paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
5,00/5 (balsų: 2)

Atėnai – Santorinas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Atėnai - Santorinas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Atėnų į Santoriną variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Santorino miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Atėnai — Santorinas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Atėnų į Santoriną tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Atėnai — Santorinas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
05:5006:35Aegean AviationA3 346 45 min.Airbus A320-100/200  
06:0007:00V7 41101 val.Airbus A320-100/200  
07:0007:45Aegean AviationA3 352 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0508:00
GQ 340
H1 1108
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
07:1008:00RyanAirFR 1232 50 min.  
08:1509:10Aegean AviationA3 348 55 min.ATR ATR 72  
10:0010:55
GQ 342
H1 1110
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
10:0510:55Aegean AviationA3 354 50 min.Airbus A320-100/200  
10:3011:25
GQ 344
H1 1112
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
11:0511:50Aegean AviationA3 356 45 min.Airbus A320-100/200  
12:5013:45
GQ 346
H1 1114
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3014:25
GQ 348
H1 1116
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3514:25Aegean AviationA3 366 50 min.Airbus A320-100/200  
14:0014:55
GQ 350
H1 1118
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
15:0515:55Aegean AviationA3 368 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3017:25
GQ 352
H1 1120
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:45
GQ 354
H1 1122
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
17:1018:00Aegean AviationA3 358 50 min.Airbus A320-100/200  
18:0518:55V7 4134 50 min.Airbus A320-100/200  
20:2021:15
GQ 356
H1 1124
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
20:2521:15V7 4080 50 min.Airbus A320-100/200  
20:4021:25Aegean AviationA3 360 45 min.Airbus A320-100/200  
23:3000:15Aegean AviationA3 364 45 min.Airbus A320-100/200  
23:4000:30RyanAirFR 4171 50 min.  
Antradienis
05:5006:35Aegean AviationA3 346 45 min.Airbus A320-100/200  
06:0007:00V7 41101 val.Airbus A320-100/200  
07:0007:45Aegean AviationA3 352 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0007:50RyanAirFR 1232 50 min.  
07:0507:50GQ 340 45 min.  
07:0508:00H1 110855 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
08:1509:10Aegean AviationA3 348 55 min.ATR ATR 72  
10:0010:55
GQ 342
H1 1110
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
10:0510:55Aegean AviationA3 354 50 min.Airbus A320-100/200  
10:3011:25
GQ 344
H1 1112
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
11:0511:50Aegean AviationA3 356 45 min.Airbus A320-100/200  
12:3513:25V7 4080 50 min.Airbus A320-100/200  
12:5013:45
GQ 346
H1 1114
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3014:25
GQ 348
H1 1116
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3514:25Aegean AviationA3 366 50 min.Airbus A320-100/200  
14:0014:55
GQ 350
H1 1118
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
15:0515:55Aegean AviationA3 368 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3017:25
GQ 352
H1 1120
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:45
GQ 354
H1 1122
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
17:1018:00Aegean AviationA3 358 50 min.Airbus A320-100/200  
20:2021:15
GQ 356
H1 1124
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
20:4021:25Aegean AviationA3 360 45 min.Airbus A320-100/200  
21:3522:25V7 4134 50 min.Airbus A320-100/200  
22:0522:55RyanAirFR 1236 50 min.  
23:3000:15Aegean AviationA3 364 45 min.Airbus A320-100/200  
Trečiadienis
05:5006:35Aegean AviationA3 346 45 min.Airbus A320-100/200  
06:0007:00V7 41101 val.Airbus A319  
07:0007:45Aegean AviationA3 352 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0508:00GQ 34055 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
08:1509:10Aegean AviationA3 348 55 min.ATR ATR 72  
10:0510:55Aegean AviationA3 354 50 min.Airbus A320-100/200  
11:0511:50Aegean AviationA3 356 45 min.Airbus A320-100/200  
13:3514:25Aegean AviationA3 366 50 min.Airbus A320-100/200  
15:0515:55Aegean AviationA3 368 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3017:25GQ 352 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:45GQ 354 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
17:1018:00Aegean AviationA3 358 50 min.Airbus A320-100/200  
20:2021:15GQ 356 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
20:4021:25Aegean AviationA3 360 45 min.Airbus A320-100/200  
23:3000:15Aegean AviationA3 364 45 min.Airbus A320-100/200  
Ketvirtadienis
05:4506:35RyanAirFR 1232 50 min.  
05:5006:35Aegean AviationA3 346 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0007:45Aegean AviationA3 352 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0507:50GQ 340 45 min.Airbus A320neo  
08:1509:10Aegean AviationA3 348 55 min.ATR ATR 72  
10:0010:55GQ 342 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
10:0510:55Aegean AviationA3 354 50 min.Airbus A320-100/200  
11:0511:50Aegean AviationA3 356 45 min.Airbus A320-100/200  
12:5013:45GQ 346 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3014:25GQ 348 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3514:25Aegean AviationA3 366 50 min.Airbus A320-100/200  
14:0014:55GQ 350 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
15:0515:55Aegean AviationA3 368 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3017:25GQ 352 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:45GQ 354 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
17:1018:00Aegean AviationA3 358 50 min.Airbus A320-100/200  
20:2021:15GQ 356 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
20:3521:25V7 4134 50 min.Airbus A319  
20:4021:25Aegean AviationA3 360 45 min.Airbus A320-100/200  
22:3023:20RyanAirFR 1236 50 min.  
23:3000:15Aegean AviationA3 364 45 min.Airbus A320-100/200  
Penktadienis
05:5006:35Aegean AviationA3 346 45 min.Airbus A320-100/200  
06:0007:00V7 41101 val.Airbus A319  
07:0007:45Aegean AviationA3 352 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0007:50RyanAirFR 1232 50 min.  
07:0507:50GQ 340 45 min.  
07:0508:00H1 110855 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
08:1509:10Aegean AviationA3 348 55 min.ATR ATR 72  
10:0010:55
GQ 342
H1 1110
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
10:0510:55Aegean AviationA3 354 50 min.Airbus A320-100/200  
10:3011:15GQ 34445 val.Airbus A320neo  
10:3011:25H1 111255 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
11:0511:50Aegean AviationA3 356 45 min.Airbus A320-100/200  
12:5013:45
GQ 346
H1 1114
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:1014:00V7 4080 50 min.Airbus A320-100/200  
13:3014:25
GQ 348
H1 1116
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3514:25Aegean AviationA3 366 50 min.Airbus A320-100/200  
14:0014:55
GQ 350
H1 1118
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
15:0515:55Aegean AviationA3 368 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3017:25
GQ 352
H1 1120
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:35GQ 35445 val.Airbus A320neo  
16:5017:45H1 112255 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
17:1018:00Aegean AviationA3 358 50 min.Airbus A320-100/200  
17:2518:15V7 413450 val.Airbus A319  
20:2021:15
GQ 356
H1 1124
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
20:4021:25Aegean AviationA3 360 45 min.Airbus A320-100/200  
22:4023:30RyanAirFR 1236 50 min.  
23:3000:15Aegean AviationA3 364 45 min.Airbus A320-100/200  
Šeštadienis
05:5006:35Aegean AviationA3 346 45 min.Airbus A320-100/200  
06:0007:00V7 41101 val.Airbus A319  
07:0007:45Aegean AviationA3 352 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0508:00GQ 340 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
07:0507:50H1 1108 45 min.Airbus A320neo  
07:1008:00RyanAirFR 1232 50 min.  
08:1509:10Aegean AviationA3 348 55 min.ATR ATR 72  
10:0010:55
GQ 342
H1 1110
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
10:0510:55Aegean AviationA3 354 50 min.Airbus A320-100/200  
10:3011:25
GQ 344
H1 1112
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
11:0511:50Aegean AviationA3 356 45 min.Airbus A320-100/200  
12:5013:45
GQ 346
H1 1114
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3014:25
GQ 348
H1 1116
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3514:25Aegean AviationA3 366 50 min.Airbus A320-100/200  
14:0014:55
GQ 350
H1 1118
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
15:0515:55Aegean AviationA3 368 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3017:25
GQ 352
H1 1120
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:45GQ 354 55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:35H1 1122 45 min.Airbus A320neo  
17:1018:00Aegean AviationA3 358 50 min.Airbus A320-100/200  
18:5019:40V7 4080 50 min.Airbus A320-100/200  
20:2021:15
GQ 356
H1 1124
55 min.ATR ATR 42 / ATR 72  
20:4021:25Aegean AviationA3 360 45 min.Airbus A320-100/200  
21:3522:25V7 413450 val.Airbus A320-100/200  
21:4022:30RyanAirFR 1236 50 min.  
23:3000:15Aegean AviationA3 364 45 min.Airbus A320-100/200  
Sekmadienis
05:5006:35Aegean AviationA3 346 45 min.Airbus A320-100/200  
06:0007:00V7 41101 val.Airbus A319  
06:3007:20RyanAirFR 1232 50 min.  
07:0007:45Aegean AviationA3 352 45 min.Airbus A320-100/200  
07:0507:50GQ 340 45 min.Airbus A320neo  
07:0508:00H1 110855 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
08:1509:10Aegean AviationA3 348 55 min.ATR ATR 72  
10:0010:55
GQ 342
H1 1110
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
10:0510:55Aegean AviationA3 354 50 min.Airbus A320-100/200  
10:3011:25
GQ 344
H1 1112
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
11:0511:50Aegean AviationA3 356 45 min.Airbus A320-100/200  
12:0512:55V7 4080 50 min.Airbus A320-100/200  
12:5013:45
GQ 346
H1 1114
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3014:25
GQ 348
H1 1116
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
13:3514:25Aegean AviationA3 366 50 min.Airbus A320-100/200  
14:0014:55
GQ 350
H1 1118
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
15:0015:50V7 4134 50 min.Airbus A319  
15:0515:55Aegean AviationA3 368 50 min.Airbus A320-100/200  
16:3017:25
GQ 352
H1 1120
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
16:5017:45
GQ 354
H1 1122
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
17:1018:00Aegean AviationA3 358 50 min.Airbus A320-100/200  
18:1019:00RyanAirFR 1236 50 min.  
20:2021:15
GQ 356
H1 1124
55 val.ATR ATR 42 / ATR 72  
20:4021:25Aegean AviationA3 360 45 min.Airbus A320-100/200  
23:3000:15Aegean AviationA3 364 45 min.Airbus A320-100/200  

Pirmadienis

Skrydis A3 346: 05:50 – 06:35 ( 45 min.)
Skrydis V7 4110: 06:00 – 07:00 (1 val.)
Skrydis A3 352: 07:00 – 07:45 ( 45 min.)
Skrydis GQ 340 / H1 1108: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis FR 1232: 07:10 – 08:00 ( 50 min.)
Skrydis A3 348: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis GQ 342 / H1 1110: 10:00 – 10:55 ( 55 min.)
Skrydis A3 354: 10:05 – 10:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 344 / H1 1112: 10:30 – 11:25 ( 55 min.)
Skrydis A3 356: 11:05 – 11:50 ( 45 min.)
Skrydis GQ 346 / H1 1114: 12:50 – 13:45 ( 55 min.)
Skrydis GQ 348 / H1 1116: 13:30 – 14:25 ( 55 min.)
Skrydis A3 366: 13:35 – 14:25 ( 50 min.)
Skrydis GQ 350 / H1 1118: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis A3 368: 15:05 – 15:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 352 / H1 1120: 16:30 – 17:25 ( 55 min.)
Skrydis GQ 354 / H1 1122: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis A3 358: 17:10 – 18:00 ( 50 min.)
Skrydis V7 4134: 18:05 – 18:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 356 / H1 1124: 20:20 – 21:15 ( 55 min.)
Skrydis V7 4080: 20:25 – 21:15 ( 50 min.)
Skrydis A3 360: 20:40 – 21:25 ( 45 min.)
Skrydis A3 364: 23:30 – 00:15 ( 45 min.)
Skrydis FR 4171: 23:40 – 00:30 ( 50 min.)

Antradienis

Skrydis A3 346: 05:50 – 06:35 ( 45 min.)
Skrydis V7 4110: 06:00 – 07:00 (1 val.)
Skrydis A3 352: 07:00 – 07:45 ( 45 min.)
Skrydis FR 1232: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis GQ 340: 07:05 – 07:50 ( 45 min.)
Skrydis H1 1108: 07:05 – 08:00 (55 val.)
Skrydis A3 348: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis GQ 342 / H1 1110: 10:00 – 10:55 (55 val.)
Skrydis A3 354: 10:05 – 10:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 344 / H1 1112: 10:30 – 11:25 (55 val.)
Skrydis A3 356: 11:05 – 11:50 ( 45 min.)
Skrydis V7 4080: 12:35 – 13:25 ( 50 min.)
Skrydis GQ 346 / H1 1114: 12:50 – 13:45 (55 val.)
Skrydis GQ 348 / H1 1116: 13:30 – 14:25 (55 val.)
Skrydis A3 366: 13:35 – 14:25 ( 50 min.)
Skrydis GQ 350 / H1 1118: 14:00 – 14:55 (55 val.)
Skrydis A3 368: 15:05 – 15:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 352 / H1 1120: 16:30 – 17:25 (55 val.)
Skrydis GQ 354 / H1 1122: 16:50 – 17:45 (55 val.)
Skrydis A3 358: 17:10 – 18:00 ( 50 min.)
Skrydis GQ 356 / H1 1124: 20:20 – 21:15 (55 val.)
Skrydis A3 360: 20:40 – 21:25 ( 45 min.)
Skrydis V7 4134: 21:35 – 22:25 ( 50 min.)
Skrydis FR 1236: 22:05 – 22:55 ( 50 min.)
Skrydis A3 364: 23:30 – 00:15 ( 45 min.)

Trečiadienis

Skrydis A3 346: 05:50 – 06:35 ( 45 min.)
Skrydis V7 4110: 06:00 – 07:00 (1 val.)
Skrydis A3 352: 07:00 – 07:45 ( 45 min.)
Skrydis GQ 340: 07:05 – 08:00 (55 val.)
Skrydis A3 348: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis A3 354: 10:05 – 10:55 ( 50 min.)
Skrydis A3 356: 11:05 – 11:50 ( 45 min.)
Skrydis A3 366: 13:35 – 14:25 ( 50 min.)
Skrydis A3 368: 15:05 – 15:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 352: 16:30 – 17:25 ( 55 min.)
Skrydis GQ 354: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis A3 358: 17:10 – 18:00 ( 50 min.)
Skrydis GQ 356: 20:20 – 21:15 ( 55 min.)
Skrydis A3 360: 20:40 – 21:25 ( 45 min.)
Skrydis A3 364: 23:30 – 00:15 ( 45 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis FR 1232: 05:45 – 06:35 ( 50 min.)
Skrydis A3 346: 05:50 – 06:35 ( 45 min.)
Skrydis A3 352: 07:00 – 07:45 ( 45 min.)
Skrydis GQ 340: 07:05 – 07:50 ( 45 min.)
Skrydis A3 348: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis GQ 342: 10:00 – 10:55 ( 55 min.)
Skrydis A3 354: 10:05 – 10:55 ( 50 min.)
Skrydis A3 356: 11:05 – 11:50 ( 45 min.)
Skrydis GQ 346: 12:50 – 13:45 ( 55 min.)
Skrydis GQ 348: 13:30 – 14:25 ( 55 min.)
Skrydis A3 366: 13:35 – 14:25 ( 50 min.)
Skrydis GQ 350: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis A3 368: 15:05 – 15:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 352: 16:30 – 17:25 ( 55 min.)
Skrydis GQ 354: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis A3 358: 17:10 – 18:00 ( 50 min.)
Skrydis GQ 356: 20:20 – 21:15 ( 55 min.)
Skrydis V7 4134: 20:35 – 21:25 ( 50 min.)
Skrydis A3 360: 20:40 – 21:25 ( 45 min.)
Skrydis FR 1236: 22:30 – 23:20 ( 50 min.)
Skrydis A3 364: 23:30 – 00:15 ( 45 min.)

Penktadienis

Skrydis A3 346: 05:50 – 06:35 ( 45 min.)
Skrydis V7 4110: 06:00 – 07:00 (1 val.)
Skrydis A3 352: 07:00 – 07:45 ( 45 min.)
Skrydis FR 1232: 07:00 – 07:50 ( 50 min.)
Skrydis GQ 340: 07:05 – 07:50 ( 45 min.)
Skrydis H1 1108: 07:05 – 08:00 (55 val.)
Skrydis A3 348: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis GQ 342 / H1 1110: 10:00 – 10:55 (55 val.)
Skrydis A3 354: 10:05 – 10:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 344: 10:30 – 11:15 (45 val.)
Skrydis H1 1112: 10:30 – 11:25 (55 val.)
Skrydis A3 356: 11:05 – 11:50 ( 45 min.)
Skrydis GQ 346 / H1 1114: 12:50 – 13:45 (55 val.)
Skrydis V7 4080: 13:10 – 14:00 ( 50 min.)
Skrydis GQ 348 / H1 1116: 13:30 – 14:25 (55 val.)
Skrydis A3 366: 13:35 – 14:25 ( 50 min.)
Skrydis GQ 350 / H1 1118: 14:00 – 14:55 (55 val.)
Skrydis A3 368: 15:05 – 15:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 352 / H1 1120: 16:30 – 17:25 (55 val.)
Skrydis GQ 354: 16:50 – 17:35 (45 val.)
Skrydis H1 1122: 16:50 – 17:45 (55 val.)
Skrydis A3 358: 17:10 – 18:00 ( 50 min.)
Skrydis V7 4134: 17:25 – 18:15 (50 val.)
Skrydis GQ 356 / H1 1124: 20:20 – 21:15 (55 val.)
Skrydis A3 360: 20:40 – 21:25 ( 45 min.)
Skrydis FR 1236: 22:40 – 23:30 ( 50 min.)
Skrydis A3 364: 23:30 – 00:15 ( 45 min.)

Šeštadienis

Skrydis A3 346: 05:50 – 06:35 ( 45 min.)
Skrydis V7 4110: 06:00 – 07:00 (1 val.)
Skrydis A3 352: 07:00 – 07:45 ( 45 min.)
Skrydis GQ 340: 07:05 – 08:00 ( 55 min.)
Skrydis H1 1108: 07:05 – 07:50 ( 45 min.)
Skrydis FR 1232: 07:10 – 08:00 ( 50 min.)
Skrydis A3 348: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis GQ 342 / H1 1110: 10:00 – 10:55 (55 val.)
Skrydis A3 354: 10:05 – 10:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 344 / H1 1112: 10:30 – 11:25 ( 55 min.)
Skrydis A3 356: 11:05 – 11:50 ( 45 min.)
Skrydis GQ 346 / H1 1114: 12:50 – 13:45 ( 55 min.)
Skrydis GQ 348 / H1 1116: 13:30 – 14:25 ( 55 min.)
Skrydis A3 366: 13:35 – 14:25 ( 50 min.)
Skrydis GQ 350 / H1 1118: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis A3 368: 15:05 – 15:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 352 / H1 1120: 16:30 – 17:25 (55 val.)
Skrydis GQ 354: 16:50 – 17:45 ( 55 min.)
Skrydis H1 1122: 16:50 – 17:35 ( 45 min.)
Skrydis A3 358: 17:10 – 18:00 ( 50 min.)
Skrydis V7 4080: 18:50 – 19:40 ( 50 min.)
Skrydis GQ 356 / H1 1124: 20:20 – 21:15 ( 55 min.)
Skrydis A3 360: 20:40 – 21:25 ( 45 min.)
Skrydis V7 4134: 21:35 – 22:25 (50 val.)
Skrydis FR 1236: 21:40 – 22:30 ( 50 min.)
Skrydis A3 364: 23:30 – 00:15 ( 45 min.)

Sekmadienis

Skrydis A3 346: 05:50 – 06:35 ( 45 min.)
Skrydis V7 4110: 06:00 – 07:00 (1 val.)
Skrydis FR 1232: 06:30 – 07:20 ( 50 min.)
Skrydis A3 352: 07:00 – 07:45 ( 45 min.)
Skrydis GQ 340: 07:05 – 07:50 ( 45 min.)
Skrydis H1 1108: 07:05 – 08:00 (55 val.)
Skrydis A3 348: 08:15 – 09:10 ( 55 min.)
Skrydis GQ 342 / H1 1110: 10:00 – 10:55 (55 val.)
Skrydis A3 354: 10:05 – 10:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 344 / H1 1112: 10:30 – 11:25 (55 val.)
Skrydis A3 356: 11:05 – 11:50 ( 45 min.)
Skrydis V7 4080: 12:05 – 12:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 346 / H1 1114: 12:50 – 13:45 (55 val.)
Skrydis GQ 348 / H1 1116: 13:30 – 14:25 (55 val.)
Skrydis A3 366: 13:35 – 14:25 ( 50 min.)
Skrydis GQ 350 / H1 1118: 14:00 – 14:55 (55 val.)
Skrydis V7 4134: 15:00 – 15:50 ( 50 min.)
Skrydis A3 368: 15:05 – 15:55 ( 50 min.)
Skrydis GQ 352 / H1 1120: 16:30 – 17:25 (55 val.)
Skrydis GQ 354 / H1 1122: 16:50 – 17:45 (55 val.)
Skrydis A3 358: 17:10 – 18:00 ( 50 min.)
Skrydis FR 1236: 18:10 – 19:00 ( 50 min.)
Skrydis GQ 356 / H1 1124: 20:20 – 21:15 (55 val.)
Skrydis A3 360: 20:40 – 21:25 ( 45 min.)
Skrydis A3 364: 23:30 – 00:15 ( 45 min.)

Skrydis Atėnai - Santorinas

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti