Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Pigūs skrydžiai į Montego Bėjų

Atidaryti pigių kainų į Montego Bėjų kalendorių

Orai Montego Bėjuje

dabar
27°C
vėjas: rytų, 3,1 m/s
drėgnumas: 100%
spaudimas: 1024 mm
gruodžio 19 d.
28°C
gruodžio 20 d.
28°C
gruodžio 21 d.
28°C

Išsvajotasis Montego Bėjus

Argi nesinorėtų lietuviškos žiemos šalčio ar lietingųjų vasarų išmainyti į baltutėlius paplūdimius, žydrą jūrą it safyras bei šiltai glostančius saulės spindulius? Kas gi nesvajoja apie įžymųjį Karibų pakrantės miestą? Jei Jamaikos sostinė kosmopolitiška ir nuolat šurmuliuojanti, tai Montego Bėjus – kerintis turistų rojus.

Kaip keliauti?

Montego Bėjuje yra didžiausias tarptautinis Jamaikos oro uostos, todėl skrydžiai į Montego Bėjų yra vykdomi iš Vilniaus, su persėdimu Varšuvoje bei Niujorke. Taip pat galima rasti pigių skrydžių ir su vienu persėdimu Frankfurte. Be to, Montego Bėjus yra modernus kruizinių laivų uostas, taigi gal į išsvajotąjį rojų keliausite įstabiu kruizu?

Ko paskanauti?

Montego Bėjuje galima rasti kur kas įvairesnių skonių palečių nei Kingstone. Be tradicinės džiovintos vištienos, ackee su sūdyta žuvimi, čia galima rasti ir neįprastą patiekalą pagardintą jaučio uodega. Callaloo daržovių ir žolelių asorti dievins veganai bei vegetarai. Gardžiai pasisotinus, būtina paragauti natūralaus kokosų vandens ir atsigaivinti mangų ir graviolos vaisių skonių ledais. Tiesa, sakoma, jog mangai čia ne tik patys pigiausi, bet ir skaniausi pasaulyje.

Ką pamatyti?

Doctor's Cave paplūdimys – populiariausia vieta įvairioms vandens pramogoms bei poilsiui prie Karibų jūros. Čia buvo išsilipęs pats konkistadoras K. Kolumbas, tad jo garbei čia įrengtas ir muziejus po atviru dangumi – Kolumbo parkas. Greenwood didysis namas – didingas XIX a. pėdsakas, reprezentuojantis šių namų buvusią didybę vergovės periodu. Verta pavaikščioti ir vadinamuoju „Hip Strip“ aveniu, kurioje rasite jaukių jamaikietiškų kavinukių, vietinių dirbinių parduotuvių bei meno dirbinių.

Ką nuveikti?

Sudalyvaukite rengiamuose turuose po garsiuosius Rožės rūmus, kurie apipinti mistinėmis istorijomis bei juodosios magijos legendomis. Nerkite į povandeninius Karibų jūros rifus, mėgaukitės saulės spinduliais gražiausiuose Montego Bėjaus paplūdimiuose, klaidžiokite po aplinkines džiungles bei stebėkite įvairiaspalvių paukščių tuntus. Montego Bėjaus miestas atvers nuostabią įspūdžių skrynią, kurią atradę, nebenorėsite grįžti atgal.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Montego Bėjų

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2017-12-25, pirmadienis: 0
2017-12-26, antradienis: 11:00-19:00
2017-12-31, sekmadienis: 11:00-17:00

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti