paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,00/5 (balsų: 1)

Stavangeris – Bergenas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Stavangeris - Bergenas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Stavangerio į Bergeną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Bergeno miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Stavangeris — Bergenas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Stavangerio į Bergeną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Stavangeris — Bergenas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:2007:00WideroeWF 520 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
06:3507:15Scandinavian AirlinesSK 4136 40 min.Airbus A320neo  
06:5507:30Scandinavian AirlinesSK 4152 35 min.Embraer 195  
08:0008:35NorwegianDY 123 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:0508:40Scandinavian AirlinesSK 4148 35 min.Embraer 195  
08:4009:20Finnair
Wideroe
AY 2680
WF 524
40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:3513:15WideroeWF 532 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:5513:30NorwegianDY 135 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:00Scandinavian AirlinesSK 4176 35 min.Canadair CRJ 900  
14:3015:10Scandinavian AirlinesSK 4172 40 min.Embraer 195  
15:4516:20Scandinavian AirlinesSK 4174 35 min.Canadair CRJ 900  
15:5016:30WideroeWF 536 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
16:4017:15Scandinavian AirlinesSK 4184 35 min.Canadair CRJ 900  
16:5017:25NorwegianDY 133 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:5518:30Scandinavian AirlinesSK 4166 35 min.Canadair CRJ 900  
18:0518:40Scandinavian AirlinesSK 4146 35 min.Canadair CRJ 900  
18:3019:10WideroeWF 540 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:0521:40Scandinavian AirlinesSK 4194 35 min.Embraer 195  
21:4522:25WideroeWF 542 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Antradienis
06:2007:00WideroeWF 520 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
06:5507:30Scandinavian AirlinesSK 4152 35 min.Canadair CRJ 900  
08:0008:35NorwegianDY 123 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
08:0508:40Scandinavian AirlinesSK 4148 35 min.Embraer 195  
08:4009:20Finnair
Wideroe
AY 2680
WF 524
40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
09:4010:15Scandinavian AirlinesSK 4162 35 min.Canadair CRJ 900  
09:5510:35Scandinavian AirlinesSK 4156 40 min.Canadair CRJ 900  
12:2012:55Scandinavian AirlinesSK 4170 35 min.Canadair CRJ 900  
12:3513:15WideroeWF 532 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:5513:30NorwegianDY 135 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:00Scandinavian AirlinesSK 4176 35 min.Canadair CRJ 900  
14:4015:15Scandinavian AirlinesSK 4172 35 min.Embraer 195  
15:1515:50Scandinavian AirlinesSK 4168 35 min.Airbus A320neo  
15:4516:20Scandinavian AirlinesSK 4174 35 min.Canadair CRJ 900  
15:5016:30WideroeWF 536 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
16:5017:25Norwegian
Scandinavian Airlines
DY 133
SK 4184
35 min.Embraer 195  
17:5518:30Scandinavian AirlinesSK 4166 35 min.Canadair CRJ 900  
18:0518:40Scandinavian AirlinesSK 4146 35 min.Canadair CRJ 900  
18:3019:10WideroeWF 540 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:0521:40Scandinavian AirlinesSK 4194 35 min.Embraer 195  
21:4522:25Wideroe
Wideroe
WF 542
WF 546
40 min.  
Trečiadienis
06:2007:00WideroeWF 520 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
06:5007:35Scandinavian AirlinesSK 4152 45 min.Embraer 195  
08:0008:35NorwegianDY 123 35 min.Boeing 737-800  
08:0508:40Scandinavian AirlinesSK 4148 35 min.Embraer 195  
08:4009:20Finnair
Wideroe
AY 2680
WF 524
40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
09:4010:15Scandinavian AirlinesSK 4162 35 min.Canadair CRJ 900  
12:3513:15WideroeWF 532 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:5513:30NorwegianDY 135 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:00Scandinavian AirlinesSK 4176 35 min.Canadair CRJ 900  
14:4015:15Scandinavian AirlinesSK 4172 35 min.Embraer 195  
15:1515:50Scandinavian AirlinesSK 4168 35 min.Airbus A320neo  
15:4516:20Scandinavian AirlinesSK 4174 35 min.Canadair CRJ 900  
15:5016:30WideroeWF 536 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:0017:35NorwegianDY 133 35 min.  
17:5018:30WideroeWF 538 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:5518:30Scandinavian AirlinesSK 4166 35 min.Canadair CRJ 900  
18:0518:40Scandinavian AirlinesSK 4146 35 min.Canadair CRJ 900  
18:3019:10WideroeWF 540 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:0521:40Scandinavian AirlinesSK 4194 35 min.Embraer 195  
21:4522:25Wideroe
Wideroe
WF 542
WF 546
40 min.  
Ketvirtadienis
06:2007:00WideroeWF 520 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
06:5007:35Scandinavian AirlinesSK 4152 45 min.Embraer 195  
07:0007:35Scandinavian AirlinesSK 4154 35 min.Canadair CRJ 900  
08:0008:35NorwegianDY 123 35 min.Boeing 737-800  
08:1008:50Scandinavian AirlinesSK 4148 40 min.Embraer 195  
08:4009:20FinnairAY 2680 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
08:5509:35WideroeWF 524 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
11:5012:30Scandinavian AirlinesSK 4170 40 min.Embraer 195  
12:3513:15WideroeWF 532 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
14:1014:45NorwegianDY 135 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:00Scandinavian AirlinesSK 4176 35 min.Canadair CRJ 900  
14:4015:15Scandinavian AirlinesSK 4172 35 min.Embraer 195  
15:1515:50Scandinavian AirlinesSK 4168 35 min.Airbus A320neo  
15:5016:30WideroeWF 536 40 min.  
16:4017:15Scandinavian AirlinesSK 4184 35 min.Canadair CRJ 900  
17:5018:30WideroeWF 538 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:0518:40Scandinavian AirlinesSK 4146 35 min.Canadair CRJ 900  
18:1018:50Scandinavian AirlinesSK 4166 40 min.Embraer 195  
18:3019:10WideroeWF 540 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
20:4521:25Scandinavian AirlinesSK 4194 40 min.Embraer 195  
21:4522:25Wideroe
Wideroe
WF 542
WF 546
40 min.  
Penktadienis
06:2007:00WideroeWF 520 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
06:5507:30Scandinavian AirlinesSK 4152 35 min.Canadair CRJ 900  
08:0008:35NorwegianDY 123 35 min.Boeing 737-800  
08:4009:20Finnair
Wideroe
AY 2680
WF 524
40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
08:5509:35Air FranceAF 4536 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
09:5510:35Scandinavian AirlinesSK 4156 40 min.Embraer 195  
12:3513:15WideroeWF 532 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:5513:30NorwegianDY 135 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:00Scandinavian AirlinesSK 4176 35 min.Canadair CRJ 900  
14:3015:10Scandinavian AirlinesSK 4172 40 min.Canadair CRJ 900  
15:4516:20Scandinavian AirlinesSK 4174 35 min.Embraer 195  
15:5016:30WideroeWF 536 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
16:5017:25NorwegianDY 133 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:5018:30WideroeWF 538 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:5518:30Scandinavian AirlinesSK 4166 35 min.Embraer 195  
18:0518:40Scandinavian AirlinesSK 4146 35 min.Canadair CRJ 900  
18:3019:10WideroeWF 540 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
21:4522:25Wideroe
Wideroe
WF 542
WF 546
40 min.  
Šeštadienis
06:2007:00WideroeWF 520 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
08:4009:20Finnair
Wideroe
AY 2680
WF 524
40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:3513:15WideroeWF 532 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:5016:30WideroeWF 536 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:3019:10WideroeWF 540 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Sekmadienis
08:4009:20Finnair
Wideroe
AY 2680
WF 524
40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
12:3513:15WideroeWF 532 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
14:4015:15NorwegianDY 133 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
15:5016:25Scandinavian AirlinesSK 4176 35 min.Embraer 195  
15:5016:30WideroeWF 536 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
17:0517:40Scandinavian AirlinesSK 4146 35 min.Canadair CRJ 900  
17:1517:50NorwegianDY 135 35 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:3019:10WideroeWF 540 40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
19:5020:30Scandinavian AirlinesSK 4194 40 min.Canadair CRJ 900  
21:4522:25Wideroe
Wideroe
WF 542
WF 546
40 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  

Pirmadienis

Skrydis WF 520: 06:20 – 07:00 ( 40 min.)
Skrydis SK 4136: 06:35 – 07:15 ( 40 min.)
Skrydis SK 4152: 06:55 – 07:30 ( 35 min.)
Skrydis DY 123: 08:00 – 08:35 ( 35 min.)
Skrydis SK 4148: 08:05 – 08:40 ( 35 min.)
Skrydis AY 2680 / WF 524: 08:40 – 09:20 ( 40 min.)
Skrydis WF 532: 12:35 – 13:15 ( 40 min.)
Skrydis DY 135: 12:55 – 13:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4176: 14:25 – 15:00 ( 35 min.)
Skrydis SK 4172: 14:30 – 15:10 ( 40 min.)
Skrydis SK 4174: 15:45 – 16:20 ( 35 min.)
Skrydis WF 536: 15:50 – 16:30 ( 40 min.)
Skrydis SK 4184: 16:40 – 17:15 ( 35 min.)
Skrydis DY 133: 16:50 – 17:25 ( 35 min.)
Skrydis SK 4166: 17:55 – 18:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4146: 18:05 – 18:40 ( 35 min.)
Skrydis WF 540: 18:30 – 19:10 ( 40 min.)
Skrydis SK 4194: 21:05 – 21:40 ( 35 min.)
Skrydis WF 542: 21:45 – 22:25 ( 40 min.)

Antradienis

Skrydis WF 520: 06:20 – 07:00 ( 40 min.)
Skrydis SK 4152: 06:55 – 07:30 ( 35 min.)
Skrydis DY 123: 08:00 – 08:35 ( 35 min.)
Skrydis SK 4148: 08:05 – 08:40 ( 35 min.)
Skrydis AY 2680 / WF 524: 08:40 – 09:20 ( 40 min.)
Skrydis SK 4162: 09:40 – 10:15 ( 35 min.)
Skrydis SK 4156: 09:55 – 10:35 ( 40 min.)
Skrydis SK 4170: 12:20 – 12:55 ( 35 min.)
Skrydis WF 532: 12:35 – 13:15 ( 40 min.)
Skrydis DY 135: 12:55 – 13:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4176: 14:25 – 15:00 ( 35 min.)
Skrydis SK 4172: 14:40 – 15:15 ( 35 min.)
Skrydis SK 4168: 15:15 – 15:50 ( 35 min.)
Skrydis SK 4174: 15:45 – 16:20 ( 35 min.)
Skrydis WF 536: 15:50 – 16:30 ( 40 min.)
Skrydis DY 133 / SK 4184: 16:50 – 17:25 ( 35 min.)
Skrydis SK 4166: 17:55 – 18:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4146: 18:05 – 18:40 ( 35 min.)
Skrydis WF 540: 18:30 – 19:10 ( 40 min.)
Skrydis SK 4194: 21:05 – 21:40 ( 35 min.)
Skrydis WF 542 / WF 546: 21:45 – 22:25 ( 40 min.)

Trečiadienis

Skrydis WF 520: 06:20 – 07:00 ( 40 min.)
Skrydis SK 4152: 06:50 – 07:35 ( 45 min.)
Skrydis DY 123: 08:00 – 08:35 ( 35 min.)
Skrydis SK 4148: 08:05 – 08:40 ( 35 min.)
Skrydis AY 2680 / WF 524: 08:40 – 09:20 ( 40 min.)
Skrydis SK 4162: 09:40 – 10:15 ( 35 min.)
Skrydis WF 532: 12:35 – 13:15 ( 40 min.)
Skrydis DY 135: 12:55 – 13:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4176: 14:25 – 15:00 ( 35 min.)
Skrydis SK 4172: 14:40 – 15:15 ( 35 min.)
Skrydis SK 4168: 15:15 – 15:50 ( 35 min.)
Skrydis SK 4174: 15:45 – 16:20 ( 35 min.)
Skrydis WF 536: 15:50 – 16:30 ( 40 min.)
Skrydis DY 133: 17:00 – 17:35 ( 35 min.)
Skrydis WF 538: 17:50 – 18:30 ( 40 min.)
Skrydis SK 4166: 17:55 – 18:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4146: 18:05 – 18:40 ( 35 min.)
Skrydis WF 540: 18:30 – 19:10 ( 40 min.)
Skrydis SK 4194: 21:05 – 21:40 ( 35 min.)
Skrydis WF 542 / WF 546: 21:45 – 22:25 ( 40 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis WF 520: 06:20 – 07:00 ( 40 min.)
Skrydis SK 4152: 06:50 – 07:35 ( 45 min.)
Skrydis SK 4154: 07:00 – 07:35 ( 35 min.)
Skrydis DY 123: 08:00 – 08:35 ( 35 min.)
Skrydis SK 4148: 08:10 – 08:50 ( 40 min.)
Skrydis AY 2680: 08:40 – 09:20 ( 40 min.)
Skrydis WF 524: 08:55 – 09:35 ( 40 min.)
Skrydis SK 4170: 11:50 – 12:30 ( 40 min.)
Skrydis WF 532: 12:35 – 13:15 ( 40 min.)
Skrydis DY 135: 14:10 – 14:45 ( 35 min.)
Skrydis SK 4176: 14:25 – 15:00 ( 35 min.)
Skrydis SK 4172: 14:40 – 15:15 ( 35 min.)
Skrydis SK 4168: 15:15 – 15:50 ( 35 min.)
Skrydis WF 536: 15:50 – 16:30 ( 40 min.)
Skrydis SK 4184: 16:40 – 17:15 ( 35 min.)
Skrydis WF 538: 17:50 – 18:30 ( 40 min.)
Skrydis SK 4146: 18:05 – 18:40 ( 35 min.)
Skrydis SK 4166: 18:10 – 18:50 ( 40 min.)
Skrydis WF 540: 18:30 – 19:10 ( 40 min.)
Skrydis SK 4194: 20:45 – 21:25 ( 40 min.)
Skrydis WF 542 / WF 546: 21:45 – 22:25 ( 40 min.)

Penktadienis

Skrydis WF 520: 06:20 – 07:00 ( 40 min.)
Skrydis SK 4152: 06:55 – 07:30 ( 35 min.)
Skrydis DY 123: 08:00 – 08:35 ( 35 min.)
Skrydis AY 2680 / WF 524: 08:40 – 09:20 ( 40 min.)
Skrydis AF 4536: 08:55 – 09:35 ( 40 min.)
Skrydis SK 4156: 09:55 – 10:35 ( 40 min.)
Skrydis WF 532: 12:35 – 13:15 ( 40 min.)
Skrydis DY 135: 12:55 – 13:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4176: 14:25 – 15:00 ( 35 min.)
Skrydis SK 4172: 14:30 – 15:10 ( 40 min.)
Skrydis SK 4174: 15:45 – 16:20 ( 35 min.)
Skrydis WF 536: 15:50 – 16:30 ( 40 min.)
Skrydis DY 133: 16:50 – 17:25 ( 35 min.)
Skrydis WF 538: 17:50 – 18:30 ( 40 min.)
Skrydis SK 4166: 17:55 – 18:30 ( 35 min.)
Skrydis SK 4146: 18:05 – 18:40 ( 35 min.)
Skrydis WF 540: 18:30 – 19:10 ( 40 min.)
Skrydis WF 542 / WF 546: 21:45 – 22:25 ( 40 min.)

Šeštadienis

Skrydis WF 520: 06:20 – 07:00 ( 40 min.)
Skrydis AY 2680 / WF 524: 08:40 – 09:20 ( 40 min.)
Skrydis WF 532: 12:35 – 13:15 ( 40 min.)
Skrydis WF 536: 15:50 – 16:30 ( 40 min.)
Skrydis WF 540: 18:30 – 19:10 ( 40 min.)

Sekmadienis

Skrydis AY 2680 / WF 524: 08:40 – 09:20 ( 40 min.)
Skrydis WF 532: 12:35 – 13:15 ( 40 min.)
Skrydis DY 133: 14:40 – 15:15 ( 35 min.)
Skrydis SK 4176: 15:50 – 16:25 ( 35 min.)
Skrydis WF 536: 15:50 – 16:30 ( 40 min.)
Skrydis SK 4146: 17:05 – 17:40 ( 35 min.)
Skrydis DY 135: 17:15 – 17:50 ( 35 min.)
Skrydis WF 540: 18:30 – 19:10 ( 40 min.)
Skrydis SK 4194: 19:50 – 20:30 ( 40 min.)
Skrydis WF 542 / WF 546: 21:45 – 22:25 ( 40 min.)

Skrydis Stavangeris - Bergenas

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti