Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,90/5 (balsų: 10)

Ryga – Palanga, lėktuvų bilietai nuo 38,28 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Rygos į Palangą

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Rygos į Palangą. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Ryga – Palanga gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Latvijos į Lietuvą konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Atidaryti pigių kainų kalendorių

Tiesioginių skrydžių Ryga — Palanga tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Rygos į Palangą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Ryga — Palanga tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
14:0014:45AirBaltic
AirBaltic
BT 035
BT 35
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
23:4000:25AirBaltic
AirBaltic
BT 033
BT 33
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Antradienis
14:0014:45AirBaltic
AirBaltic
BT 035
BT 35
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
23:4000:25AirBaltic
AirBaltic
BT 033
BT 33
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Trečiadienis
14:0014:45AirBaltic
AirBaltic
BT 035
BT 35
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
23:4000:25AirBaltic
AirBaltic
BT 033
BT 33
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Ketvirtadienis
14:0014:45AirBaltic
AirBaltic
BT 035
BT 35
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
23:4000:25AirBaltic
AirBaltic
BT 033
BT 33
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Penktadienis
14:0014:45AirBaltic
AirBaltic
BT 035
BT 35
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
23:4000:25AirBaltic
AirBaltic
BT 033
BT 33
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Šeštadienis
14:0014:45AirBaltic
AirBaltic
BT 035
BT 35
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
23:4000:25AirBaltic
AirBaltic
BT 033
BT 33
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
Sekmadienis
12:2013:05AirBaltic
AirBaltic
BT 035
BT 35
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
23:4000:25AirBaltic
AirBaltic
BT 033
BT 33
45 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  

Pirmadienis

Skrydis BT 035 / BT 35: 14:00 – 14:45 ( 45 min.)
Skrydis BT 033 / BT 33: 23:40 – 00:25 ( 45 min.)

Antradienis

Skrydis BT 035 / BT 35: 14:00 – 14:45 ( 45 min.)
Skrydis BT 033 / BT 33: 23:40 – 00:25 ( 45 min.)

Trečiadienis

Skrydis BT 035 / BT 35: 14:00 – 14:45 ( 45 min.)
Skrydis BT 033 / BT 33: 23:40 – 00:25 ( 45 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis BT 035 / BT 35: 14:00 – 14:45 ( 45 min.)
Skrydis BT 033 / BT 33: 23:40 – 00:25 ( 45 min.)

Penktadienis

Skrydis BT 035 / BT 35: 14:00 – 14:45 ( 45 min.)
Skrydis BT 033 / BT 33: 23:40 – 00:25 ( 45 min.)

Šeštadienis

Skrydis BT 035 / BT 35: 14:00 – 14:45 ( 45 min.)
Skrydis BT 033 / BT 33: 23:40 – 00:25 ( 45 min.)

Sekmadienis

Skrydis BT 035 / BT 35: 12:20 – 13:05 ( 45 min.)
Skrydis BT 033 / BT 33: 23:40 – 00:25 ( 45 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti