paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 88)

Bilietai skrydžiams į Kubą nuo 723,25 €

Kuba
Geriausi pasiūlymai į Kubos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kubą (CUB)

Kuba – tai revoliucijos idėjų, gerų cigarų, šiltų žmonių ir įspūdingo kraštovaizdžio šalis. Karibų jūros krantų skalaujama valstybė turi įspūdingo ilgio pajūrio ruožą, kuris vilioja romantikos mėgėjus. Miestų baruose skambantys užburiančios muzikos ritmai, verčiantys šokti, tikrų kubietiškų cigarų dūmai ir saldžiausi kokteiliai – štai, kuo skrydžiai į Kubą vilioja vakarėlių liūtus iš viso pasaulio. Ši įspūdingos istorijos, architektūros ir gamtos šalis laukia visų, trokštančių pajusti tikrą lotynų Amerikos dvasią.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Kubą nėra privalomų skiepijimų reikalavimų keliautojams. Patartina pasirūpinti įprastinėmis vakcinomis nuo hepatitų A ir B, difterijos bei stabligės.

Palankiausias klimatas turistams Kuboje – nuo lapkričio iki balandžio mėnesio, kai vidutinė oro temperatūra siekia 25 °C. Nuo gegužės iki spalio šalyje prasideda lietingasis sezonas ir padidėja uraganų tikimybė.

Mėgstantiems įamžinti kelionės akimirkas nuotraukose, verta žinoti, jog Kuboje negalima fotografuoti ir filmuoti oro uostų, jų keleivių, karinės amunicijos, taip pat pramoninių įrenginių.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Viešojo transporto kokybė Kuboje gan prasta, kelionės paprastai būna brangios. Turistų pervežimui Kuboje kursuoja nemažai taksi automobilių. Kilometras taksi gali kainuoti maždaug 0,70 Eur, o už litrą kuro paprastai mokama kiek daugiau nei 1 Eur.

Šalyje atsiskaitoma Kubos pesais, verte beveik prilygstančiais JAV doleriui ar net Europoje naudojamam eurui. Vienas euras vertas 1,11 Kubos pesų. Iš turistų įprasta priimti dolerius. Pragyvenimo lygis šalyje kiek aukštesnis nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane Jums kainuos apie 4,5 Eur, kava – apie 1 eurą. Buteliukas vandens Kuboje kainuoja maždaug 0,80 Eur. Daržovių bei vaisių kainos varijuoja nuo 0,40 Eur iki beveik 4 Eur.

Papildoma informacija:

 • Kuba priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva UTC -5. Šiltuoju metų laiku įvedamas vasaros laikas: UTC -4.
 • Kuboje valstybine kalba laikoma ispanų kalba, tačiau turistų lankomose vietose turėtumėte laisvai susikalbėti angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kubos sostinės Havanos – 8991 kilometras.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Mėgstantiems iš kelionių parsivežti egzotiškus apdarus, turėtų patikti guajabera – tai universalūs ir patogūs vyriški marškiniai su kišenėmis, ypatingai pamėgti ne tik Kubos valstiečių, bet ir valstybinę tarnybą atliekančių ministrų. Vertinga parsivežti ir kubietiškų cigarų, laikomų geriausiais pasaulyje. Cigarų Kuboje gaminami ypač kruopščiai, tik iš natūralių žaliavų, tad juose nėra jokių cheminių priedų. Tikriems gurmanams turėtų patikti kubietiškas romas bei kava.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kubos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti