paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,83/5 (balsų: 24)

Bilietai skrydžiams į Jamaiką

Jamaika
Geriausi pasiūlymai į Jamaikos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Jamaiką (JM)

Jamaika – derlinga Karibų jūros sala, kurioje išdygo regio, rastafarų, tobulų kurortų ir neprilygstamo skonio kavos sėklos. Šie šalies akcentai apgaubti tykaus palmių ošimo, rūko, gaivališkai sraunių upių, laukinės gyvūnijos, svajingų Mėlynųjų kalnų ir nepaliaujamo muzikos ritmo. Pigūs skrydžiai į Jamaiką – puikus pasirinkimas ieškantiems kvapą gniaužiančių pramogų ir lengvo, ramybe dvelkiančio poilsio.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos gyventojams, norintiems praleisti Jamaikoje apie 30 dienų, viza nereikalinga. Prieš patenkant į šalį teks parodyti poliomielito, tymų ir raudonukės skiepų sertifikatus.

Jei į salą keliausite iš geltonuoju drugiu infekuotų teritorijų, taip pat prireiks skiepo sertifikato. Kingstono Šv. Andriaus apylinkėje reikėtų saugotis maliarijos. Kitos rekomendacijos – stabligės ir difterijos revakcinacija, skiepai nuo hepatitų A, B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pigiausias būdas keliauti po Jamaiką – sausakimši vietiniai autobusai. Jei norite daugiau komforto, rinkitės taksi (kelionės kainą derėtų sutarti iš anksto), lėktuvus ir keltus. Vyresni nei 25 metų amžiaus keliautojai gali išsinuomoti automobilį. Eismas Jamaikoje vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui saloje naudojami Jamaikos doleriai (JMD). Vienas doleris – tai maždaug 0.012 euro. Pragyvenimo išlaidos Jamaikoje panašios į Lietuvos. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 545, puodelis tobulo kapučino – apie 270 dolerių. 1.5 litro vandens butelį galite įsigyti už 140, kilogramą ryžių – už 169.12, vištienos krūtinėlės – už 786.41 dolerio. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 120, kilometras taksi – apie 217.48 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Jamaikos kalba – anglų.
 • Jamaika priklauso UTC –5 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Jamaikos sostinės Kingstono – 5813 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Artimieji kas rytą prisimins nuostabią jūsų kelionę, jei pargabensite jiems vietinės kavos. Vakarais atostogas gali priminti sodraus skonio romo kokteilis. Praktiškoms lauktuvėms rinkitės spalvingus keramikos indus, šiaudinius kilimėlius, skrybėles, batika dekoruotus drabužius.

  Skrydžiai į Jamaiką yra jaukaus, patogaus, įspūdžių kupino poilsio pažadas. Pasiruošti kelionei lengva, o plačios vietinių šypsenos ir nepaprasto grožio kraštovaizdis tampa maloniu atostogų simboliu.

  Pigių kainų kalendoriuje į Jamaikos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti