paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,25/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Haitį

Haitis
Geriausi pasiūlymai į Haitio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Haitį (HT)

Skaidrių lyg krištolas Karibų jūros vandenų skalaujamas Haitis su šypsena pasitinka natūralumo, tikrumo ieškančius keliautojus. Po negandų atsitiesianti valstybė pasiruošusi turistus supažindinti su kontrastingu kraštovaizdžiu, savita kultūra, jaukiais smėlėtais paplūdimiais ir virtuvės ypatumais, kuriems atsispirti tiesiog neįmanoma. Atostogų skrydžiai į Haitį – tai nepaprasta kelionė į įdomių, stiprių ir svetingų žmonių kraštą.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikiam buvimui šalyje viza nereikalinga. Taip pat nėra griežtų reikalavimų skiepams. Šalyje patartina saugotis uodų įkandimų, termiškai neapdoroto maisto, gerti tik fasuotą vandenį. Prieš kelionę verta įsigyti vaistų nuo maliarijos, pasirūpinti stabligės, difterijos revakcinacija, skiepais nuo hepatitų A ir B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pagrindiniai Haičio keliai yra gana geri. Pasiekti atokesnes šalies vietas gali būti kiek keblu. Keliauti geriausia turizmo agentūroms priklausančiu transportu. Taip pat galite rinktis lėktuvus, autobusus, taksi, nuomotus automobilius. Liūčių sezono metu (balandį–spalį) vertėtų saugotis nuošliaužų, apsemtų kelių.

Atsiskaitymui Haityje naudojami gurdai (HTG). Vienas gurdas – tai maždaug 0,021 euro. Pragyvenimo išlaidos Haityje mažesnės, nei Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 252, pasilepinti kapučino – už 227 gurdus. 1,5 litro vandens butelis kainuoja apie 110,33, kilogramas sūrio – apie 294, vištienos krūtinėlės – apie 462 gurdus. Pasinaudoti viešuoju transportu galite už 22,46, nuriedėti kilometrą taksi – už 42,50 gurdo.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės Haičio kalbos – prancūzų, kreolų.
 • Haitis priklauso UTC –5 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Haičio sostinės Port o Prenso – 5583 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Haičio gyventojai geba prikelti senus daiktus naujam gyvenimui. Vieni originaliausių šalies suvenyrų pagaminti iš plieninių statinių, aliuminio. Išpjauti ir apdirbti lakštai pavirsta į spalvingus raktų pakabukus, papuošalus, paveikslus. Lauktuvėms galite rinktis ir iš papjė mašė pagamintas figūrėles, medinius nuotraukų rėmelius, rankšluosčių laikiklius, padėklus.

  Pigūs skrydžiai į Haitį perkelia poilsiautojus į turizmą iš naujo atrandančią, spalvingą, gamtos apdovanotą šalį. Atostogos čia – puikus sprendimas pavargusiems nuo keliautojų triukšmo, nebijantiems tolimo užsienio iššūkių ir svajojantiems apie netradicinį, turiningą, kitokios kultūros pažinimo prisotintą poilsį.

  Pigių kainų kalendoriuje į Haitio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti