paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,98/5 (balsų: 934)

Bilietai skrydžiams į Gruziją nuo 96,79 €

Gruzija
Geriausi pasiūlymai į Gruzijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Gruziją (GE)

Gruzija yra tarsi magnetas, kuris, kartą pritraukęs, nebepaleidžia amžiams. Net seniausiai išvykusieji iš šalies tebejaučia stiprų ryšį, suformuotą kerinčio kalnų peizažo, sraunių upių, gaiviausio Azijos kultūros dvelksmo ir neprilygstamo vietinių svetingumo. Skrydžiai į Gruziją – įspūdingiausių gyvenimo atostogų plano dalis, kuriai tereikia trupučio valios.

Pasiruošimas kelionei

Trumpoms atostogoms Gruzijoje viza nereikalinga. Taip pat nėra privalomų skiepų. Priklausomai nuo birželį–lapkritį lankomos teritorijos, pasirūpinkite vaistais nuo maliarijos, skiepu nuo hepatitų A, B, difterijos ir stabligės revakcinacija.

Verta žinoti, kad į okupuotas šalies teritorijas – Abchaziją ir Cchinvalį – galite patekti tik iš Gruzijos vyriausybės kontroliuojamos pusės ir pagal jos nustatytą tvarką.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Gruzijos pažinimui galite rinktis traukinius, iš Tbilisio į Batumį skriejančius lėktuvus, šalį išraizgančius mikroautobusus. Po miestus galite keliauti tramvajais, autobusais, metro, taksi, net kalnuose riedančiais troleibusais. Tiek kelių, tiek autobusų kokybė Gruzijoje prasta.

Atsiskaitymui šalyje naudojami lariai (GEL). Vienas laris – tai maždaug 0,423 euro. Pragyvenimo išlaidos Gruzijoje žemesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 15, puodelis kapučino – apie 3,60 lario. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 1,03, kilogramą vištienos krūtinėlės – už 8,31, sūrio – už 8 larius. Kelionė viešuoju transportu ir kilometras taksi kainuoja apie 0,50 lario.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – gruzinų. Nemaža dalis gyventojų supranta ir kalba rusiškai.
 • Gruzija priklauso UTC +4 laiko juostai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Gruzijos sostinės Tbilisio – 1257 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Gruzija save laiko vyno tėvyne, todėl butelis sodriaspalvio, aromatingo gėrimo – tobula idėja lauktuvėms. Nuostabūs juvelyriniai dirbiniai, įmantrios papuošalų dėžutės, natūralus šilkas, vilnoniai apklotai, krepšiai ir netgi žaislai taip pat gali pradžiuginti nebuvusius šioje šalyje.

  Pigūs skrydžiai į Gruziją leidžia neprilygstamą Kaukazo šalį pasiekti greitai, patogiai ir nebrangiai. Apie atostogas čia verta pagalvoti kiekvienam, norinčiam pažinti skirtingų kultūrų paveiktą Aziją, paragauti neįprastų patiekalų, aplankyti unikalius, ant kalnų keterų įsikūrusius vienuolynus ir tiesiog pasiduoti be galo švelniems, bet tvirtiems Gruzijos kerams.

  Pigių kainų kalendoriuje į Gruzijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti