paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,98/5 (balsų: 61)

Bilietai skrydžiams į Braziliją nuo 807,30 €

Brazilija
Geriausi pasiūlymai į Brazilijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Braziliją (BR)

Brazilija – tai siautulingi karnavalai ir fiestos, gardus maistas ir unikali kultūra, nuostabi gamta ir nepamirštamos pramogos. Greiti ir pigūs skrydžiai į Braziliją – puikus pasirinkimas įdomių ir smagių atostogų medžiotojui. Tam, kad kelionėje nekiltų jokių rūpesčių, rekomenduojame pasirūpinti svarbiausiais dalykais iš anksto.

Pasiruošimas kelionei

Brazilijoje be vizos galite atostogauti net 90 dienų. Lėktuve reikia užpildyti specialų atvykimo dokumentą – jį saugokite iki pat kelionės pabaigos.

Prieš kelionę būtinai pasirūpinkite vaistais, draudimu ir skiepais. Priklausomai nuo lankomos teritorijos, rekomenduojama pasiskiepyti nuo geltono drugio, dengės karštinės, įsigyti vaistų nuo maliarijos. Taip pat verta pasiskiepyti nuo hepatitų A, B ir D, pasiutligės, vidurių šiltinės, atnaujinti stabligės, difterijos skiepus.

Gerti vandens iš čiaupo Brazilijoje nerekomenduojama. Kruopščiai plaukite vaisius ir daržoves, valgykite termiškai apdorotą maistą, o troškulio malšinimui ar dantų valymui naudokite pirktinį vandenį.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Asfaltuota tik nedidelė dalis Brazilijos kelių. Automobiliai nuomojami vyresniems nei 21 metų keliautojams. Šalį pažinti galite ir skrisdami lėktuvais, keliaudami autobusais, traukiniais, taksi.

Atsiskaityti Brazilijoje galite naudodami realus (BRL). Vienas realas – tai maždaug 0,367 euro. Pragyvenimo išlaidos šalyje nuo Lietuvos skiriasi nedaug. Papietauti nebrangiame restorane galite už 20, pasilepinti kapučino – už 5,26 realo. 1,5 litro vandens butelis jums kainuos maždaug 2,78, kilogramas ryžių – 11.75, vietinio sūrio – 22,30 realo. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 3,50, kilometras taksi – apie 2,75 realo.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Viliaus iki Brazilijos sostinės tuo pačiu pavadinimu – 6134 kilometrai.
 • Brazilija priklauso UTC –2 – UTC –5 laiko juostoms. Vasaros laikas įvedamas ne visur.
 • Šalyje galite susikalbėti portugališkai, angliškai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Brazilija žinoma dėl aukštos odos dirbinių (diržų, krepšių, piniginių) kokybės. Jie puikiai tinka lauktuvėms. Taip pat verta pasidairyti rankų darbo nėrinių, muzikinių instrumentų, muzikos plokštelių. Artimuosius galite nustebinti ir smilkalais, magijos reikmenimis, kurie, tikima, atvilioja laimę, meilę, sėkmę. Juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais – taip pat geras pasirinkimas.

  Skrydžiai į Braziliją – idealus pasirinkimas norintiems pažinti Pietų Amerikos kultūrą ir pasidžiaugti turiningomis, įdomiomis atostogomis be rūpesčių. Viskas, ko trūksta iki tobulos kelionės – skiepai, bilietai ir būtiniausi daiktai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Brazilijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti