Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 79)

Pigūs skrydžiai į Vašingtoną nuo 411,33 €

Atidaryti pigių kainų į Vašingtoną kalendorių

Orai Vašingtone

dabar
14°C
vėjas: pietvakarų, 0,6 m/s
drėgnumas: 96%
spaudimas: 1015 mm
liepos 17 d.
12°C
liepos 18 d.
13°C
liepos 19 d.
18°C

Vašingtonas: stebimas dėl politikos, mylimas dėl savasties

Kiekvienos šalies sostinė privalo būti pavyzdingai švari, saugi, tvarkinga. Tiesa, būtent už tokios širmos slepiasi tikroji miestų savastis. Vašingtonas – pasaulio politikos epicentras, didingu titulu apdovanotas prabėgus vos dešimčiai metų nuo įkūrimo. Kruopštūs gatvių planai, infrastruktūra, nepriekaištinga tvarka – viena, o unikalios vietos ir atmosfera – visai kas kita. Būtent dėl šių bruožų dermės Vašingtoną kasmet aplanko milijonai smalsuolių iš viso pasaulio.

Kaip keliauti?

Pasiekti Vašingtoną galite nusileidę viename iš trijų – Ronaldo Reigano, Daleso arba T. Maršalo – oro uostų. Pirmasis iš jų yra arčiausiai miesto centro. Šį ir kitus atstumus galite įveikti metro, autobusais, taksi, nuomotu automobiliu ar dviračiu. Norėdami sutaupyti, įsigykite SmartTrip kortelę – ji pravers keliaujant tiek metro, tiek autobusais.

Ko paskanauti?

Ypatingasis JAV sostinės patiekalas – kedro dūmais paskaninta lašiša. Žinoma, Vašingtonas puikaus skonio mėgėjus gali pamaloninti ir kitais gardumynais. Pakutenkite receptorius skanaudami pusiau rūkytų dešrelių, įmantriais įdarais pagardintų keksiukų, tobulai paruoštų austrių. Būtinai užsukite į kitų šalių virtuves pristatančius restoranus: takos su skrudintais žiogais, ravioliai su omarais, pica, mėsainiai ir kitos įžymybės neabejotinai paliks sodrų, tirštą, kvapnų, sultingą miesto įspūdį.

Ką pamatyti?

Vašingtone nepamatysite aukštyn besistiebiančių dangoraižių, nes miesto architektas uždraudė statyti pastatus, aukštesnius nei didingasis Kapitolijus. Architektūros alkį numalšinsite apžiūrėję Baltuosius rūmus, minėtuosius Kongreso rūmus (Kapitolijų), aukščiausią obeliską pasaulyje – Dž. Vašingtono obeliską, Linkolno memorialą. Vašingtonas traukia ir mokslo, meno mėgėjus. Jei priklausote jiems, apsilankykite Meno galerijoje, Oreivystės ir astronautikos, Gamtos istorijos muziejuose.

Ką nuveikti?

Spalvingi metų laikai mieste puikiai matomi vaikštinėjant po Botanikos sodą, viešus parkus, grožintis oranžerijos augalais. Jei norite laisvalaikį praleisti aktyviau, leiskitės į turistinius žygius pėsčiomis ar dviračiais po apylinkes ir pačią sostinę. Galybę įspūdžių taip pat patirsite paskyrę dieną ar dvi nestandartiniams muziejams – Pašto, Šnipų, Ginklų, Madam Tiuso ir kitiems. Būtent skanaudami vietos maisto, dairydamiesi į įspūdingus paminklus, klajodami po muziejus, turgus, teatrus ir pajusite: didingoji JAV sostinė išties verta dėmesio – tačiau ne tik dėl politinės galios.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Vašingtoną

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-21:00 — Šiokiadieniais
  11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti