Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Las Palmas – Fuerteventura, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Las Palmas - Fuerteventura galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Las Palmo į Fuerteventurą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Fuerteventuros miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Las Palmas — Fuerteventura tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Las Palmo į Fuerteventurą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Las Palmas — Fuerteventura tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:0007:40Binter Canarias
Air Europa
NT 200
UX 9431
40 min.ATR ATR 72  
08:1508:55Binter CanariasNT 236 40 min.ATR ATR 72  
09:2010:00Binter CanariasNT 208 40 min.Canadair CRJ 1000  
10:0010:40Binter CanariasNT 210 40 min.ATR ATR 72  
11:3012:10Binter CanariasNT 206 40 min.ATR ATR 72  
11:5012:30Air EuropaUX 9433 40 min.ATR ATR 72  
17:2018:00Air EuropaUX 9435 40 min.ATR ATR 72  
18:4019:20Binter CanariasNT 228 40 min.ATR ATR 72  
20:0020:40Binter CanariasNT 234 40 min.ATR ATR 72  
Antradienis
07:0007:40Binter Canarias
Air Europa
NT 200
UX 9431
40 min.ATR ATR 72  
08:1508:55Binter CanariasNT 236 40 min.ATR ATR 72  
09:1509:55Binter CanariasNT 208 40 min.ATR ATR 72  
10:0010:40Binter CanariasNT 210 40 min.ATR ATR 72  
11:3012:10Binter CanariasNT 206 40 min.ATR ATR 72  
11:5012:30Air EuropaUX 9433 40 min.ATR ATR 72  
14:0014:40Binter CanariasNT 214 40 min.ATR ATR 72  
15:0015:40Binter CanariasNT 222 40 min.ATR ATR 72  
16:2017:00Binter CanariasNT 220 40 min.ATR ATR 72  
17:2018:00Binter Canarias
Air Europa
NT 224
UX 9435
40 min.ATR ATR 72  
Trečiadienis
06:5507:35Air EuropaUX 9431 40 min.ATR ATR 72  
11:5012:30Air EuropaUX 9433 40 min.ATR ATR 72  
16:2017:00Binter CanariasNT 220 40 min.ATR ATR 72  
17:2018:00Binter Canarias
Air Europa
NT 224
UX 9435
40 min.ATR ATR 72  
18:4019:20Binter CanariasNT 228 40 min.ATR ATR 72  
20:0020:40Binter CanariasNT 234 40 min.ATR ATR 72  
Ketvirtadienis
07:0007:40Binter Canarias
Air Europa
NT 200
UX 9431
40 min.ATR ATR 72  
08:1508:55Binter CanariasNT 236 40 min.ATR ATR 72  
09:1509:55Binter CanariasNT 208 40 min.ATR ATR 72  
11:3012:10Binter CanariasNT 206 40 min.ATR ATR 72  
11:5012:30Air EuropaUX 9433 40 min.ATR ATR 72  
14:0014:40Binter CanariasNT 214 40 min.ATR ATR 72  
17:2018:00Air EuropaUX 9435 40 min.ATR ATR 72  
Penktadienis
06:5507:35Air EuropaUX 9431 40 min.ATR ATR 72  
07:0007:40Binter CanariasNT 200 40 min.ATR ATR 72  
08:1508:55Binter CanariasNT 236 40 min.ATR ATR 72  
09:1509:55Binter CanariasNT 208 40 min.ATR ATR 72  
09:4010:20Binter CanariasNT 204 40 min.ATR ATR 72  
10:0010:40Binter CanariasNT 210 40 min.ATR ATR 72  
14:3515:15Binter CanariasNT 216 40 min.ATR ATR 72  
15:0015:40Binter CanariasNT 214 40 min.ATR ATR 72  
16:5517:35Binter CanariasNT 220 40 min.ATR ATR 72  
17:2018:00Air EuropaUX 9435 40 min.ATR ATR 72  
17:4518:25Binter CanariasNT 224 40 min.Canadair CRJ 1000  
19:1019:50Binter CanariasNT 228 40 min.ATR ATR 72  
20:1020:50Binter CanariasNT 234 40 min.Canadair CRJ 1000  
21:0021:40Binter CanariasNT 230 40 min.ATR ATR 72  
Šeštadienis
07:0007:40Binter Canarias
Air Europa
NT 200
UX 9431
40 min.ATR ATR 72  
08:1508:55Binter CanariasNT 236 40 min.ATR ATR 72  
09:1509:55Binter CanariasNT 208 40 min.ATR ATR 72  
10:0010:40Binter CanariasNT 210 40 min.ATR ATR 72  
11:3012:10Binter CanariasNT 206 40 min.ATR ATR 72  
13:3014:10Binter CanariasNT 212 40 min.ATR ATR 72  
14:5015:30Binter CanariasNT 222 40 min.ATR ATR 72  
15:4516:25Binter CanariasNT 214 40 min.ATR ATR 72  
17:0017:40Binter CanariasNT 220 40 min.ATR ATR 72  
17:2018:00Air EuropaUX 9435 40 min.ATR ATR 72  
18:0018:40Binter CanariasNT 224 40 min.ATR ATR 72  
20:2021:00Binter CanariasNT 234 40 min.ATR ATR 72  
Sekmadienis
07:0007:40Binter Canarias
Air Europa
NT 200
UX 9431
40 min.ATR ATR 72  
12:1512:55Binter CanariasNT 212 40 min.ATR ATR 72  
14:5015:30Binter CanariasNT 222 40 min.ATR ATR 72  
15:3016:10Binter CanariasNT 214 40 min.ATR ATR 72  
17:0017:40Binter CanariasNT 220 40 min.ATR ATR 72  
17:2018:00Air EuropaUX 9435 40 min.ATR ATR 72  
17:5018:30Binter CanariasNT 224 40 min.ATR ATR 72  
18:1018:50Binter CanariasNT 226 40 min.Canadair CRJ 1000  
19:0019:40Binter CanariasNT 228 40 min.ATR ATR 72  
20:3021:10Binter CanariasNT 234 40 min.Canadair CRJ 1000  
21:3022:10Binter CanariasNT 230 40 min.ATR ATR 72  

Pirmadienis

Skrydis NT 200 / UX 9431: 07:00 – 07:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 236: 08:15 – 08:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 208: 09:20 – 10:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 210: 10:00 – 10:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 206: 11:30 – 12:10 ( 40 min.)
Skrydis UX 9433: 11:50 – 12:30 ( 40 min.)
Skrydis UX 9435: 17:20 – 18:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 228: 18:40 – 19:20 ( 40 min.)
Skrydis NT 234: 20:00 – 20:40 ( 40 min.)

Antradienis

Skrydis NT 200 / UX 9431: 07:00 – 07:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 236: 08:15 – 08:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 208: 09:15 – 09:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 210: 10:00 – 10:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 206: 11:30 – 12:10 ( 40 min.)
Skrydis UX 9433: 11:50 – 12:30 ( 40 min.)
Skrydis NT 214: 14:00 – 14:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 222: 15:00 – 15:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 220: 16:20 – 17:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 224 / UX 9435: 17:20 – 18:00 ( 40 min.)

Trečiadienis

Skrydis UX 9431: 06:55 – 07:35 ( 40 min.)
Skrydis UX 9433: 11:50 – 12:30 ( 40 min.)
Skrydis NT 220: 16:20 – 17:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 224 / UX 9435: 17:20 – 18:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 228: 18:40 – 19:20 ( 40 min.)
Skrydis NT 234: 20:00 – 20:40 ( 40 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis NT 200 / UX 9431: 07:00 – 07:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 236: 08:15 – 08:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 208: 09:15 – 09:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 206: 11:30 – 12:10 ( 40 min.)
Skrydis UX 9433: 11:50 – 12:30 ( 40 min.)
Skrydis NT 214: 14:00 – 14:40 ( 40 min.)
Skrydis UX 9435: 17:20 – 18:00 ( 40 min.)

Penktadienis

Skrydis UX 9431: 06:55 – 07:35 ( 40 min.)
Skrydis NT 200: 07:00 – 07:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 236: 08:15 – 08:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 208: 09:15 – 09:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 204: 09:40 – 10:20 ( 40 min.)
Skrydis NT 210: 10:00 – 10:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 216: 14:35 – 15:15 ( 40 min.)
Skrydis NT 214: 15:00 – 15:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 220: 16:55 – 17:35 ( 40 min.)
Skrydis UX 9435: 17:20 – 18:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 224: 17:45 – 18:25 ( 40 min.)
Skrydis NT 228: 19:10 – 19:50 ( 40 min.)
Skrydis NT 234: 20:10 – 20:50 ( 40 min.)
Skrydis NT 230: 21:00 – 21:40 ( 40 min.)

Šeštadienis

Skrydis NT 200 / UX 9431: 07:00 – 07:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 236: 08:15 – 08:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 208: 09:15 – 09:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 210: 10:00 – 10:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 206: 11:30 – 12:10 ( 40 min.)
Skrydis NT 212: 13:30 – 14:10 ( 40 min.)
Skrydis NT 222: 14:50 – 15:30 ( 40 min.)
Skrydis NT 214: 15:45 – 16:25 ( 40 min.)
Skrydis NT 220: 17:00 – 17:40 ( 40 min.)
Skrydis UX 9435: 17:20 – 18:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 224: 18:00 – 18:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 234: 20:20 – 21:00 ( 40 min.)

Sekmadienis

Skrydis NT 200 / UX 9431: 07:00 – 07:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 212: 12:15 – 12:55 ( 40 min.)
Skrydis NT 222: 14:50 – 15:30 ( 40 min.)
Skrydis NT 214: 15:30 – 16:10 ( 40 min.)
Skrydis NT 220: 17:00 – 17:40 ( 40 min.)
Skrydis UX 9435: 17:20 – 18:00 ( 40 min.)
Skrydis NT 224: 17:50 – 18:30 ( 40 min.)
Skrydis NT 226: 18:10 – 18:50 ( 40 min.)
Skrydis NT 228: 19:00 – 19:40 ( 40 min.)
Skrydis NT 234: 20:30 – 21:10 ( 40 min.)
Skrydis NT 230: 21:30 – 22:10 ( 40 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti