paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,50/5 (balsų: 2)

Larnaka – Beirutas, lėktuvų bilietai nuo 129,37 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Larnakos į Beirutą

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Larnakos į Beirutą. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Larnaka – Beirutas gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Kipro į Libaną konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Atidaryti pigių kainų kalendorių

Tiesioginių skrydžių Larnaka — Beirutas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Larnakos į Beirutą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Larnaka — Beirutas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
09:5010:35Middle East AirlinesME 272 45 min.Airbus A320-100/200  
20:2021:05Middle East AirlinesME 262 45 min.Airbus A320-100/200  
20:5521:45CY 120 50 min.Airbus A320-100/200  
Antradienis
20:2021:05Middle East AirlinesME 262 45 min.Airbus A320-100/200  
20:5521:45CY 120 50 min.Airbus A320-100/200  
Trečiadienis
16:0016:50CY 120 50 min.Airbus A320-100/200  
20:2021:05Middle East AirlinesME 262 45 min.Airbus A320-100/200  
Ketvirtadienis
20:5521:45CY 120 50 min.Airbus A320-100/200  
21:2522:05Middle East AirlinesME 262 40 min.  
Penktadienis
20:2021:05Middle East AirlinesME 262 45 min.Airbus A320-100/200  
20:5521:45CY 120 50 min.Airbus A320-100/200  
Šeštadienis
20:2021:05Middle East AirlinesME 262 45 min.Airbus A320-100/200  
20:5521:45CY 120 50 min.Airbus A320-100/200  
Sekmadienis
09:5010:35Middle East AirlinesME 272 45 min.  
20:2021:05Middle East AirlinesME 262 45 min.  
20:5521:45CY 120 50 min.Airbus A320-100/200  

Pirmadienis

Skrydis ME 272: 09:50 – 10:35 ( 45 min.)
Skrydis ME 262: 20:20 – 21:05 ( 45 min.)
Skrydis CY 120: 20:55 – 21:45 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis ME 262: 20:20 – 21:05 ( 45 min.)
Skrydis CY 120: 20:55 – 21:45 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis CY 120: 16:00 – 16:50 ( 50 min.)
Skrydis ME 262: 20:20 – 21:05 ( 45 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis CY 120: 20:55 – 21:45 ( 50 min.)
Skrydis ME 262: 21:25 – 22:05 ( 40 min.)

Penktadienis

Skrydis ME 262: 20:20 – 21:05 ( 45 min.)
Skrydis CY 120: 20:55 – 21:45 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis ME 262: 20:20 – 21:05 ( 45 min.)
Skrydis CY 120: 20:55 – 21:45 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis ME 272: 09:50 – 10:35 ( 45 min.)
Skrydis ME 262: 20:20 – 21:05 ( 45 min.)
Skrydis CY 120: 20:55 – 21:45 ( 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-19:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti