paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,50/5 (balsų: 2)

Neapolis – Roma, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Neapolis - Roma galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Neapolio į Romą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Romos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Neapolis — Roma tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Neapolio į Romą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Neapolis — Roma tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:4507:35AlitaliaAZ 1268 50 min.Airbus A319  
11:2512:20AlitaliaAZ 1264 55 min.Airbus A319  
15:3516:30AlitaliaAZ 1270 55 min.Airbus A319  
19:3520:30AlitaliaAZ 1274 55 min.Airbus A319  
Antradienis
06:4507:35AlitaliaAZ 1268 50 min.Airbus A319  
11:2512:20AlitaliaAZ 1264 55 min.Airbus A319  
15:3516:30AlitaliaAZ 1270 55 min.Airbus A319  
19:3520:30AlitaliaAZ 1274 55 min.Airbus A319  
Trečiadienis
06:4507:35AlitaliaAZ 1268 50 min.Airbus A319  
11:2512:20AlitaliaAZ 1264 55 min.Airbus A319  
15:3516:30AlitaliaAZ 1270 55 min.Airbus A319  
19:3520:30AlitaliaAZ 1274 55 min.Airbus A319  
Ketvirtadienis
06:4507:35AlitaliaAZ 1268 50 min.Airbus A319  
11:2512:20AlitaliaAZ 1264 55 min.Airbus A319  
15:3516:30AlitaliaAZ 1270 55 min.Airbus A319  
19:3520:30AlitaliaAZ 1274 55 min.Airbus A319  
Penktadienis
06:4507:35AlitaliaAZ 1268 50 min.Airbus A319  
11:2512:20AlitaliaAZ 1264 55 min.Airbus A319  
15:3016:20AlitaliaAZ 1270 50 min.Airbus A319  
19:2020:15AlitaliaAZ 1274 55 min.Airbus A319  
Šeštadienis
06:4507:35AlitaliaAZ 1268 50 min.Airbus A319  
11:2512:20AlitaliaAZ 1264 55 min.Airbus A319  
15:3516:30AlitaliaAZ 1270 55 min.Airbus A319  
19:3520:30AlitaliaAZ 1274 55 min.Airbus A319  
Sekmadienis
06:4507:35AlitaliaAZ 1268 50 min.Airbus A319  
11:2512:20AlitaliaAZ 1264 55 min.Airbus A319  
15:3516:30AlitaliaAZ 1270 55 min.Airbus A319  
19:3520:30AlitaliaAZ 1274 55 min.Airbus A319  

Pirmadienis

Skrydis AZ 1268: 06:45 – 07:35 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1264: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1270: 15:35 – 16:30 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1274: 19:35 – 20:30 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis AZ 1268: 06:45 – 07:35 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1264: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1270: 15:35 – 16:30 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1274: 19:35 – 20:30 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis AZ 1268: 06:45 – 07:35 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1264: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1270: 15:35 – 16:30 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1274: 19:35 – 20:30 ( 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis AZ 1268: 06:45 – 07:35 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1264: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1270: 15:35 – 16:30 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1274: 19:35 – 20:30 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis AZ 1268: 06:45 – 07:35 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1264: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1270: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1274: 19:20 – 20:15 ( 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis AZ 1268: 06:45 – 07:35 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1264: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1270: 15:35 – 16:30 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1274: 19:35 – 20:30 ( 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis AZ 1268: 06:45 – 07:35 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1264: 11:25 – 12:20 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1270: 15:35 – 16:30 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1274: 19:35 – 20:30 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti