paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
5,00/5 (balsų: 1)

Fuerteventura – Tenerifė, lėktuvų bilietai nuo 86,41 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Fuerteventuros į Tenerifę

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Fuerteventuros į Tenerifę. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Fuerteventura – Tenerifė gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Ispanijos į Ispaniją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Jeigu kainos nėra, paspauskite ant kad surasti kainą duotai datai.

Į vieną pusę Fuerteventura Tenerifė

Liepa

PrAnTrKtPnŠtSk
12

Tiesioginių skrydžių Fuerteventura — Tenerifė tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Fuerteventuros į Tenerifę tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Fuerteventura — Tenerifė tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
08:3009:20Binter CanariasNT 947 50 min.ATR ATR 72  
11:3012:20Binter CanariasNT 959 50 min.ATR ATR 72  
14:4015:30Binter CanariasNT 971 50 min.ATR ATR 72  
15:3016:20Binter CanariasNT 975 50 min.ATR ATR 72  
16:4017:30Air EuropaUX 2140 50 min.ATR ATR 72  
18:0018:50Binter CanariasNT 985 50 min.ATR ATR 72  
20:4021:30Binter CanariasNT 995 50 min.ATR ATR 72  
Antradienis
16:4017:30Air EuropaUX 2140 50 min.ATR ATR 72  
Trečiadienis
08:3009:20Binter CanariasNT 947 50 min.ATR ATR 72  
11:3012:20Binter CanariasNT 959 50 min.ATR ATR 72  
12:5013:40Binter CanariasNT 963 50 min.ATR ATR 72  
14:4015:30Binter CanariasNT 971 50 min.ATR ATR 72  
15:3016:20Binter CanariasNT 975 50 min.ATR ATR 72  
16:4017:30Air EuropaUX 2140 50 min.ATR ATR 72  
18:0018:50Binter CanariasNT 985 50 min.ATR ATR 72  
20:4021:30Binter CanariasNT 995 50 min.ATR ATR 72  
Ketvirtadienis
11:3012:20Binter CanariasNT 959 50 min.ATR ATR 72  
14:4015:30Binter CanariasNT 971 50 min.ATR ATR 72  
15:3016:20Binter CanariasNT 975 50 min.ATR ATR 72  
16:4017:30Air EuropaUX 2140 50 min.ATR ATR 72  
18:0018:50Binter CanariasNT 985 50 min.ATR ATR 72  
20:4021:30Binter CanariasNT 995 50 min.ATR ATR 72  
21:3022:20Binter CanariasNT 997 50 min.ATR ATR 72  
21:4522:35Binter CanariasNT 991 50 min.ATR ATR 72  
Penktadienis
08:3009:20Binter CanariasNT 947 50 min.ATR ATR 72  
09:3010:20Binter CanariasNT 951 50 min.ATR ATR 72  
11:3012:20Binter CanariasNT 959 50 min.ATR ATR 72  
12:2013:10Binter CanariasNT 961 50 min.ATR ATR 72  
12:5013:40Binter CanariasNT 963 50 min.ATR ATR 72  
13:2014:10Binter CanariasNT 965 50 min.ATR ATR 72  
14:4015:30Binter CanariasNT 971 50 min.ATR ATR 72  
15:3016:20Binter CanariasNT 975 50 min.ATR ATR 72  
16:1017:00Binter CanariasNT 977 50 min.ATR ATR 72  
18:0018:50Binter CanariasNT 985 50 min.ATR ATR 72  
18:0518:55Air EuropaUX 2140 50 min.ATR ATR 72  
19:2020:10Binter CanariasNT 989 50 min.ATR ATR 72  
20:2021:10Binter CanariasNT 993 50 min.ATR ATR 72  
20:4021:30Binter CanariasNT 995 50 min.ATR ATR 72  
21:5522:45Binter CanariasNT 991 50 min.ATR ATR 72  
Šeštadienis
08:3009:20Binter CanariasNT 947 50 min.ATR ATR 72  
11:3012:20Binter CanariasNT 959 50 min.ATR ATR 72  
13:5514:45Binter CanariasNT 967 50 min.ATR ATR 72  
14:4015:30Binter CanariasNT 971 50 min.ATR ATR 72  
15:3016:20Binter CanariasNT 975 50 min.ATR ATR 72  
16:3517:25Binter CanariasNT 979 50 min.ATR ATR 72  
16:4017:30Air EuropaUX 2140 50 min.ATR ATR 72  
18:0018:50Binter CanariasNT 985 50 min.ATR ATR 72  
20:1021:00Binter CanariasNT 993 50 min.ATR ATR 72  
20:4021:30Binter CanariasNT 995 50 min.ATR ATR 72  
21:2022:10Binter CanariasNT 989 50 min.ATR ATR 72  
Sekmadienis
08:3009:20Binter CanariasNT 947 50 min.ATR ATR 72  
09:5010:40Binter CanariasNT 951 50 min.ATR ATR 72  
11:3012:20Binter CanariasNT 959 50 min.ATR ATR 72  
13:1014:00Binter CanariasNT 965 50 min.ATR ATR 72  
16:4017:30Binter CanariasNT 979 50 min.ATR ATR 72  
18:0518:55Air EuropaUX 2140 50 min.ATR ATR 72  
18:1019:00Binter CanariasNT 985 50 min.ATR ATR 72  

Pirmadienis

Skrydis NT 947: 08:30 – 09:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 959: 11:30 – 12:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 971: 14:40 – 15:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 975: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis UX 2140: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 985: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis NT 995: 20:40 – 21:30 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis UX 2140: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis NT 947: 08:30 – 09:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 959: 11:30 – 12:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 963: 12:50 – 13:40 ( 50 min.)
Skrydis NT 971: 14:40 – 15:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 975: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis UX 2140: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 985: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis NT 995: 20:40 – 21:30 ( 50 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis NT 959: 11:30 – 12:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 971: 14:40 – 15:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 975: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis UX 2140: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 985: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis NT 995: 20:40 – 21:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 997: 21:30 – 22:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 991: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Penktadienis

Skrydis NT 947: 08:30 – 09:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 951: 09:30 – 10:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 959: 11:30 – 12:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 961: 12:20 – 13:10 ( 50 min.)
Skrydis NT 963: 12:50 – 13:40 ( 50 min.)
Skrydis NT 965: 13:20 – 14:10 ( 50 min.)
Skrydis NT 971: 14:40 – 15:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 975: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 977: 16:10 – 17:00 ( 50 min.)
Skrydis NT 985: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis UX 2140: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis NT 989: 19:20 – 20:10 ( 50 min.)
Skrydis NT 993: 20:20 – 21:10 ( 50 min.)
Skrydis NT 995: 20:40 – 21:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 991: 21:55 – 22:45 ( 50 min.)

Šeštadienis

Skrydis NT 947: 08:30 – 09:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 959: 11:30 – 12:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 967: 13:55 – 14:45 ( 50 min.)
Skrydis NT 971: 14:40 – 15:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 975: 15:30 – 16:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 979: 16:35 – 17:25 ( 50 min.)
Skrydis UX 2140: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 985: 18:00 – 18:50 ( 50 min.)
Skrydis NT 993: 20:10 – 21:00 ( 50 min.)
Skrydis NT 995: 20:40 – 21:30 ( 50 min.)
Skrydis NT 989: 21:20 – 22:10 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis NT 947: 08:30 – 09:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 951: 09:50 – 10:40 ( 50 min.)
Skrydis NT 959: 11:30 – 12:20 ( 50 min.)
Skrydis NT 965: 13:10 – 14:00 ( 50 min.)
Skrydis NT 979: 16:40 – 17:30 ( 50 min.)
Skrydis UX 2140: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis NT 985: 18:10 – 19:00 ( 50 min.)

Skrydis Fuerteventura - Tenerifė

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti