paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 95)

Pigūs skrydžiai į Honkongą nuo 843,35 €

Kalendoriuje pateiktos mažiausios kainos į Honkongą, rastos 48 val. laikotarpyje. Norėdami patikrinti, ar kaina dar galioja, spauskite ant jus dominančios.

Į abi puses

Rugsėjis

PrAnTrKtPnŠtSk
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Grįžimas: 2024-09-20
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Tolimasis Honkongas – sankryža tarp Rytų ir Vakarų kultūrų

Ne veltui Honkongą kinai vadina ,,kvapniuoju uostu“. Kiekvienas, buvęs čia, ilgai prisimena nuo kranto atskriejantį jūros dvelksmą, prasiskverbiantį pro sausakimšose gatvėse įskūrusius dangoraižius ir varganus vietinių prekiautojų namukus, krikščionių bažnyčias ir budistų šventyklas, vakarietiškas parduotuves ir makaronais nukrautus prekystalius. Tai miestas, kuriame kiekvienas randa savo vietą, o pažinęs Honkongo kultūrą, nė už ką nenori jos palikti.

Kaip keliauti?

Nukeliauti į tolimąjį Honkongą paprasčiau nei į bet kurį kitą panašiu atstumu įsikūrusį miestą. Nusileidus moderniame Honkongo oro uoste, greitai tenka susipažinti su puikiai išvystyta kelių ir viešojo transporto sistema. Kiekvienas turistas gali keliauti po vieną įdomiausių Azijos regionų keltais, tramvajais, funikulieriais, autobusais, metro, taksi ar kitais siūlomais būdais – taip kaip labiausiai patinka.

Ko paskanauti?

Honkongas labai patinka skanaus ir sotaus maisto mėgėjams. Čia tikrai yra kuo pasivaišinti, o turistų laukiantys kinai, pamatę svečius, nieko nelaukdami vaišina arbata ir pasiūlo užsisakyti gardžių tradicinių patiekalų: Dim Sum (įvairūs maži maisto kąsneliai), Siu Mei (kiauliena su traškia medaus plutele), Congee (10 valandų ruošiama ryžių košė), įvairių rūšių makaronų. Honkongo gyventojai ypač didžiuojasi tradiciniais desertais, kurie europiečiams dažniausiai, deja, per daug neįprasti, ir gurmaniškais užkandžiais, gaminamais iš gyvatės ar ryklio mėsos, vištos kojų, kiaulės ausų, ančių galvų ir kitų neįprastų ingredientų.

Ką pamatyti?

Norite pajusti tikrąją Honkongo dvasią? Paragavę gurmaniškų patiekalų, pasigrožėkite naktine dangoraižių panorama, kuri laikoma gražiausia pasaulyje. Tam puikiai tinka Victoria Peek kalnas su apžvalgos aikštelėmis. Iškart po to laikas susipažinti su šimtmečiais pulsuojančia dvasia ir aplankyti Hakka kaimą, Fu Shin gatvės turgų, šventyklas, pavaikštinėti šalia tradicinių namų ant pastolių bei nukeliauti į Po Lin vienuolyną, kuriame praeivių laukia antra pagal dydį Budos statula.

Ką nuveikti?

Keliaujant Honkonge laiko dažniausiai nelieka, tačiau jeigu Jums pasisekė ir turite laisvą dieną, turistai rekomenduoja aplankyti naktinį turgų, kuriame galima gauti išskirtinai skanaus vietinio maisto bei pasiklausyti, kaip kinai dainuoja karaoke. Taip pat verta nukeliauti į ,,Dialogo tamsoje“ bei Tarptautinį hobių ir žaislų muziejų.

Skrydžių į Honkongą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Palangos: 174,82 €
  • iš Rygos: 79,17 €
  • iš Vilniaus: 103,50 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Vilniaus: 1 991,54 €
  • iš Rygos: 782,74 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Honkongą dažniausiai rinkosi:
  • Aeroflot (SU), 35%
  • Finnair (AY), 11%
  • Turkish Airlines (TK), 7%
  • Lufthansa (LH), 5%
  • S7 Airlines (S7), 4%
  • Kitos aviakompanijos: 38%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:
  • iš Vilniaus: 15 000al. 35 min.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Honkongą

10 dalykų, kuriuos patariame žinoti prieš skrydį į Honkongą

2018-05-04

10 dalykų, kuriuos patariame žinoti prieš skrydį į Honkongą

Honkongas – vienas iš tų miestų, kuriuose gyvena bene didžiausias skaičius žmonių. Populiacija siekia net virš 7 milijonų. Dažnas šį miestą įsivaizduoja kaip urbanistines, dangoraižiais apstatytas betonines džiungles, tačiau gamtos čia yra daug daugiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Vilioja pigūs skrydžiai į Honkongą? O gal artimu metu planuojate kelionę šia kryptimi? Pateikiame Jums šiek tiek daugiau naudingos informacijos apie šį Kinijos miestą.

Nuo verslo iki unikalios kultūros ir tradicijų

Honkongas stereotipiškai laikomas Kinijos verslo ir finansų Meka, todėl daugelis mano, kad mieste gali nebūti ką veikti. Tačiau net ir lietuviai grįžę iš šio miesto antrina, kad Honkongas – be galo įdomus, kontrastingas ir žavingas miestas. Skatiname pažinti kitą miesto pusę – ten, kur atsiveria ne tik gamta, bet ir tradicijos, tikrasis vietinių gyvenimas.

...

Skaityti toliau

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti