Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,82/5 (balsų: 22)

Pigūs skrydžiai į Džakartą nuo 818,51 €

Atidaryti pigių kainų į Džakartą kalendorių

Orai Džakartoje

dabar
32°C
vėjas: pietrytų, 1,1 m/s
drėgnumas: 65%
spaudimas: 1010 mm
birželio 21 d.
31°C
birželio 22 d.
30°C
birželio 23 d.
29°C

Chaotiškai kerinti Džakarta

Vienas didžiausių megapolių pasaulyje, dinamiškas miestas, kur už kiekvieno kampelio slypi linksmi nuotykiai, šypsenos ir nauji atradimai – tai Indonezijos sostinė Džakarta. Modernūs dangoraižiai, skrodžiantys debesis, ir kerinčių senovinių miestų kvartalų, šventyklų dermė – tai šio didingo miesto peizažas.

Kaip nukeliauti?

Skrydžiai į Džakartą gali užtrukti, kadangi tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į Indonezijos sostinę nėra. Dažniausiai galima skristi per Amsterdamą, Helsinkį, Briuselį, Stambulą su persėdimais Abu Dabyje, Singapūre, Dubajuje. Kalbant apie Džakaros eismą, tai jis be galo chaotiškas. Taigi turistams dažniausiai patariama keliauti viešuoju transportu, taksi arba vikriaisiais motoriniais dviračiais Gojek.

Ko paskanauti?

Indonezijos tradiciniai patiekalai mėgstami gardinti kokosų pienu, įvairiomis žolelėmis, palmių lapais, kuriuose įvynioti ryžiai. Tai Nasi Uduk. Džakartoje galima paskanauti tradicinių godo-godo salotų su tofu, ryžių paplotėliais, daržovėmis, pagardintas riešutų padažu. Tikri kavos gurmanai turės progą išbandyti pačią brangiausią kavą pasaulyje Kopi Luwak, kuri gaminama iš laukinių gyvūnų (palminių mustangų, panašių į kates) apvirškintų kavos pupelių. Skamba ne itin viliojančiai, tačiau paragavus – norėsis dar! O štai širdis apsals nuo saldžiojo Es Teler vaisių kokteilio su kokosų pienu bei gardaus pudingo Ketan.

Ką pamatyti?

Džakarta talpina apie 10 mln. gyventojų, tad miestas didžiulis, o vienos dienos turo po megapolį tikrai nepakaks. Vieni populiariausių sostinė kvartalų – tai Kinų kvartalas, kuriame pūpso XVII a. šventyklos, o kitas – Džakartos senamiestis, kuriame išlikusi buvusių kolonistų olandų architektūra bei įsikūrę svarbiausi miesto muziejai. Vertas dėmesio ir Taman mini parkas – tai miniatiūrinis parkas, apimantis 100 ha, kuriame reprezentuojama visa Indonezija. Galų gale, leiskitės į neapsakomą nuotykį Ragunan zoologijos sode, kuriame gyvena apie 400 įvairių rūšių gyvūnų: nuo tigrų, žirafų ir dramblių iki komodo varanų, tapyrų ir tropinių paukščių.

Ką nuveikti?

Kilkite į Skye barą ir restoraną, esantį 56-ame aukšte, iš kurio atsiveria neapsakomai graži miesto panorama. Keliaukite į Ancol Dreamland – tai Disneilendo brolis Indonezijoje, kuriame azartiški nuotykiai sukasi karuselėse, velnio ratuose, vandens parkuose bei paplūdimiuose. Vandens pramogų mylėtojai turėtų nepražiopsoti 1000 salų turo, nes Džakartos įlankoje išsimėčiusios gausybę nuostabių salų, apsuptų koralinių rifų. Keliaukite, išbandykite ir atraskite naujus Džakartos veidus.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Džakartą

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-21:00 — Šiokiadieniais
11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti