3,83/5 (balsų: 12)

Nemokami Londono muziejai, kuriuos būtina aplankyti viešnagės metu

Londonas, Didžioji Britanija
nuo 34,12 €

Londonas yra vienas tų miestų, kuris tarsi magnetas traukia turistus iš viso pasaulio. Čia visada yra ką veikti, be to, Londone daugybė muziejų, kurių lankymas – nemokamas. Tad jeigu Jums aktualu iš kelionės parsivežti ne tik nuotraukas, galite planuoti savo kelionės maršrutą jau dabar, į ,,things to do“ sąrašą įtraukiant ir kai kuriuos Londono muziejus. Juk pigūs skrydžiai į Londoną ilgai neužsibūna!

Londonas – kultūrų sostinė

Didžiosios Britanijos sostinė yra labai įvairialypis miestas, kuriame veiklos rasti nesunku kiekvienam. Ypač šiame mieste lankytis rekomenduojama tiems, kurie neatsispiria muziejų dvasiai. Meno galerijos, fotografijų parodos, istorijos muziejai, antropologijos bei karo muziejai, angliško meno namai, gamtos istorija... Miestas kupinas naudingų pramogų, kurios sužadins ne tik mažųjų, bet ir suaugusiųjų smalsumą, o taip pat padės pasikrauti savo žinių bagažą.

Kokius muziejus aplankyti?

Tam, kad atostogų maršruto dėliojimas būtų nors kiek lengvesnis, pateikiame vienų įdomiausių Londono muziejų sąrašą. Žemiau rasite ne tik trumpus muziejų aprašymus, bet tikslų muziejų adresą. Prieš planuojant kelionę taip pat siūlome atidžiau peržvelgti kokiais maršrutais siūlomi pigūs skrydžiai į Londoną bei kuriame oro uoste nusileisite. Tai leis efektyviau suplanuoti laiką.

  • Londono muziejus. Jį aplankyti verta kiekvienam, pirmą kartą besilankančiam Anglijos sostinėje. Būtent čia gausite galimybę pažinti visą Londoną istoriją, nuo pat miesto įsikūrimo pradžios iki šių dienų. Be to, tai vienas iš didžiausių muziejų pasaulyje, pasakojančių apie urbanizacijos istoriją. Muziejus įsikūręs Rytų Londone, 150 London Wall, London, EC2Y 5HN.
  • Mokslo muziejus. Vieta, kur eksponatus galima ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti savo rankomis. Čia gausu įvairiausių aparatų, naujų išradimų bei praeities šedevrų. Apsilankymui šiame muziejuje skirkite visą dieną, nes kelis aukštus užimančių ekspozicijų apžiūrėti ir išbandyti per pora valandų tikrai nepavyks. Be to, čia gausu specialiųjų parodų, kurios eksponuojamos labai ribotą laiką. Taigi, jeigu sekate šio muziejaus naujienas ir radote parodą, kurios nenorite praleisti, suskubkite ieškoti lėktuvų bilietų. Paskutinės minutės pigūs skrydžiai į Londoną – tai išeitis aplankyti svajojamą ekspoziciją ir pasisemti žinių didžiausiame Anglijos mieste. Šį muziejų rasite Vakarų Londone. Exhibition Road, London SW7 2DD.
  • Vaikystės muziejus. Lankantis Londone būtina užsukti ir į šią vietą, ypač jei lankysite Viktorijos ir Alberto muziejų, nes ši vieta yra jo dalis. Ekspozicijoje rasite įvairiausių kostiumų, žaislų, pasaulyje garsių lėlių modelių ir susipažinsite su žaislų evoliucija. Muziejaus adresas: Cambridge Heath Road, E2 9PA, Rytų Londonas.
  • Nacionalinė galerija. Ji įsikūrusi Trafalgaro aikštėje, centriniame Londone. Meno gerbėjams – tai ypatinga atrakcija, nes čia sukaupta bene didžiausia meno kūrinių kolekcija visoje Europoje. Nemokamas įėjimas ir galimybė iš arti pamatyti žymiausių Vakarų Europos tapytojų darbus - nepraleiskite tokios progos.
  • Karo muziejus. Galų gale siūlome užsukti į muziejų, įsikūrusį adresu Lambeth Road SE1 6HZ, Pietų Londone. Iš arti pamatysite didžiuosiuose pasauliniuose karuose naudotus ginklus, transporto priemones bei kitą karinę techniką.

Atraskite unikalųjį Londoną ir aplankykite vietas, kuriose šio didingo miesto augimas, kultūra ir pasiekimai pateikiami ypač įdomiai ir visiškai nemokamai!

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti