paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,24/5 (balsų: 50)

Pigūs skrydžiai į San Paulą

Norėdami gauti visus skrydžių į San Paulą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į San Paulą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į San Paulą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai San Paule

dabar
18°C
vėjas: , 0,6 m/s
drėgnumas: 64%
spaudimas: 1021 mm
birželio 12 d.
17°C
birželio 13 d.
15°C
birželio 14 d.
19°C

San Paulas: dangoraižių, kultūros ir laimės miestas

San Paulas – didžiausias miestas visoje Pietų Amerikoje. Kaip ir priklauso tokio masto miestui, jis iš tolo moja moderniais dangoraižiais ir atėjūnus pasitinka nesustabdomu mašinų variklių gausmu. Tačiau galybė seniai čia įsikūrusių ir tik šiandien į San Paulą įžengiančių atvykėlių spinduliuoja didmiesčiams nebūdinga laime. Tai – miestas, kuris pesimistams nepalieka jokių išlikimo galimybių, o svečius priima su ypatingu dosnumu.

Kaip keliauti?

Netoli San Paulo esantis tarptautinis Gvaruljoso oro uostas (arba Aeroporto André Franco Montoro) – didžiausias šalyje. Jį nuo miesto skiria maždaug 25 kilometrai. Šį atstumą galite nuvažiuoti taksi arba autobusu. Pačiame mieste taip pat galite naudotis ir modernaus metro paslaugomis.

Ko paskanauti?

Sakoma, kad San Paulas yra Brazilijos kulinarijos sostinė. Pažvelgus į restoranų, barų šiame mieste skaičių, abejonių dėl to nekyla. Šimtuose tūkstančių maitinimo įstaigų – uždarų ar stovinčių tiesiog gatvėje – atsiskleidžia unikali portugalų, ispanų, arabų, japonų, žydų virtuvių samplaika. Svečiuodamiesi mieste, būtinai paragaukite Virada Paulista – ryžių, bananų ir mėsos patiekalo; Coxinha – gruzdintų užkandžių, paprastai gaminamų iš vištienos; Pastel – kepinių su mėsos ar saldžiu įdaru; Pao de Queijo – sūrio ir maniokų krakmolo kepinių. Taip pat paskanaukite Bauru – sumuštinio su mocarela ir kepta jautiena, Picadinho – ryžių patiekalo su mėsa ir kiaušiniu.

Ką pamatyti?

San Paule jūsų laukia milžiniška kultūros dozė. Pažintį su miestu galite pradėti nuo vaizduojamųjų menų, dailės, šiuolaikinio meno muziejų, kerinčio grožio teatro. Ovacijų verta ir nuostabi neogotikinė katedra, benediktinių vienuolynas, Šv. Pranciškaus bažnyčia, dailių statinių apsupta Respublikos aikštė. Jei norite išvysti, kaip San Paulas atrodo iš viršaus, kilkite į Edificio Martinelli, pirmojo miesto dangoraižio, terasą.

Ką nuveikti?

Brazilija – futbolo šalis, tad San Paule galite pasimėgauti ne vienomis puikiomis varžybomis. Čia taip pat geros sąlygos žygiams – netoliese plyti Serra Cantareira parkas su atogrąžų mišku ir jame knibždančia gyvybe. Atsikvėpti galite Jardim Botanico – įvairiausiais žiedais puoštame užmiesčio sode. Pritrūkę adrenalino, keliaukite pasižiūrėti gyvačių ir kitų nuodingų gyvių Butantano draustinyje. Išlieti emocijas galėsite tiesiog šokdami sambą ar mėgaudamiesi puikia miesto gyventojų nuotaika. Būkite tikri: laimės, susirinktos spalvingame San Paule, užteks dar ilgam.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į San Paulą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti