paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 2)

Roma – Neapolis, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Roma - Neapolis galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Romos į Neapolį variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Neapolio miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Roma — Neapolis tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Romos į Neapolį tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Roma — Neapolis tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
09:4010:35Air France
Alitalia
AF 9817
AZ 1263
55 min.Airbus A320neo  
13:2514:20Air France
Alitalia
AF 9804
AZ 1269
55 min.  
13:3014:20KLM Royal Dutch Airlines
Tarom
KL 3429
RO 9687
50 min.Airbus A320-100/200  
18:0519:00Air France
Alitalia
AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
AF 9747
AZ 1271
BT 5557
KL 3484
55 min.  
21:4522:35Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
Air Europa
AZ 1267
KL 3439
UX 3173
50 min.Airbus A320neo  
Antradienis
09:4010:35Air France
Alitalia
AF 9817
AZ 1263
55 min.Airbus A319  
13:2514:20Air France
Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AF 9804
AZ 1269
KL 3429
55 min.Airbus A320-100/200  
18:0519:00Air France
Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AF 9747
AZ 1271
KL 3484
55 min.Airbus A320-100/200  
21:4522:35Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1267
KL 3439
50 min.Airbus A320neo  
Trečiadienis
09:4010:35AlitaliaAZ 1263 55 min.Airbus A319  
09:5010:45Air FranceAF 9817 55 min.Airbus A320neo  
13:2014:15Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1269
KL 3429
55 min.Airbus A320neo  
13:2514:20Air FranceAF 980455 val.  
13:3014:20TaromRO 9687 50 min.  
18:0519:00Alitalia
AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1271
BT 5557
KL 3484
55 min.Airbus A320-100/200  
21:4522:35Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1267
KL 3439
50 min.Airbus A320neo  
Ketvirtadienis
09:4010:35Air France
Alitalia
AF 9817
AZ 1263
55 min.Airbus A320-100/200  
13:2514:20Air France
Alitalia
AF 9804
AZ 1269
55 min.Airbus A320-100/200  
13:3014:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 3429 50 min.  
18:0519:00Air France
Alitalia
AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
AF 9747
AZ 1271
BT 5557
KL 3484
55 min.Airbus A319  
21:4522:35Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1267
KL 3439
50 min.Airbus A320neo  
Penktadienis
09:4010:35Air France
Alitalia
AF 9817
AZ 1263
55 min.Airbus A320neo  
13:2514:20Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1269
KL 3429
55 min.Airbus A320neo  
13:3014:20TaromRO 9687 50 min.  
18:0519:00Air France
Alitalia
AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
AF 9747
AZ 1271
BT 5557
KL 3484
55 min.Airbus A320-100/200  
21:4522:35Alitalia
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1267
KL 3439
50 min.Airbus A320neo  
21:5522:45Air SerbiaJU 732550 val.  
Šeštadienis
09:4010:35Air France
Alitalia
Air Serbia
AF 9817
AZ 1263
JU 7323
55 min.Airbus A319  
13:2514:20Air France
Alitalia
AF 9804
AZ 1269
55 min.  
13:3014:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 3429 50 min.  
18:0018:55AlitaliaAZ 1271 55 min.  
18:0518:55Air FranceAF 9747 50 min.  
18:0519:00KLM Royal Dutch AirlinesKL 3484 55 min.Airbus A319  
21:4522:35Alitalia
AirBaltic
Air Serbia
KLM Royal Dutch Airlines
AZ 1267
BT 5589
JU 7325
KL 3439
50 min.Airbus A320neo  
Sekmadienis
09:4010:35Air France
Alitalia
AF 9817
AZ 1263
55 min.Airbus A320neo  
13:2514:20AlitaliaAZ 1269 55 min.Airbus A320neo  
13:3014:20KLM Royal Dutch AirlinesKL 3429 50 min.  
18:0519:00Air France
Alitalia
AirBaltic
KLM Royal Dutch Airlines
AF 9747
AZ 1271
BT 5557
KL 3484
55 min.Airbus A320neo  
21:4522:35Alitalia
Air Serbia
KLM Royal Dutch Airlines
Air Europa
AZ 1267
JU 7325
KL 3439
UX 3173
50 min.  

Pirmadienis

Skrydis AF 9817 / AZ 1263: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AF 9804 / AZ 1269: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis KL 3429 / RO 9687: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis AF 9747 / AZ 1271 / BT 5557 / KL 3484: 18:05 – 19:00 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1267 / KL 3439 / UX 3173: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis AF 9817 / AZ 1263: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AF 9804 / AZ 1269 / KL 3429: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis AF 9747 / AZ 1271 / KL 3484: 18:05 – 19:00 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1267 / KL 3439: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis AZ 1263: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AF 9817: 09:50 – 10:45 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1269 / KL 3429: 13:20 – 14:15 ( 55 min.)
Skrydis AF 9804: 13:25 – 14:20 (55 val.)
Skrydis RO 9687: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1271 / BT 5557 / KL 3484: 18:05 – 19:00 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1267 / KL 3439: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis AF 9817 / AZ 1263: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AF 9804 / AZ 1269: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis KL 3429: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis AF 9747 / AZ 1271 / BT 5557 / KL 3484: 18:05 – 19:00 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1267 / KL 3439: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Penktadienis

Skrydis AF 9817 / AZ 1263: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1269 / KL 3429: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis RO 9687: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis AF 9747 / AZ 1271 / BT 5557 / KL 3484: 18:05 – 19:00 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1267 / KL 3439: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)
Skrydis JU 7325: 21:55 – 22:45 (50 val.)

Šeštadienis

Skrydis AF 9817 / AZ 1263 / JU 7323: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AF 9804 / AZ 1269: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis KL 3429: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis AZ 1271: 18:00 – 18:55 ( 55 min.)
Skrydis AF 9747: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis KL 3484: 18:05 – 19:00 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1267 / BT 5589 / JU 7325 / KL 3439: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis AF 9817 / AZ 1263: 09:40 – 10:35 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1269: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis KL 3429: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis AF 9747 / AZ 1271 / BT 5557 / KL 3484: 18:05 – 19:00 ( 55 min.)
Skrydis AZ 1267 / JU 7325 / KL 3439 / UX 3173: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Skrydis Roma - Neapolis

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti