paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,78/5 (balsų: 23)

Pigūs skrydžiai į Kingstoną nuo 844,73 €

Atidaryti pigių kainų į Kingstoną kalendorių

Orai Kingstone

dabar
24°C
vėjas: pietrytų, 0,6 m/s
drėgnumas: 82%
spaudimas: 1014 mm
lapkričio 26 d.
29°C
lapkričio 27 d.
32°C
lapkričio 28 d.
29°C

Kosmopolitiškasis Kingstonas

Mėlynųjų kalnų papėdėje įsikūręs Kingstonas neleidžia nuobodžiauti čia atvykusiems. Kerintys kraštovaizdžiai, žydrosios Karibų jūros pakrantės bei nenutylantys regio muzikos garsai užburia keliautojus. Visgi, kosmopolitiškas ir nuolat šurmuliuojantis Kingstonas neretai kontrastuoja su atpalaiduojančia Jamaikos atmosfera.

Kaip keliauti?

Skrydžiai į Kingstoną yra vykdomi iš Vilniaus – vos pora persėdimų ir jūs jau vaikštote saulės ir nuostabių orų numylėtame Kingstone! Viešasis transportas mieste gerai išvystytas, galima keliauti autobusais iš vieno miesto į kitą. Jei mėgstate keliauti savarankiškai, tam puikiai tiks automobilių nuoma.

Ko paskanauti?

Kingstono miestas nustebins ir jūsų skrandį. Jamaika garsėja ne tik geriausiu romu pasaulyje, bet ir skalsiais patiekalais. Populiariausias iš jų – aštri džiovinta vištiena, kuri patiekiama su plantanais, ryžiais ar pupelėmis. Dar vienas ypatingas patiekalas – manish sriuba, kuri neretai šalyje laikoma afrodiziaku. O unikalus ackee vaisius su sūdyta žuvimi dažniausiai valgomas pusryčių metu. Smaližiams patiks gizzada pyragaitis, toto pyragas, o atsivėsinti galės čia itin populiariais mangų bei graviolos vaisių skonių ledais.

Ką pamatyti?

Populiariausias traukos centras mieste – legendinio muzikanto Bobo Marlio muziejus, leidžiantis prisiliesti prie muzikanto kūrybos kampelių. Nepralenkite ir Karališkųjų botanikos sodų, kurie lenkia Jamaikos džiungles egzotiniais augalais. Nepraleiskite turų po masyvius Devono rūmus, kuriame gyveno turtingiausi britų kolonistai, atraskite šalies didvyrius Nacionaliniame herojų parke, o nacionaliniuose šalies muziejuose iš arčiau susipažinkite su šalies istorija. Galų gale, nukeliaukite į garsųjį Port Rojalį, nedidelį miestelį, vis dar išlikusį Kingstono pašonėje. Tai buvęs vienas svarbiausių Karibų jūros uostų bei piratų buveinių.

Ką nuveikti?

Kingstonas – šarmingas ir linksmybių kupinas miestas. Klubai ir barai visada kviečia užsukti ir būtinai įsilieti į regio muzikos ritmą. Priešais Kingstoną, įlankoje kyšo nedidelė koraline sala (Lime Cay), kuri pasitiks palmių alėjomis, baltais paplūdimiais ir Karybų jūros žydryne. Kelionės į Kingstoną – niekada nenuspėjamos ir žadančios neeilinių nuotykių. Belieka nukeliauti, patirti savo kailiu, atrasti ją iš naujo ir tyrinėti. O iš Kingstono savo kelionę galėsite tęsti ir į kitus Jamaikos kampelius.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Kingstoną

  Klauskite, komentuokite, dalinkitės

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti