paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,74/5 (balsų: 19)

Bilietai skrydžiams į Keniją nuo 370,04 €

Kenija
Geriausi pasiūlymai į Kenijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Keniją (KEN)

Kenijoje telpa kalnai ir dykumos, čia vietą suranda spalvingos genčių kultūros, saulėti paplūdimiai, koraliniai rifai, bei laukiniai gyvūnai. Kaip tik todėl skrydžiai į Keniją labiausiai tiks žmonėms, mėgstantiems kontrastus. Jūsų akis vilios ne tik stulbinantys Indijos vandenyno paplūdimiai, bet ir vešlios pievos, drėgni atogrąžų miškai, bei nacionaliniai parkai, kuriuose apgyvendinti laukiniai gyvūnai: liūtai, drambliai, leopardai. Jei Jūsų vaizduotę įaudrina laukinės Afrikos peizažai, neabejotinai rinkitės kelionę į nuostabiąją Keniją.

Pasiruošimas kelionei

Keliaudami į Keniją, turėkite omenyje, jog būtini skiepai nuo geltonojo drugio – šalis yra endeminėje šios ligos teritorijoje. Atvykus į Keniją, Jūsų gali pareikalauti pateikti skiepų nuo geltonojo drugio sertifikatą. Taip pat rekomenduojama vakcina nuo maliarijos, hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos bei stabligės.

Jei trokštate pamatyti laukinius gyvūnus safaryje, derėtų vykti sausuoju metų laikotarpiu: nuo sausio iki kovo pabaigos arba nuo liepos iki spalio pabaigos. Esant sausoms oro sąlygoms, gyvūnai dideliais būriais traukia prie vandens telkinių – ežerų, upių, tad didėja šansai juos sutikti.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Populiari transporto priemonė Kenijoje – matatu. Tai maži vietiniai autobusiukai, kuriais ypač patogu nusigauti iš vieno miestelio į kitą, o vienu metu vykti gali iki 20 keleivių. Už pusšimtį kilometrų tokiu autobusiuku dažniausiai prašoma maždaug 80 Kenijos šilingų – maždaug 0,71 Eur. Kadangi Kenijos vairuotojai dažnai pasižymi neatidžiu vairavimu, alternatyva matatu autobusiukams – taksi. Paprastai taksi šalyje veža 8 keleivius, tačiau už papildomą mokestį galite susitarti su vairuotoju dėl mažesnio kiekio pakeleivių. Įprastai vienas kilometras taksi kainuoja maždaug 1,79 Eur.

Kenijoje nacionaline valiuta laikomas Kenijos šilingas (KES), vienas euras vertas maždaug 112,16 KES. Kenijoje pragyvenimo lygis šiek tiek mažesnis nei Lietuvoje. Nebrangiame restorane papietauti galėsite maždaug už 2,60 Eur. Pusantro litro vandens nekainuos nė 1 euro, puodelį kavos galėsite išgerti už 2 Eur. Kilogramo vaisių kaina svyruoja nuo 1 iki 3 Eur, 12 kiaušinių Kenijoje kainuoja apie 1,42 Eur, o kilogramo vištienos krūtinėlės kaina paprastai nesiekia 5 Eur.

Papildoma informacija:

 • Kenija priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC+3. Vasaros laikas Kenijoje neįvedamas.
 • Kenijoje puikiai susikalbėsite anglų kalba, nes čia ji pripažinta valstybine, kaip ir suahelių kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Kenijos sostinės Nairobio – 6313 kilometrų.
 • Kenijoje būtinos vizos. Jas galite įsigyti ir oro uoste, į kurį atvyksite, kaina – maždaug 50 JAV dolerių.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Nors patys Kenijos gyventojai vartoja labai mažai kavos ir mieliau renkasi arbatą, tikriems kavos gurmanams iš Kenijos labiausiai tinka vežtis kavą. Atkreipkite dėmesį į pakelėje siūlomus rankų darbo suvenyrus, tačiau prieš perkant į įsitikinkite, jog norimas suvenyras pagamintas kokybiškai. Ypač populiarūs vietinių genčių suvenyrai – masajų karoliukų papuošalai, austas sizalio apavas, džiovintų moliūgų indai, tradiciniai drabužiai sarongai, taip pat turistus dažnai traukia kokybiškos medinių žirafų statulėlės.

  Venkite iš pirmo žvilgsnio nekaltų daiktų, dėl kurių galite būti sustabdyti oro uoste. Iš Kenijos draudžiama be leidimo draudžiama išsivežti odą bei gyvūnų iškamšas, be to, dramblio kaulo gaminius, deimantus, net nacionalinę valiutą – Kenijos šilingus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Kenijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti