paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,14/5 (balsų: 129)

Pigūs skrydžiai į Šanchajų nuo 616,69 €

Atidaryti pigių kainų į Šanchajų kalendorių

Orai Šanchajuje

dabar
26°C
vėjas: šiaurės-vakarų, 0,8 m/s
drėgnumas: 90%
spaudimas: 1002 mm
liepos 6 d.
27°C
liepos 7 d.
26°C
liepos 8 d.
26°C

Rytų Kinijos perlas – Šanchajus

Vos prieš pusšimtį metų Šanchajus galėjo pasigirti tik abejotina reputacija. Tačiau šiandien šis Kinijos miestas primena prasiskleidusį lotoso žiedą. Uostamiestis virto tikru verslo, komercijos ir kultūros centru, kurio viena dalis transliuoja ateities vaizdus, o kita leidžia sugrįžti į nebeatmenamus laikus. 

Kaip keliauti?

Patogūs ir pigūs skrydžiai į Šanchajų finišuoja tarptautiniame Pudongo oro uoste. Iš kitų miestų atskristi galite ir į regioninį Hongčiao oro uostą. Toliau siūlome keliauti autobusu, traukiniu, 2 metro linija arba taksi. Beje, Šanchajaus metro tinklas – ilgiausias pasaulyje, tad jį išbandyti ne tik patogu, bet ir įdomu.

Ko paskanauti?

Rytinė Kinijos dalis ypatingai didžiuojasi ryžių vynu, actu ir brangiausia pasaulyje baltąja arbata. Pirmąjį pagardą galite pajusti daugelyje vietos patiekalų, o arbata puikiai tiks lauktuvėms.

Vienas solidžiausių Šanchajaus virtuvės šedevrų – koldūnai Xiao long bao. Ne mažiau įspūdingas patiekalas yra Liūto galvos mėsos kukuliai, pagaminti iš kiaulienos. Verta paragauti ir saldžiarūgštės kiaulienos, Elgetos viščiuko (kepto viščiuko, apdengto moliu), sriubos virtinukų (virtinių, pripildytų sultinio). Gurmaniški atradimai laukia ir užsisakius 10 rūšių karštą puodą.

Jei patiekalai nepakankamai saldūs, prašykite Aštuonių įmantrių ryžių su džiovintais vaisiais. Troškulį malšinkite nuostabia žaliąja arbata, alumi.

Ką pamatyti?

Vienas įspūdingiausių statinių, kuriais didžiuojasi Šanchajus, yra Rytų Perlo bokštas. Tarsi iš ateities išstypęs pastatas puikiai įsilieja į urbanistinę Pudongo rajono panoramą, kurioje rasite ir daugiau keistenybių.

Šanchajaus senamiestyje gausu nepaprasto grožio smailiastogių pagodų. Vaikščiodami šios miesto dalies gatvėmis, pasijusite it muziejuje. Įspūdį sustiprins Yu sodas, šalia jo esantis turgus. Visai netoli – kerinčio grožio Šešių harmonijų pagoda. Miesto centre įrengta Liaudies aikštė, kurioje įkurtas geriausiu Kinijoje laikomas Šanchajaus muziejus.

Dėmesio taip pat vertas legendinis Šaolino vienuolynas, paminklų mirusiems vienuoliams miškas, Nefritinio Budos statula ir gyvatiškoji Kinų siena.

Ką nuveikti?

Pasivaikščiojimams rinkitės senamiestį, zoologijos sodą. Pramankštinti raumenis galite ir didžiuliame Minhang sporto parke. Įvertinkite ir apylinkių grožį: netoli Šanchajaus plūduriuoja miestai ant vandens. Kad ir kur keliautumėte, būkite atviri. Tik tuomet Šanchajus galės pasidalinti savo mažomis, bet intriguojančiomis amžių paslaptimis.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Šanchajų

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2020-07-06, pirmadienis: nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti