 208: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 273: 09:40 – 10:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 212: 10:25 – 11:10 ( 45 min.)
Skrydis SK 216: 15:35 – 16:20 ( 45 min.)
Skrydis DY 277: 18:20 – 19:10 ( 50 min.)
Skrydis SK 222: 18:25 – 19:10 ( 45 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis DY 271: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 208: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 273: 09:40 – 10:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 212: 10:25 – 11:10 ( 45 min.)
Skrydis SK 216: 15:35 – 16:20 ( 45 min.)
Skrydis DY 277: 18:20 – 19:10 ( 50 min.)
Skrydis SK 222: 18:25 – 19:10 ( 45 min.)

Penktadienis

Skrydis DY 271: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 208: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis DY 273: 09:40 – 10:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 212: 10:25 – 11:10 ( 45 min.)
Skrydis SK 216: 15:35 – 16:20 ( 45 min.)
Skrydis DY 277: 18:20 – 19:10 ( 50 min.)
Skrydis SK 222: 18:25 – 19:10 ( 45 min.)

Šeštadienis

Skrydis SK 208: 07:15 – 08:00 ( 45 min.)
Skrydis DY 271: 08:00 – 08:50 ( 50 min.)
Skrydis SK 214: 16:00 – 16:45 ( 45 min.)
Skrydis SK 222: 20:00 – 20:45 ( 45 min.)

Sekmadienis

Skrydis SK 210: 09:15 – 10:00 ( 45 min.)
Skrydis SK 214: 12:15 – 13:00 ( 45 min.)
Skrydis SK 216: 15:30 – 16:15 ( 45 min.)
Skrydis DY 277: 15:35 – 16:25 ( 50 min.)
Skrydis DY 275: 17:40 – 18:30 ( 50 min.)
Skrydis SK 222: 19:00 – 19:45 ( 45 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-19:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti