paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 3)

Maljorkos Palma – Barselona, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Maljorkos Palma - Barselona galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Maljorkos Palmos į Barseloną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Barselonos miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Maljorkos Palma — Barselona tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Maljorkos Palmos į Barseloną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Maljorkos Palma — Barselona tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:3007:25RyanAirFR 6363 55 min.  
07:0007:50Air EuropaUX 6006 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:1511:10RyanAirFR 6579 55 min.  
10:1511:05Air EuropaUX 6156 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:2514:20Vueling AirlinesVY 3905 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:3014:20Air EuropaUX 6060 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2015:10Air EuropaUX 6106 50 min.Embraer 190  
14:2015:15RyanAirFR 3071 55 min.  
17:0517:55Air EuropaUX 6072 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
19:4520:35RyanAirFR 2494 50 min.  
20:2021:10Air EuropaUX 6102 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:0522:00RyanAirFR 6369 55 min.  
21:4022:30RyanAirFR 1343 50 min.  
Antradienis
04:3005:25RyanAirFR 6363 55 min.  
07:0007:50Air EuropaUX 6006 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:1511:05Air EuropaUX 6156 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:0013:55RyanAirFR 6579 55 min.  
13:2514:20Vueling AirlinesVY 3905 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:3014:20Air EuropaUX 6060 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2015:10Air EuropaUX 6106 50 min.Embraer 190  
14:2515:20RyanAirFR 2897 55 min.  
15:4516:40Vueling AirlinesVY 3927 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
17:0517:55Air EuropaUX 6072 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:3518:30Vueling AirlinesVY 3913 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:4019:35Vueling AirlinesVY 3909 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
19:0520:00RyanAirFR 6369 55 min.  
19:4020:35Vueling AirlinesVY 3911 55 min.Airbus A321-100/200  
20:2021:10Air EuropaUX 6102 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
20:3521:25RyanAirFR 2494 50 min.  
Trečiadienis
06:3007:25RyanAirFR 6363 55 min.  
07:0007:55Vueling AirlinesVY 3915 55 min.Airbus A320-100/200  
07:0007:50Air EuropaUX 6006 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:1511:05Air EuropaUX 6156 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:0013:55RyanAirFR 6579 55 min.  
13:3014:20Air EuropaUX 6060 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2015:10Air EuropaUX 6106 50 min.Embraer 190  
14:2515:20RyanAirFR 2897 55 min.  
17:0517:55Air EuropaUX 6072 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:4019:35Vueling AirlinesVY 3909 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
19:4020:35Vueling AirlinesVY 3911 55 min.Airbus A321-100/200  
20:2021:10Air EuropaUX 6102 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:1022:05Vueling AirlinesVY 3917 55 min.Airbus A320-100/200  
21:5022:45Vueling AirlinesVY 3919 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
23:0023:55Vueling AirlinesVY 3901 55 min.Airbus A321-100/200  
Ketvirtadienis
06:2507:20RyanAirFR 6363 55 min.  
07:0007:50Air EuropaUX 6006 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:0007:55Vueling AirlinesVY 3915 55 min.Airbus A320-100/200  
07:4008:35Vueling AirlinesVY 3923 55 min.Airbus A320-100/200  
08:0008:55Vueling AirlinesVY 3929 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
08:4009:35Vueling AirlinesVY 3903 55 min.Airbus A320-100/200  
10:1511:05Air EuropaUX 6156 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:0013:55RyanAirFR 6579 55 min.  
13:2514:20Vueling AirlinesVY 3905 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:3014:20Air EuropaUX 6060 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
15:4516:40Vueling AirlinesVY 3927 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
16:5517:50RyanAirFR 2897 55 min.  
17:0517:55Air EuropaUX 6072 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:3518:30Vueling AirlinesVY 3913 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:4019:35Vueling AirlinesVY 3909 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
19:4020:35Vueling AirlinesVY 3911 55 min.Airbus A321-100/200  
20:2021:10Air EuropaUX 6102 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:1022:05Vueling AirlinesVY 3917 55 min.Airbus A320-100/200  
21:5022:45Vueling AirlinesVY 3919 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
23:0023:55Vueling AirlinesVY 3901 55 min.Airbus A321-100/200  
Penktadienis
04:3005:25RyanAirFR 6363 55 min.  
07:0007:50Air EuropaUX 6006 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:0007:55Vueling AirlinesVY 3915 55 min.Airbus A320-100/200  
07:4008:35Vueling AirlinesVY 3923 55 min.Airbus A320-100/200  
08:0008:55Vueling AirlinesVY 3929 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
08:4009:35Vueling AirlinesVY 3903 55 min.Airbus A321-100/200  
10:1511:05Air EuropaUX 6156 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:0013:55RyanAirFR 6579 55 min.  
13:2514:20Vueling AirlinesVY 3905 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:5014:40Air EuropaUX 6060 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2015:10Air EuropaUX 6106 50 min.Embraer 190  
15:4516:40Vueling AirlinesVY 3927 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
16:5017:45RyanAirFR 2897 55 min.  
17:0517:55Air EuropaUX 6072 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:3518:30Vueling AirlinesVY 3913 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:4019:35Vueling AirlinesVY 3909 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
19:4020:35Vueling AirlinesVY 3911 55 min.Airbus A321-100/200  
20:2021:10Air EuropaUX 6102 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:1022:05Vueling AirlinesVY 3917 55 min.Airbus A320-100/200  
22:0523:00Vueling AirlinesVY 3919 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
23:0023:55Vueling AirlinesVY 3901 55 min.Airbus A321-100/200  
Šeštadienis
06:3007:25RyanAirFR 6363 55 min.  
07:0007:50Air EuropaUX 6006 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
07:2008:15RyanAirFR 6369 55 min.  
10:1511:05Air EuropaUX 6156 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:2514:20Vueling AirlinesVY 3905 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
13:3014:20Air EuropaUX 6060 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:20RyanAirFR 2897 55 min.  
15:4516:40Vueling AirlinesVY 3927 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
17:0517:55Air EuropaUX 6072 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
17:3518:30Vueling AirlinesVY 3913 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
18:4019:35Vueling AirlinesVY 3909 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
19:4020:35Vueling AirlinesVY 3911 55 min.Airbus A321-100/200  
20:2021:10Air EuropaUX 6102 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
21:4522:35RyanAirFR 2494 50 min.  
Sekmadienis
06:3007:25RyanAirFR 6363 55 min.  
07:0007:50AirBaltic
Air Europa
BT UX6006
UX 6006
50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
10:1511:05Air EuropaUX 6156 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
13:0013:55RyanAirFR 6579 55 min.  
13:3014:20Air EuropaUX 6060 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
14:2515:20RyanAirFR 2897 55 min.  
17:0517:55Air EuropaUX 6072 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  
22:1023:00Air EuropaUX 6014 50 min.Boeing 737-800 (winglets)  

Pirmadienis

Skrydis FR 6363: 06:30 – 07:25 ( 55 min.)
Skrydis UX 6006: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis FR 6579: 10:15 – 11:10 ( 55 min.)
Skrydis UX 6156: 10:15 – 11:05 ( 50 min.)
Skrydis VY 3905: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6060: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis UX 6106: 14:20 – 15:10 ( 50 min.)
Skrydis FR 3071: 14:20 – 15:15 ( 55 min.)
Skrydis UX 6072: 17:05 – 17:55 ( 50 min.)
Skrydis FR 2494: 19:45 – 20:35 ( 50 min.)
Skrydis UX 6102: 20:20 – 21:10 ( 50 min.)
Skrydis FR 6369: 21:05 – 22:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1343: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis FR 6363: 04:30 – 05:25 ( 55 min.)
Skrydis UX 6006: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis UX 6156: 10:15 – 11:05 ( 50 min.)
Skrydis FR 6579: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis VY 3905: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6060: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis UX 6106: 14:20 – 15:10 ( 50 min.)
Skrydis FR 2897: 14:25 – 15:20 ( 55 min.)
Skrydis VY 3927: 15:45 – 16:40 ( 55 min.)
Skrydis UX 6072: 17:05 – 17:55 ( 50 min.)
Skrydis VY 3913: 17:35 – 18:30 ( 55 min.)
Skrydis VY 3909: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)
Skrydis FR 6369: 19:05 – 20:00 ( 55 min.)
Skrydis VY 3911: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis UX 6102: 20:20 – 21:10 ( 50 min.)
Skrydis FR 2494: 20:35 – 21:25 ( 50 min.)

Trečiadienis

Skrydis FR 6363: 06:30 – 07:25 ( 55 min.)
Skrydis VY 3915: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis UX 6006: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis UX 6156: 10:15 – 11:05 ( 50 min.)
Skrydis FR 6579: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis UX 6060: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis UX 6106: 14:20 – 15:10 ( 50 min.)
Skrydis FR 2897: 14:25 – 15:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6072: 17:05 – 17:55 ( 50 min.)
Skrydis VY 3909: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)
Skrydis VY 3911: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis UX 6102: 20:20 – 21:10 ( 50 min.)
Skrydis VY 3917: 21:10 – 22:05 ( 55 min.)
Skrydis VY 3919: 21:50 – 22:45 ( 55 min.)
Skrydis VY 3901: 23:00 – 23:55 ( 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis FR 6363: 06:25 – 07:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6006: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis VY 3915: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis VY 3923: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis VY 3929: 08:00 – 08:55 ( 55 min.)
Skrydis VY 3903: 08:40 – 09:35 ( 55 min.)
Skrydis UX 6156: 10:15 – 11:05 ( 50 min.)
Skrydis FR 6579: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis VY 3905: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6060: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis VY 3927: 15:45 – 16:40 ( 55 min.)
Skrydis FR 2897: 16:55 – 17:50 ( 55 min.)
Skrydis UX 6072: 17:05 – 17:55 ( 50 min.)
Skrydis VY 3913: 17:35 – 18:30 ( 55 min.)
Skrydis VY 3909: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)
Skrydis VY 3911: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis UX 6102: 20:20 – 21:10 ( 50 min.)
Skrydis VY 3917: 21:10 – 22:05 ( 55 min.)
Skrydis VY 3919: 21:50 – 22:45 ( 55 min.)
Skrydis VY 3901: 23:00 – 23:55 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis FR 6363: 04:30 – 05:25 ( 55 min.)
Skrydis UX 6006: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis VY 3915: 07:00 – 07:55 ( 55 min.)
Skrydis VY 3923: 07:40 – 08:35 ( 55 min.)
Skrydis VY 3929: 08:00 – 08:55 ( 55 min.)
Skrydis VY 3903: 08:40 – 09:35 ( 55 min.)
Skrydis UX 6156: 10:15 – 11:05 ( 50 min.)
Skrydis FR 6579: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis VY 3905: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6060: 13:50 – 14:40 ( 50 min.)
Skrydis UX 6106: 14:20 – 15:10 ( 50 min.)
Skrydis VY 3927: 15:45 – 16:40 ( 55 min.)
Skrydis FR 2897: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis UX 6072: 17:05 – 17:55 ( 50 min.)
Skrydis VY 3913: 17:35 – 18:30 ( 55 min.)
Skrydis VY 3909: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)
Skrydis VY 3911: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis UX 6102: 20:20 – 21:10 ( 50 min.)
Skrydis VY 3917: 21:10 – 22:05 ( 55 min.)
Skrydis VY 3919: 22:05 – 23:00 ( 55 min.)
Skrydis VY 3901: 23:00 – 23:55 ( 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis FR 6363: 06:30 – 07:25 ( 55 min.)
Skrydis UX 6006: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis FR 6369: 07:20 – 08:15 ( 55 min.)
Skrydis UX 6156: 10:15 – 11:05 ( 50 min.)
Skrydis VY 3905: 13:25 – 14:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6060: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis FR 2897: 14:25 – 15:20 ( 55 min.)
Skrydis VY 3927: 15:45 – 16:40 ( 55 min.)
Skrydis UX 6072: 17:05 – 17:55 ( 50 min.)
Skrydis VY 3913: 17:35 – 18:30 ( 55 min.)
Skrydis VY 3909: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)
Skrydis VY 3911: 19:40 – 20:35 ( 55 min.)
Skrydis UX 6102: 20:20 – 21:10 ( 50 min.)
Skrydis FR 2494: 21:45 – 22:35 ( 50 min.)

Sekmadienis

Skrydis FR 6363: 06:30 – 07:25 ( 55 min.)
Skrydis BT UX6006 / UX 6006: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis UX 6156: 10:15 – 11:05 ( 50 min.)
Skrydis FR 6579: 13:00 – 13:55 ( 55 min.)
Skrydis UX 6060: 13:30 – 14:20 ( 50 min.)
Skrydis FR 2897: 14:25 – 15:20 ( 55 min.)
Skrydis UX 6072: 17:05 – 17:55 ( 50 min.)
Skrydis UX 6014: 22:10 – 23:00 ( 50 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti