paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,18/5 (balsų: 11)

Bilietai skrydžiams į Mongoliją

Mongolija
Geriausi pasiūlymai į Mongolijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Mongoliją (MN)

Mongolija – šalis, kurios platūs tyrlaukiai ir stepės kvieste kviečia sielą dainuoti. Džiaugsmo kupinus garsus čia atkartotų didžiuliai reti paukščiai, kalnų aidas ir kontrastingosios sostinės stiklo bokštai. Skrydžiai į Mongoliją – tai kvietimas klajokliško gyvenimo pažinimui ir nepaprastai prabangai, kuri slypi ne vien didmiesčių SPA centruose.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Mongoliją, reikalinga viza. Paprastai ji paruošiama per 10 dienų. Vizą galite gauti per kelionių agentūrą arba kreipęsi į Čekijos ambasadą šalyje. Leidimas būti Mongolijoje galioja iki 30 dienų.

Prieš kelionę verta pasirūpinti stabligės ir difterijos revakcinacija, skiepais nuo hepatitų A, B. Jei ilsėsitės ne tik sostinės viešbučiuose, užsisakykite sveikatos ir kelionės draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Mongoliją galite važiuodami traukiniais, skrisdami lėktuvais, jodami ant kupranugarių arba arklių. Miestuose rieda autobusai ir troleibusai, teikiamos taksi paslaugos. Dėl itin prastos šalies kelių būklės verčiau nuomotis automobilį kartu su patyrusiu vairuotoju.

Atsiskaitymui Mongolijoje naudojami tugrikai (MNT). Vienas tugrikas – tai maždaug 0.0007 euro. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje aukštesnės nei Lietuvoje. Patiekalas nebrangiame restorane kainuoja apie 8 000, puodelis kapučino – apie 5 356.30 tugriko. 1.5 litro vandens galite įsigyti už 1 686.45, kilogramą ryžių – už 3 576.89, sūrio – už 20 463.53 tugriko. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 502, kilometras taksi – apie 808 tugrikus.

Papildoma informacija:

 • Oficiali šalies kalba – mongolų. Gyventojai taip pat kalba rusiškai, angliškai.
 • Mongolija priklauso UTC +7 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +8.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Mongolijos sostinės Ulan Batoro – 3539 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš tolimosios Mongolijos artimiesiems galite pargabenti puikių vilnos gaminių. Avių, kupranugarių vilnos drabužiai yra šilti, atsparūs drėgmei. Prie jų galite derinti odinius diržus, krepšius, kuprines. Taip pat verta paieškoti medinių žaislų, dubenėlių ir padėkliukų. Gurmanams patiks vytinti, rūkyti mėsos gaminiai.

  Pigūs skrydžiai į Mongoliją – tobula galimybė besiilgintiems bekraščių, gamtos ištapytų erdvių. Kelionę po šią šalį ilgai prisimins ir besidomintys stulbinančiais gamtos bei civilizacijos kontrastais. Viskas, ko reikia nepakartojamai patirčiai – klajoklių istorijoms pasiruošusi širdis ir lėktuvo bilietai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Mongolijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti