paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,04/5 (balsų: 53)

Vilnius – Ryga, lėktuvų bilietai nuo 95,79 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Vilniaus į Rygą

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Vilniaus į Rygą. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Vilnius – Ryga gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Lietuvos į Latviją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Jeigu kainos nėra, paspauskite ant kad surasti kainą duotai datai.

Į vieną pusę Vilnius Ryga

Birželis

PrAnTrKtPnŠtSk
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
22

Į abi puses Vilnius Ryga Vilnius

Kelionių trukmės filtras: nuo 1 iki 15 ir daugiau dienų

Birželis

PrAnTrKtPnŠtSk
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Grįžimas: 2024-06-25
22
Grįžimas: 2024-06-24
23
24
25
26
27
28
29
Grįžimas: 2024-06-30
30

Tiesioginių skrydžių Vilnius — Ryga tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Vilniaus į Rygą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Vilnius — Ryga tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
05:3506:25Air France
AirBaltic
AirBaltic
Delta Air Lines
AF 7989
BT 0350
BT 350
DL 7329
50 min.  
09:1010:00Air France
Alitalia
AirBaltic
AirBaltic
AF 7981
AZ 4092
BT 0342
BT 342
50 min.  
15:2016:10Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
A3 3233
BT 0346
BT 346
50 min.  
15:4016:30AirBaltic
AirBaltic
BT 0344
BT 344
50 min.  
21:4022:30Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
A3 3213
BT 0348
BT 348
50 min.  
Antradienis
05:3506:25Aegean Aviation
Air France
AirBaltic
AirBaltic
Delta Air Lines
A3 3267
AF 7989
BT 0350
BT 350
DL 7329
50 min.  
09:1010:00Aegean Aviation
Air France
AirBaltic
AirBaltic
A3 3211
AF 7981
BT 0342
BT 342
50 min.  
15:2016:10AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
BT 0344
BT 0346
BT 344
BT 346
50 min.  
21:4022:30AirBaltic
AirBaltic
BT 0348
BT 348
50 min.  
Trečiadienis
05:3506:25Air France
AirBaltic
AirBaltic
Delta Air Lines
AF 7989
BT 0350
BT 350
DL 7329
50 min.  
09:1010:00Air France
Alitalia
AirBaltic
AirBaltic
AF 7981
AZ 4092
BT 0342
BT 342
50 min.  
15:2016:10Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
A3 3233
BT 0344
BT 0346
BT 344
BT 346
50 min.  
21:4022:30Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Emirates
A3 3213
BT 0348
BT 348
EK 3504
50 min.  
Ketvirtadienis
05:3506:25Aegean Aviation
Air France
AirBaltic
AirBaltic
Delta Air Lines
A3 3267
AF 7989
BT 0350
BT 350
DL 7329
50 min.  
09:1010:00Air France
Alitalia
AirBaltic
AirBaltic
AF 7981
AZ 4092
BT 0342
BT 342
50 min.  
15:2016:10AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
BT 0344
BT 0346
BT 344
BT 346
50 min.  
21:4022:30AirBaltic
AirBaltic
BT 0348
BT 348
50 min.  
Penktadienis
05:3506:25Air France
AirBaltic
AirBaltic
Delta Air Lines
AF 7989
BT 0350
BT 350
DL 7329
50 min.  
09:1010:00Air France
Alitalia
AirBaltic
AirBaltic
AF 7981
AZ 4092
BT 0342
BT 342
50 min.  
14:1515:05AirBaltic
AirBaltic
BT 0346
BT 346
50 min.  
15:2016:10Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
A3 3233
BT 0344
BT 344
50 min.  
21:4022:30Aegean Aviation
AirBaltic
AirBaltic
Emirates
Air Serbia
A3 3213
BT 0348
BT 348
EK 3504
JU 7707
50 min.  
Šeštadienis
05:3506:25Aegean Aviation
Air France
AirBaltic
AirBaltic
Delta Air Lines
A3 3267
AF 7989
BT 0350
BT 350
DL 7329
50 min.  
09:1010:00Aegean Aviation
Air France
AirBaltic
AirBaltic
A3 3211
AF 7981
BT 0342
BT 342
50 min.  
14:1515:05AirBaltic
AirBaltic
BT 0346
BT 346
50 min.  
15:2016:10AirBaltic
AirBaltic
BT 0344
BT 344
50 min.  
21:4022:30AirBaltic
AirBaltic
BT 0348
BT 348
50 min.  
Sekmadienis
05:3006:20Aegean Aviation
Air France
AirBaltic
AirBaltic
A3 3267
AF 7989
BT 0350
BT 350
50 min.  
09:1010:00Air France
Alitalia
AirBaltic
AirBaltic
AF 7981
AZ 4092
BT 0342
BT 342
50 min.  
15:2016:10AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
AirBaltic
BT 0344
BT 0346
BT 344
BT 346
50 min.  
21:4022:30AirBaltic
AirBaltic
Emirates
Air Serbia
BT 0348
BT 348
EK 3504
JU 7707
50 min.  

Pirmadienis

Skrydis AF 7989 / BT 0350 / BT 350 / DL 7329: 05:35 – 06:25 ( 50 min.)
Skrydis AF 7981 / AZ 4092 / BT 0342 / BT 342: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis A3 3233 / BT 0346 / BT 346: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis BT 0344 / BT 344: 15:40 – 16:30 ( 50 min.)
Skrydis A3 3213 / BT 0348 / BT 348: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis A3 3267 / AF 7989 / BT 0350 / BT 350 / DL 7329: 05:35 – 06:25 ( 50 min.)
Skrydis A3 3211 / AF 7981 / BT 0342 / BT 342: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis BT 0344 / BT 0346 / BT 344 / BT 346: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis BT 0348 / BT 348: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis AF 7989 / BT 0350 / BT 350 / DL 7329: 05:35 – 06:25 ( 50 min.)
Skrydis AF 7981 / AZ 4092 / BT 0342 / BT 342: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis A3 3233 / BT 0344 / BT 0346 / BT 344 / BT 346: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis A3 3213 / BT 0348 / BT 348 / EK 3504: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis A3 3267 / AF 7989 / BT 0350 / BT 350 / DL 7329: 05:35 – 06:25 ( 50 min.)
Skrydis AF 7981 / AZ 4092 / BT 0342 / BT 342: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis BT 0344 / BT 0346 / BT 344 / BT 346: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis BT 0348 / BT 348: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

Penktadienis

Skrydis AF 7989 / BT 0350 / BT 350 / DL 7329: 05:35 – 06:25 ( 50 min.)
Skrydis AF 7981 / AZ 4092 / BT 0342 / BT 342: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis BT 0346 / BT 346: 14:15 – 15:05 ( 50 min.)
Skrydis A3 3233 / BT 0344 / BT 344: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis A3 3213 / BT 0348 / BT 348 / EK 3504 / JU 7707: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis A3 3267 / AF 7989 / BT 0350 / BT 350 / DL 7329: 05:35 – 06:25 ( 50 min.)
Skrydis A3 3211 / AF 7981 / BT 0342 / BT 342: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis BT 0346 / BT 346: 14:15 – 15:05 ( 50 min.)
Skrydis BT 0344 / BT 344: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis BT 0348 / BT 348: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis A3 3267 / AF 7989 / BT 0350 / BT 350: 05:30 – 06:20 ( 50 min.)
Skrydis AF 7981 / AZ 4092 / BT 0342 / BT 342: 09:10 – 10:00 ( 50 min.)
Skrydis BT 0344 / BT 0346 / BT 344 / BT 346: 15:20 – 16:10 ( 50 min.)
Skrydis BT 0348 / BT 348 / EK 3504 / JU 7707: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

2023-2024 m. vidutinės kainos pokyčių grafikas maršrutu Vilnius - Ryga

Lentelėje parodyta metų kainų dinamika maršrutui Vilnius - Ryga. Prie kiekvieno mėnesio nurodyta vidutinė kaina eurais iš mūsų duomenų bazės, kuri buvo sukaupta analizuojant mūsų klientų paieškų rezultatus. Lentelė parodo tik kainų keitimo tendencijas; identiškos vidutiniškos kainos tam pačiam kitų metų mėnesiui Avia.lt negarantuoja..

128 €.
115 €.
104 €.
112,87 €
birželis
2023
2023-06
114,96 €
liepa
2023
2023-07
98,05 €
rugpjūtis
2023
2023-08
104,41 €
rugsėjis
2023
2023-09
119,72 €
spalis
2023
2023-10
113,38 €
lapkritis
2023
2023-11
128,02 €
gruodis
2023
2023-12
115,41 €
sausis
2024
2024-01
119,98 €
vasaris
2024
2024-02
101,33 €
kovas
2024
2024-03
104,32 €
balandis
2024
2024-04
103,29 €
gegužė
2024
2024-05
birželis
2023
2023-06
112,87 €
liepa
2023
2023-07
114,96 €
rugpjūtis
2023
2023-08
98,05 €
rugsėjis
2023
2023-09
104,41 €
spalis
2023
2023-10
119,72 €
lapkritis
2023
2023-11
113,38 €
gruodis
2023
2023-12
128,02 €
sausis
2024
2024-01
115,41 €
vasaris
2024
2024-02
119,98 €
kovas
2024
2024-03
101,33 €
balandis
2024
2024-04
104,32 €
gegužė
2024
2024-05
103,29 €

Skrydis Vilnius - Ryga

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti