paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,78/5 (balsų: 366)

Bilietai skrydžiams į Egiptą nuo 462,91 €

Egiptas
Geriausi pasiūlymai į Egipto miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Egiptą (EG)

Egiptas, nuglostytas Raudonosios ir Viduržemio jūros, nugairintas Sacharos dykumos, išpuoštas piramidėmis ir ištaigingais miestais, yra neabejotinas turistų favoritas. Čia jūsų laukia akinamai balto smėlio paplūdimiai, aukščiausio lygio viešbučiai, žygiai po dykumą, kultūrinio paveldo apžiūra, vandens pramogos ir daugybė kitokių linksmybių. Skrydžiai į Egiptą – tai dovana kiekvienam, norinčiam pasilepinti ir būti palepintam nepriekaištingo poilsio.

Pasiruošimas kelionei

Prieš atostogas Egipte vertėtų pasirūpinti viza. Ji nėra reikalinga tik vykstantiems trumpesniam nei 15 dienų terminui į Pietų Sinajaus kurortus. Kitais atvejais vizą galite gauti Egipto pasienyje.

Atvykstantiems iš geltonuoju drugiu infekuotų teritorijų reikalingas skiepo sertifikatas. Taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės, atnaujinti stabligės ir difterijos skiepus. Egipte rekomenduojama negerti vandens iš čiaupo, nenaudoti jo dantų valymui.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Egipto pažinimui galite rinktis autobusus, mikroautobusus, taksi. Automobiliai šioje šalyje nuomojami sulaukusiems 25 metų amžiaus. Šalies keliai – geros būklės, tačiau vietiniai vairuoja gana chaotiškai.

Atsiskaitymui naudojami Egipto svarai (EGP). Vienas svaras – tai maždaug 0,138 euro. Pragyvenimo išlaidos Egipte yra mažesnės, nei Lietuvoje. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 35, puodelis kapučino – apie 15,30 svaro. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 3,20, kilogramą ryžių – už 5,60, vištienos krūtinėlės – už 45 svarus. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 2, kilometras taksi – apie 1,50 svaro.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Egipto kalba – arabų, tačiau gyventojai taip pat laisvai kalba prancūziškai, angliškai.
 • Egiptas priklauso UTC +2 laiko juostai. Vasaros sezono metu ji pakeičiama į UTC +3.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Egipto sostinės Kairo – 1725 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Turistai iš Egipto mielai parsiveža vandens pypkių, stiklinių rankų darbo kvepalų buteliukų, piešinių ant papiruso, kilimų, odos dirbinių. Ne mažiau geras pasirinkimas yra juvelyriniai dirbiniai, prieskoniai, šilko ir medvilnės skaros.

  Pigūs skrydžiai į Egiptą paverčia nuostabių atostogų svajonę realybe. Kelione į šią šalį lieka patenkinti tiek vaikai, tiek suaugusieji – tereikia išdrįsti pasimėgauti visais Egipto siūlomais malonumais.

  Pigių kainų kalendoriuje į Egipto miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti