paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,06/5 (balsų: 84)

Palanga – Kopenhaga, lėktuvų bilietai nuo 34,85 €

Geriausi aviabilietų pasiūlymai iš Palangos į Kopenhagą

Kalendoriuje žemiau pateiktos pigiausios aviabilietų kainos eurais vienam asmeniui skrydžiams iš Palangos į Kopenhagą. Lėktuvo bilietų kainos maršrutu Palanga – Kopenhaga gali būti pasikeitusios, todėl atnaujinkite jas spausdami ant kainos.

Norėdami pamatyti visus skrydžių ir kainų variantus iš Lietuvos į Daniją konkrečiai datai ar datoms, arba pamatyti pasiūlymų variantus keliems keleiviams, atlikite paiešką, naudodamiesi paieškos forma viršuje.

Atidaryti pigių kainų kalendorių

Tiesioginių skrydžių Palanga — Kopenhaga tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Palangos į Kopenhagą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Palanga — Kopenhaga tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:0007:05Scandinavian AirlinesSK 27491 val. 5 min.Boeing 737-700  
Antradienis
07:0007:05Scandinavian AirlinesSK 27491 val. 5 min.Boeing 737-700  
22:1522:25NorwegianDY D838121 val. 10 min.  
Trečiadienis
07:0007:05Scandinavian AirlinesSK 27491 val. 5 min.Boeing 737-700  
Ketvirtadienis
07:0007:05Scandinavian AirlinesSK 27491 val. 5 min.Boeing 737-700  
Penktadienis
07:0007:10Scandinavian AirlinesSK 27491 val. 10 min.Boeing 737-700  
Šeštadienis
07:0007:05Scandinavian AirlinesSK 27491 val. 5 min.Boeing 737-700  
15:2015:25Scandinavian AirlinesSK 27471 val. 5 min.Boeing 737-700  
16:2516:35NorwegianDY D838121 val. 10 min.  
Sekmadienis
      

Pirmadienis

Skrydis SK 2749: 07:00 – 07:05 (1 val. 5 min.)

Antradienis

Skrydis SK 2749: 07:00 – 07:05 (1 val. 5 min.)
Skrydis DY D83812: 22:15 – 22:25 (1 val. 10 min.)

Trečiadienis

Skrydis SK 2749: 07:00 – 07:05 (1 val. 5 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis SK 2749: 07:00 – 07:05 (1 val. 5 min.)

Penktadienis

Skrydis SK 2749: 07:00 – 07:10 (1 val. 10 min.)

Šeštadienis

Skrydis SK 2749: 07:00 – 07:05 (1 val. 5 min.)
Skrydis SK 2747: 15:20 – 15:25 (1 val. 5 min.)
Skrydis DY D83812: 16:25 – 16:35 (1 val. 10 min.)

Sekmadienis

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Šeštadieniais
13:00-17:00 — Sekmadieniais

Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

2020-11-02, pirmadienis: nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti