paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,97/5 (balsų: 240)

Bilietai skrydžiams į Graikiją nuo 69,70 €

Graikija
Geriausi pasiūlymai į Graikijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Graikiją (GR)

Graikija – viena populiariausių europiečių atostogų krypčių. Jei dar neteko pasimėgauti puikiu šalies klimatu, turtinga istorija ir kultūra, pigūs skrydžiai į Graikiją gali tapti tvirtu pretekstu idealiam poilsiui. Pasirengti kelionei itin lengva, o aukštas turizmo sektoriaus lygis, patogus susiekimas sudaro patrauklias sąlygas skirtingus poreikius turintiems poilsiautojams.

Pasiruošimas kelionei

Trumpalaikiam buvimui Graikijoje Lietuvos Respublikos piliečiams viza nereikalinga. Taip pat keliautojams nėra privalomų skiepų. Jei atostogausite neturistinėje šalies dalyje, kaimo vietovėse, įsigykite vaistų nuo maliarijos. Profilaktiškai verta pasirūpinti stabligės ir difterijos revakcinacija, skiepu nuo hepatito A.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Graikiją ir jos salas galite naudodamiesi patogiais keltais, lėktuvais, autobusais, traukiniais. Taip pat galite sėsti į taksi ar nuomotą automobilį. Eismas vyksta dešiniąja kelio puse.

Atsiskaitymui Graikijoje naudojami eurai. Pragyvenimo išlaidos šioje šalyje kiek aukštesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 10, puodelis kapučino – apie 2,95 euro. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 0,81 euro centą, kilogramą vištienos krūtinėlės – už 6,55, sūrio – už 7,83 euro. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 1,20 euro, kilometras taksi – apie 0,74 euro centus.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė šalies kalba – graikų. Turistinėje Graikijos dalyje galite susikalbėti angliškai.
 • Graikija priklauso UTC +2 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +3.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Graikijos sostinės Atėnų – 1157 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Estetikos trokštantiems artimiesiems galite dovanoti helenistinius laikus primenančias vazas, indus, dekoruotus graikiškais motyvais, sidabrinius papuošalus. Lauktuvėms taip pat verta įsigyti piktosios akies amuletų. Gardaus maisto mėgėjams parvežkite puikaus alyvuogių aliejaus, vyno, likerių (oyzo, tentouro), šafrano, smaližiams – džiovintų ar konservuotų vaisių.

  Dažni skrydžiai į Graikiją leidžia nusikelti į nuostabią šalį vos panorėjus. Pasiruošimas kelionei – itin paprastas. Todėl svajonių poilsis pasiekiamas ranka – tereikia lėktuvo bilietų ir kelionės plano, padedančio pažinti skirtingus šalies kampelius. Jų tiek daug, kad smagios veiklos užteks ne vienoms atostogoms.

  Pigių kainų kalendoriuje į Graikijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti