paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 64)

Bilietai skrydžiams į Libaną

Libanas
Geriausi pasiūlymai į Libano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Libaną (LBN)

Įspūdingi kultūriniai lobiai, kerinti gamta, įvairūs kontrastai, didingos pilys, didžiausios pasaulyje romėnų šventyklos ir išsilavinusi šalis – skrydžiai į Libaną išties turi daug motyvų. Atostogos šioje šalyje – tai unikali patirtis kiekvienam keliautojui, norinčiam atsidurti tarp Europos ir Artimųjų Rytų.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, vykstantiems į Libaną reikalinga viza. Tačiau skiepai privalomi tik tiems, kurie atvyksta iš infekuotų teritorijų. Vis dėlto jei planuojate aktyvų poilsį ir atostogaudami norite jaustis saugiau, įsigykite bendrą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis patogius autobusus, mikroautobusus ar naudotis taksi paslaugomis. Pastarosios čia ypač populiarios. Taip pat yra galimybė išsinuomoti automobilį ir keliauti savarankiškai arba kartu su automobiliu samdyti ir vairuotoją. Tai gana patrauklus variantas, nes vairuotojas dažnai būna tarsi gidas.

Oficiali Libano valiuta yra Libano svaras (LBP). Vienas euras – tai maždaug 1,67 LBP. Pragyvenimo lygis Libane nuo lietuviškojo skiriasi nedaug. Nebrangiame restorane papietauti galite už 10, pasilepinti kapučino – už 3 eurus. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 0,66, kilogramas vietos sūrio – apie 5,8, ryžių – apie 1,8 euro. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už maždaug 1,2, nuvažiuoti kilometrą taksi – už 1,28 euro.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki Libano sostinės Beiruto – 2447 kilometras.
 • Valstybinė šalies kalba – arabų.
 • Libanas priklauso UTC + 2 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC + 3.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Artimuosius galite palepinti suvenyriniais buteliais su spalvotu smėliu, vietinės keramikos bei stiklo dirbiniais. Vertinantiems istoriją parvežkite senovinių kedro fosilijų. Jeigu ieškote praktiškų lauktuvių, rinkitės vietinį vyną, Libano baklavą, kavą ar aromatingus prieskonius. O apie puikią kelionę visuomet primins antikvariniai vario gaminiai ar iš kaustytos geležies pagaminti kardai.

  Pigūs skrydžiai į Libaną verti kiekvieno keliautojo dėmesio. Tai šalis, turinti labai daug kardinaliai skirtingų grožybių ir pramogų: čia rasite ir svajingus ilgus paplūdimius, ir ekstremalius kalnų slidinėjimo kurortus. O didinga istorija bei kultūra ir begalės lankytinų objektų sukurs nepamirštamas atostogas.

  Pigių kainų kalendoriuje į Libano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti