paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,96/5 (balsų: 213)

Bilietai skrydžiams į Latviją nuo 84,06 €

Latvija
Geriausi pasiūlymai į Latvijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Latviją (LVA)

Kaimyninė šalis, kurios tautą didžiuodamiesi laikome broliais – Latvija. Jos pavadinimas kilo iš senovinės mūsų protėvių – baltų genčių – žemės, vadintos Latgala. Greiti ir pigūs skrydžiai į Latviją leis pažinti šalį iš arčiau – 800 metų senumo bažnyčias, įspūdingą sostinės Rygos senamiestį, ramybe alsuojančius paplūdimius. Veiklos šioje šalyje atras visi – ir mėgstantys ramybę, ir dievinantys siautulingą naktinį gyvenimą bei pramogas.

Pasiruošimas kelionei

Kelionė į Latviją nesukels Jums papildomų rūpesčių dėl sveikatos – privalomų skiepijimosi reikalavimų vykstant į kaimyninę šalį nėra. Rekomenduojami tik įprastiniai skiepai – nuo difterijos bei stabligės. Prieš kelionę nepakenktų pasirūpinti sveikatos draudimu – šis dokumentas užtikrins, jog jumis bus pasirūpinta, jei išvykos metu nutiktų nelaimė.

Nenustebkite, jog Latvijoje galite sutikti daug rusakalbių gyventojų – surašymų duomenimis, čia gyvena maždaug 30 procentų rusų.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Latvijos transporto kokybė ilgą laiką buvo prasta, tačiau, atnaujinus kelius ir toliau sparčiai gerinant jų būklę, šalis tapo tranzitine valstybe tarp Rusijos ir likusios Europos sąjungos. Kaimyninėje šalyje, kaip ir Lietuvoje, pakankamai gerai išvystytas viešasis transportas: čia kursuoja miesto ir tarpmiestiniai autobusai, traukiniai, sostinė Rygoje driekiasi metro linija. Viešojo transporto bilietai Latvijoje labai pigūs. Kilometras taksi kainuoja maždaug 0,70 Eur, o litras benzino šioje šalyje kainuoja apie 1,12 Eur.

Nuo 2013-ųjų Latvija tapo 18-ąja šalimi, kurioje valstybinė valiuta – euras. Pragyvenimo lygis čia kiek aukštesnis nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 4,50 Eur, buteliukas vandens Latvijos prekybos centruose kainuoja maždaug 0,80 Eur, daržovių bei vaisių kainos įvairios – nuo 0,40 Eur iki beveik 4 Eur.

Papildoma informacija:

 • Latvija priklauso tai pačiai laiko juostai, kaip ir Lietuva – GMT +2. Vasarą čia taip pat įvedamas šiltojo metų laikotarpio laikas – +3.
 • Valstybinė kalba Latvijoje – žinoma, latvių. Tačiau šalyje gyvena nemažai rusakalbių, tad puikiai susikalbėsite ir rusų kalba, o dauguma jaunimo puikiai moka anglų kalbą.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Latvijos sostinės Rygos – vos 261 kilometras!
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kulinarinius atradimus mėgstantiems keliautojams bei jų artimiesiems tikrai patiks Rygos juodasis balzamas. Dėmesio verti ir varškės sūreliai „Karums“, smaližiams patiksiantys saldumynai „Laima“. Latvijoje gintaras bei sidabras – tokie pat populiarūs, kaip ir Lietuvoje, tad iš šių medžiagų pagamintų dirbinių šalyje tikrai gausu. Šalčio bijantiems bičiuliams parvežkite tradicinių megztų vilnonių pirštinių, raštais margintų kojinių. Populiarūs ir moliniai indai, vazos, švilpynės bei kiti dirbiniai iš molio, o kolekcionierius pradžiugins proginės bei jubiliejinės monetos.

  Pigių kainų kalendoriuje į Latvijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti