Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,98/5 (balsų: 114)

Pigūs skrydžiai į Šarm el Šeichą nuo 300,70 €

Atidaryti pigių kainų į Šarm el Šeichą kalendorių

Turtuolių rojus Šarm el Šeichas

Šarm el Šeichas ne veltui vadinamas „Karališka įlanka“, kadangi čia įsikūrę prabangios klasės viešbučiai, su aukščiausios klasės aptarnavimu bei paslaugomis. Negana to, Šarm el Šeicho pakrantę puošia ne tik kruopščiai išpuoselėta kurorto aplinka, bet ir nuostabūs koraliniai rifai. Tai ypatinga komforto, prabangos bei ramybės oazė, visai netoli Egipto sostinės Kairo.

Kaip keliauti?

Tiesioginių skrydžių į Šarm el Šeichą nėra, tačiau gana greitai galima pasiekti skrendant iš Vilniaus per Stambulą, Kopenhagą, Frankfurtą ar Kairą.

Ko paskanauti?

Šarm el Šeichas, kurio krantus skalauja Raudonoji jūra, dažniausiai siūlo neapsakomai skanius jūrų gėrybių patiekalus. Jeigu norisi paragauti kažko iš tradicinių Egipto patiekalų, tada verta išbandyti kushari (patiekalo, kurį sudaro ryžiai, lęšiai, avinžirniai, makaronai pagardinti egiptietišku padažu). Mieste gausu ir kitų šalių restoranų: italų, kiniečių, japonų, prancūzų.

Ką pamatyti?

Šarm el Šeicho miestas puikiai žinomas tarp nardymo mėgėjų. Ir ne veltui, juk čia susitelkusios nuostabūs povandeniniai pasauliai koraliniuose rifuose aplink Tiran salas bei Ras Mahomed jūrų parke. Pastarajame parke galima pasigrožėti ne tik auksiniais paplūdimiais, bet ir mangrovės miškais bei druskų ežeru. O štai Naama įlanka – Šarm el Šeicho kurorto epicentras, kuriame susitelkę gražiausi paplūdimiai, prašmatnūs restoranai, barai ir poilsio namai. Dėmesio verti ir mieste esantys architektūros paminklai: Al Mustafa mečetė ir visai netoliese esanti Dieviškoji katedra. Pastaroji pastatyta visai neseniai, tačiau jau buvo išrinkta tarp gražiausių pasaulyje katedrų. Katedra žavi ne tik freskomis, auksu ir interjero detalėmis, bet ir neįprastu apokalipsės interpretacija tiesiog ant katedros lubų. Vaikštant po miesto centrą negalima aplenkti ir senojo miesto turgaus, kuris mirga nuo žmonių, prekių įvairovės bei skonių, kvapų paletės it koks kaleidoskopas.

Ką nuveikti?

Šarm el Šeiche pateksite į neapsakomai gražių paplūdimių ir koralinių rifų rojų, kur galima išbandyti įvairias vandens pramogas: paviršutinį ir giluminį nardymą, pasiplaukiojimą su delfinais, banglenčių sportą su aitvarais. Šis miestas jums pasiūlys nusikelti ir už jo ribų – į dykumų platybes. Kas nesusigundytų žvaigždžių stebėjimu dykumoje ir patirti šiltą beduinų svetingumą dykumų platybėse? Kas atsisakytų dienos safario keturračiais ar kupranugariais, tyrinėjant kopas?

Skrydžių į Šarm el Šeichą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Kauno: 68,73 €
  • iš Rygos: 68,70 €
  • iš Vilniaus: 44,75 €
  • iš Palangos: 168,30 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Vilniaus: 589,28 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Šarm el Šeichą dažniausiai rinkosi:
  • Turkish Airlines, 58%
  • Egyptair, 17%
  • , 8%
  • , 8%
  • Kitos aviakompanijos: 9%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Tiesioginių skrydžių į Šarm el Šeichą tvarkaraštis

  Žemiau pateikti tiesioginiai maršrutai, kuriais vykdomi skrydžiai į/iš Šarm el Šeicho. Paspauskite ant tinkamo maršruto kad pamatyti visų tiesioginių skrydžių laikus. Norėdami užsisakyti bilietus į norimą reisą, pasinaudokite paieškos forma viršuje.

  Varšuva – Šarm el Šeichas
  PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
  08:30-13:45
  PirmadienisPr.
  AntradienisAn.
  TrečiadienisTr.
  KetvirtadienisKt.
  PenktadienisPn.
  ŠeštadienisŠt.08:30-13:45
  SekmadienisSk.

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Šarm el Šeichą

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-21:00 — Šiokiadieniais
  11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti