paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 325)

Bilietai skrydžiams į Kiniją nuo 524,73 €

Kinija
Geriausi pasiūlymai į Kinijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Kiniją (CHN)

Nepakartojama, autentiška ir sparčiai modernėjanti Kinija – tai įspūdinga šalis, nepaliekanti abejingų. Ši padangių imperija vadinama valstybė nepaliauja stebinti net ir visko mačiusių keliautojų, tad skrydžiai į Kiniją – puikus pasirinkimas tiems, kam pabodo tradicinės kelionių po Europą kryptys. Nepraleiskite progos pažinti vieną seniausių ir paslaptingiausių pasaulio civilizacijų.

Pasiruošimas kelionei

Vykstant į Kiniją, keliautojams patartina pasiskiepyti nuo maliarijos, taip pat hepatitų A bei B. Dėl prastų sanitarinių sąlygų, nesilaikomų mitybos bei higienos reikalavimų, nekokybiškai valomo vandens bei didelės taršos Kinijoje paplitusi vidurių šiltinė, tad nuo šios ligos taip pat būtina pasiskiepyti.

Vykstant į Kiniją, būtina pasirūpinti viza, kurią išduoda Kinijos ambasada Lietuvoje. Prieš kelionę būtinai pasirūpinkite sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Traukinai – tai patogiausia priemonė keliauti tarp Kinijos provincijų, nes juose puikiai galima grožėtis gamtos vaizdais bei džiaugtis pigesne kelione. Autobusais keliauti pigu, bet tai užtrunka daug laiko, o greičiausiai žvalgytis po šalį galima keliaujant lėktuvais. Labai populiaru pažinti apylinkes išsinuomojus dviračius, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog kai kurie miestai riboja dviratininkų skaičių, kad susidarytų mažiau transporto spūsčių. Įprastas 1 km taksi tarifas – maždaug 0,31 Eur, o 1 litras kuro kainuoja apie 0,89 Eur. Rinkdamiesi taksi atsižvelkite į tai, kad dažnai vairuotojai nemoka angliškai, tad geriausia norimą kelionės tikslą kinų kalba užrašyti ant lapelio dar prieš kelionę.

Už prekes ir paslaugas Kinijoje atsiskaitoma nacionaline valiuta – juaniais. Vienas euras vertas maždaug 7,39 Kinijos juanių (CNY). Kinijoje pragyvenimo lygis šiek tiek žemesnis nei Lietuvoje. Restorane galėsite pavalgyti maždaug už 3 eurus, už vandens buteliuką sumokėsite maždaug 0,50 Eur. Kilogramas vištienos kainuos apie 3,50 Eur, daržovių kainos svyruoja nuo 0,80 iki 1,50 Eur.

Papildoma informacija:

 • Kinija priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +8. Kitaip nei Lietuvoje. Kinijoje vasaros laikas netaikomas.
 • Kinijoje valstybine kalba pripažįstama kinų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kinijos sostinės Pekino – 6562 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Renkantis suvenyrus, verta dėmesį atkreipti į tradicinius lakuotus dirbinius – rankų darbo gaminius, padarytus iš medžio ir padengtus specialiu laku. Taip pat populiarios įvairios mozaikos su augalų ar paukščių motyvais. Verta parsivežti ir tradicinių karpinių – dažniausiai juose vaizduojami drakonai ar paukščiai.

  Kinija – tikra šilko gimtinė, todėl į lauktuvių krepšį nepamirškite įdėti šilko gaminių. Taip pat galite artimuosius pradžiuginti įvairiais stiklo gaminiais, rankų darbo kilimais, siuviniai, drožiniai, bambuko dirbiniais, senosios kultūros relikvijų reprodukcijomis.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kinijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti