paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 289)

Bilietai skrydžiams į Indoneziją nuo 780,28 €

Indonezija
Geriausi pasiūlymai į Indonezijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Indoneziją (ID)

Bemaž 18 tūkstančių nežemiško grožio salų, švelniai myluojamų Ramiojo ir Indijos vandenyno. Tai – Indonezija, spalvinga kultūra ir istorija it perlamutru pasidengusi Azijos šalis. Ugnikalniai, jaukios smėlėtos pakrantės, gyvenamos bei negyvenamos salos, tropinis klimatas, vandeningos upės yra tai, kas sukuria tobulą atostogų atmosferą. Skrydžiai į Indoneziją – būdas pasilepinti gražiausiais planetos vaizdais, ramybe ir laisve nuo rūpesčių.

Pasiruošimas kelionei

Jei Indonezijoje atostogauti ketinate ne ilgiau nei 30 dienų, rūpintis viza nereikia. Verta žinoti, kad tokiu atveju šalį galite pasiekti per nurodytus pasienio punktus.

Prieš kelionę patartina įsigyti vaistų nuo maliarijos. Rizikos užsikrėsti šia liga nėra tik Džakartoje. Jei į Indoneziją atvyksite per geltonuoju drugiu infekuotas šalis, pasirūpinkite skiepu ir jo sertifikatu. Taip pat naudinga stabligės, difterijos revakcinacija, skiepai nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti didžiausią salų valstybę galite skrisdami oficialių oro linijų lėktuvais arba riedėdami nuomotu automobiliu, taksi, traukiniais, autobusais ir mikroautobusais. Susisiekimui tarp salų tinka keltai. Kelių kokybė priklauso nuo salos. Nepamirškite, kad eismas vyksta kairiąja kelio puse.

Atsiskaitymui šalyje naudojamos Indonezijos rupijos (IDR). Viena rupija – tai maždaug 0.0001 euro. Pragyvenimo išlaidos Indonezijoje mažesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 25 000, puodelis kapučino – apie 25 346 rupijas. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 5 320, kilogramą ryžių – už 11 700, vištienos krūtinėlės – už 41 067 rupijas. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 4000, kilometras taksi – apie 4 500 rupijų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė kalba šalyje – indoneziečių.
 • Indonezija priklauso laiko juostoms nuo UTC +7 iki +9.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Indonezijos sostinės Džakartos – 5990 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Grįžę iš kelionės vaikus galite pradžiuginti mitologines būtybes primenančiais aitvarais, suaugusius – margais audiniais, sėkmę viliojančiomis medžio skulptūrėlėmis, mediniais indais ir stalo įrankiais. Kvapnūs kūno aliejai, džiovinti egzotiniai vaisiai – taip pat puiki mintis.

  Pasakiškai graži salų valstybė – toli nuo Lietuvos. Tačiau pigūs skrydžiai į Indoneziją leidžia greitai nukakti ten, kur atsigauna ir siela, ir kūnas. Keliauti čia paprasta – tereikia pasirūpinti nakvyne ir atsipalaiduoti.

  Pigių kainų kalendoriuje į Indonezijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti