paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,02/5 (balsų: 405)

Bilietai skrydžiams į Lietuvą nuo 31,94 €

Lietuva
Geriausi pasiūlymai į Lietuvos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Lietuvą (LTU)

Skrydžiai į Lietuvą – tai kelionė į žaliuojančių miškų ir pievų šalį prie Baltijos jūros. Gaivus klimatas, nedideli ir gražūs paplūdimiai, kultūrinio paveldo įvairovė, jaukios miestų senamiesčio gatvės ir gausybė lankytinų objektų – visa tai sukurs nepamirštamas ir įspūdžių kupinas atostogas.

Pasiruošimas kelionei

Europos sąjungos piliečiams vizos nereikalingos. O ir privalomų skiepų ar pavojingų sveikatai rizikos veiksnių nėra. Taigi, pasiruošimas kelionei itin paprastas. Tačiau jei nusprendėte atostogas praleisti aktyviai, rekomenduojamos stabligės bei difterijos revakcinacijos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis patogų viešąjį transportą: autobusus, troleibusus, maršrutinius taksi. Norint įveikti didesnius atstumus, rinkitės traukinius. Taip pat yra galimybė nuomotis automobilį ir keliauti savarankiškai arba naudotis taksi paslaugomis.

Oficiali Lietuvos valiuta yra euras. Taip pat daugelyje šalies vietų galimas atsiskaitymas banko kortelėmis. Dviejų žmonių pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 30 eurų, o puodelis kapučino kavos jaukioje kavinukėje – apie 1,7 euro. Parduotuvėje didelį butelį vandens įsigysite už 65 euro centus, kilogramą vištienos krūtinėlės už 4,6 euro, o kepalą šviežios vietinės duonos už maždaug 1 eurą. Viešojo transporto bilietas kainuoja 90 euro centų, o kilometras, nuvažiuotas taksi – 65 euro centus.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė kalba – lietuvių. Tačiau įmanoma susikalbėti ir angliškai bei rusiškai.
 • Lietuva priklauso UTC + 2 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC + 3.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Lietuva garsėja ypatingomis kulinarijos tradicijomis, taigi artimuosius galite nudžiuginti skaniomis dovanomis: šakočiu, skruzdėlynu, kvepiančia duona, kastiniu, įvairiais rūkytos mėsos gaminiais. Taip pat šalyje gausu vietinių trauktinių. Jeigu norite praktiškų dovanų, rinkitės gaminius iš gintaro ar lino, įvairius medžio drožinius, pavyzdžiui, įmantrias tradicinės Užgavėnių šventės kaukes.

  Pigūs skrydžiai į Lietuvą verti net ir daug ko mačiusio turisto dėmesio. Lengvas pasiruošimas kelionei, žaliuojanti gamta, didingos pilys, daugybė pramogų ir svetinga kultūra garantuoja pačius geriausius atostogų prisiminimus, kurie skatins čia sugrįžti dar ne kartą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Lietuvos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti